Drumurile si Traficul Rutier Din Judetul Hunedoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drumurile si Traficul Rutier Din Judetul Hunedoara

    Deoarece vine primavara şi nu numai, e bine sa stim toate gropile, blocajele, radarele, de pe drumurile judetului nostru si alte probleme din trafic !!!
    Poate aceste informatii ne vor fi de ajutor
    sigpic
    Maică, ce mafioți de treabă !!!

  • #2
    nu mai are "banana" informatii electriciene?

    Comment


    • #3
      Diabolique aici vorbim de drumuri, ai beut ceva ???

      La intrare in Deva si pana la penultimul semafor spre iesire, e pericol pe DN.....deci feriti-va sa parcurgeti distanta asta, risca-ti sa va spargeti cauciucul si janta, mare grija....mai bine prin oras la iesirea spre Service Dacia.....
      Last edited by kenjiro_sanga; 6 March 2010, 09:59. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • #4
        Nu stiu cum va mai fii drumul intre Santuhalm si Hunedoara dar ultima data cand am fost stiu ca i-am dat o blana la logan pe acolo dupaia sa aflu ca era limita de 50 la ora , oricum fain drum o facut fata de cum era inainte , in rest prin HD mi s-au parut drumurile un pic mai bune decat pe la noi pe la Sighiu, sa vedem ce face primaru nostru drag anu' asta ca e jale . Hai noroc !!!
        sigpic

        Comment


        • #5
          Andrei vezi ca si de la Santuhalm spre hunedoara e tot limita de 50 km/h ,mare grija la radare ca mai stau baietii!

          Comment


          • #6
            Crezi ca io am stiut ,mergeam constant 150 km /h , si taicamio din dreapta zicea: uite ce drum fain o facut hunedoreniii, veziii
            sigpic

            Comment


            • #7
              Pana la "fiere"...asa Bad Wolf...cum o zis soacra lui Ion din banc
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • #8
                nu va suparati ca ma bag si eu in seama dar fac des drumul petrosani-deva si credeti-ma e calvar in urcare in padurea hategului gropi cat cuprinde de la iesire din padure si pana dupa calan nu mai vb de multe ori cand ma intorc prefer sa merg pe hunedoara si sa trec dealurile sa ies direct in hateg nush cat va mai tine dar daca nu se iau masuri ne vomn rupe masinile si buzunarele o zi buna

                Comment


                • #9
                  Nu ne suparam ca postezi, din contra, ne bucuram....nu mai venii pe la Hateg prin padure...pe la Hunedoara este cel mai bine, p'acolo, pe unde vii tu e dezastru.....
                  De aia am facut acest topic sa cunoastem exact situatia actuala a drumurilor, multumim mai Bogdan Petre
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • #10
                    Vreau sa va spun ca pe raza orasului Calan au fost astupate toate gropile!!! Avem primar nu ca altii!!! Grija insa cind treceti de Calan!! Sunt capcane la tot kilometrul, ca sa nu exagerez!!

                    Comment


                    • #11
                      Deci e bun topicul, totusi
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • #12
                        ighen daaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

                        Comment


                        • #13
                          Mai Ghiuriiiii, comon sava
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • #14
                            domnu Daniel degeaba s-au atupat gropile) daca nu este lucrarea facuta de calitate cat va tine oare? este un drum frecventat non-stop de masini de tonaj mare si porcaria cea mai mare este ca l-au peticit pe timp de iarna deci pan' la primavara va fi prastie numai bine tutror loganistilor o seara buna respect

                            Comment


                            • #15
                              Pai mai Bogdane, cand sau facut lucruri de calitate in Romania !!!
                              Mai ales la drumuri....doar de ochii lumii
                              sigpic
                              Maică, ce mafioți de treabă !!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google