Drumurile si Traficul Rutier Din Judetul Hunedoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    da da tu merci cat se poate de regulamentar... ))
    ala' micu cu Loganu rosu!!!
    Micutzu Julyo...
    sigpic

    Comment


    • #77
      Esti la servici ???
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • #78
        Din cate am vazut si am auzit, o sa se inchida, cel putin un sens al DN7 Deva (Calea Zarandului), pe portiunea ai jalnica, de unde este trecerea peste linie si pana la intersectia semaforizata de langa benzinaria Mol. La intrare in Deva este un indicator temporar de ocolire prin centru pe Bulevardul Decebal. Inca nu a intrat in viguare restrictiea, dar si cand o sa intre, o sa fie o adevarata aventura sa treci prin Deva!
        Si inca ceva prin Mun. Brad sau mai facut ceva reparatii, pe centru, la iesire spre Varfuri si la iesire spre Abrud! Sa speram ca o sa se repare cat mai multe drumuri din judetul nostru!
        Bafta si asfalt uscat! Drumurii bune si line!
        ala' micu cu Loganu rosu!!!
        Micutzu Julyo...
        sigpic

        Comment


        • #79
          Fereasca Dumnezeu de ocolire, prin centru.....inseamna HAOS TOTAL
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • #80
            dar decat sa ''savurez'' centura de intrare in Deva , mai bine ocolesc prin centru.
            Nobody is perfect. I am nobody.

            Comment


            • #81
              Nu era vorba de autoturisme, mai nestiutorule.....era vb de TIR-uri...
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • #82
                Pentru cei care circula de la Simeria la Petrosani ar fi bine sa stie ca "electricienii" de la rutiera, ARR, control trafic si alte minoritati conlocuitoare au facut o adevarata dragoste pentru localitatea Bacia. Radare, chiar si cite doua cum a fost cazul astazi, cintare, control ITP-uri, rovigneta si alte celea. Cred ca li se trage de ciorba de burta de la Casablanca!!! La Calan deasemenea grija la radare, de obicei il pun la Lukoil cu botul catre cei care vin de la Simeria de la servici!!! Azi le-am facut cu mina, primesc amenda??? Cit priveste starea carosabilului pe alocuri (Batiz, Bacia, Calan Bai, Bretea Streiului, Sintamaria Orlea, Ciopeia, Baru etc.) se lucreaza, dar se circula rezonabil chiar daca din cind in cind te mai opresc semafoare sau cei cu paletele. Oricum pina la Calan s-au cam terminat gropile!!! Singura portiune cu probleme e de la Calan la Hateg unde ar fi bine sa rulati potolit ca sa puteti evita craterele din asfalt. Iar de la Hateg catre "Vale" e in general bine cu mici exceptii unde ba se lucreaza, ba s-a lucrat si a fost abandonat lucrul, ba mai sunt locuri unde circulatia se face pe un singur sens si acolo s-au pus semafoare, dar nahhh...... in general e bine!!! N-am vazut nici un radar pe distanta Hateg - Petrosani!!
                Sper ca am fost de folos celor care circula pe ruta asta!!! Drumuri bune sa aveti!!!

                Comment


                • #83
                  atentie la Crsitur e radar la orice ora din zi.de cand mi-am tras statie stiu tot ce misca
                  Last edited by NCDHD; 27 April 2010, 20:11.

                  Comment


                  • #84
                    spune tot, suedezele pe unde stau?

                    Comment


                    • #85
                      Nasuleeeeeeee!! Nu te lega de statia Junior-ului!!!

                      Comment


                      • #86
                        Na, ca si io am statie CB !!!
                        sigpic
                        Maică, ce mafioți de treabă !!!

                        Comment


                        • #87
                          nu ma leg de statie doar vreau sa raspandeasca informatiile obtinute.
                          saraca ana nu mai poate misca nimic din cauza statiei

                          Comment


                          • #88
                            Nasuleeeeeeee!! Nu te lega de ANA Junior-ului!!!

                            Comment


                            • #89
                              aloooooooooooo de de va luati de Juniorul ? vrea sa va ajute si voi carcotasi
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Un Junior avem, nu-l lasam la greu indiferent de "dotari"!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google