Sigla Logan Club Galati

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • octav ecusonu` meu stii ceva de el?

    Comment


    • Lista ecusoane:
      1. fredy02
      2. octav23
      3. gl_ama
      4. valeriuciprian
      5. andrrei_ro (cum are toata lumea )
      6. laureatu'
      7. me_SMN
      8. sand'dana (ecusonul meu e gata , nu-i asa octav?)
      9. Skypee™ (IONUŢ-CRISTIAN) - 07 WVN
      10.
      Last edited by skypee; 16 March 2011, 18:14.
      Skypee™

      Comment


      • 1. fredy02
        2. octav23
        3. gl_ama
        4. valeriuciprian
        5. andrrei_ro (cum are toata lumea )
        6. laureatu'
        7. me_SMN
        8. sand'dana (ecusonul meu e gata , nu-i asa octav?)
        9. Skypee™ (IONUŢ-CRISTIAN) - 07 WVN
        10.DeWiL
        11.

        Comment


        • Originally posted by andrrei_ro View Post
          octav ecusonu` meu stii ceva de el?
          de al tau ce sa stiu e facut, mai trebuie a lu DeWil si skypee si gata, pentru moment care e numele real al lui DeWil?
          Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

          Comment


          • DeWil = Relu
            dar Octav, te ajut eu, tinem legatura pe mess
            Loganist far'de Logan

            Comment


            • am terminat si ultimele doua ecusoane, maine o sa mai caut pe la librarii plastic de pus ecusonul si seara o sa le printez cred si cam gata pentru cei de pana acum, urmeaza cei care vor mai vrea
              Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

              Comment


              • Octav, daca stai prin apropiere de selgros, plastice se gasesc acolo, la preturi mai mici si calitati multiple. Putem vorbi cu Andrei, el lucreaza acolo.
                Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                Comment


                • Vazusem undeva plastice cu lant cu tot la 1 ron parca....il sun pe andrrei sa se intereseze la Selgros cat costa un "agatator" de gat.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by valeriuciprian View Post
                    Vazusem undeva plastice cu lant cu tot la 1 ron parca....il sun pe andrrei sa se intereseze la Selgros cat costa un "agatator" de gat.
                    ok interesati-va daca are si cat costa, daca pot lua mai putine, ca sunt sigur ca in selgros trebuie sa iau un set de vreo 100 buc si nu am ce face cu atatea si trec cu fredy02 prin selgros si cumpar, oricum o sa ma mai uit si pe la mine pe aici de "agatatori"
                    Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                    Comment


                    • in selgros nu sunt seturi a cate 100 buc, ci a cate 10-15 max max 20
                      Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                      Comment


                      • Originally posted by me_SMN View Post
                        in selgros nu sunt seturi a cate 100 buc, ci a cate 10-15 max max 20
                        atunci e super bine, acum sa se vorbeasca cu andrei sa imi zica sigur daca sunt si gasesc eu pe cine sa iau cu mine cu legitimatie de selgros ca sa cumpar si alea, vad ca nu mai sunt doritori de ecusoane
                        Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                        Comment


                        • Am vorbit acum cu andrei si a spus ca urma sa se uite dupa ele. Asadar asteptam un raspuns de la el.
                          Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                          Comment


                          • Am vorbit cu Andrrei...se intereseaza azi si va comunica raspunsul

                            PS...acum m-a sunat Andrei...ecusoanele nu sunt decat orizontale...iar noua ne trebuie verticale...deci mai cautam.
                            Last edited by valeriuciprian; 17 March 2011, 11:31.
                            sigpic

                            Comment


                            • deci azi cand plec de acasa plec putintel mai devreme si mai intreb, il iau pe al meu ca exemplu dupa mine poate am noroc si gasesc azi
                              Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                              Comment


                              • Am sunat acum la o librarie vis-a-vis de staionul otelul ”La Cornel” si, 1 ecuson= 1leu + lant inoxidabil = 1,2 lei...total = 2,2 lei
                                Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google