Sigla Logan Club Galati

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E bun pretul...Octav eu spun sa nu cumperi decat pentru cei care vor...sa nu ramai cu banutii dati....eventual ia unul de model si duminica la intalnire vezi ce si cum.
    sigpic

    Comment


    • Daca pretul vi se pare bun, as putea sa cumpar eu unul si il voi aduce duminik la intalnire sau il voi posta deseara pe forum.
      Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

      Comment


      • Originally posted by me_SMN View Post
        Daca pretul vi se pare bun, as putea sa cumpar eu unul si il voi aduce duminik la intalnire sau il voi posta deseara pe forum.
        da simona cumpara tu si nu mai caut eu, eu am pentru mine, trebuia sa mai iau pentru restu lumii.
        Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

        Comment


        • Pentru mine e ok pretul...nu pot vorbi in numele nimanui...decat strict pentru mine.
          Octav o sa iti mai dau vreo 3 sigle de facut.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by valeriuciprian View Post
            Pentru mine e ok pretul...nu pot vorbi in numele nimanui...decat strict pentru mine.
            Octav o sa iti mai dau vreo 3 sigle de facut.
            ok astept mail de la tine, ma duc sa imi pregatesc si eu ceva sa mananc
            Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

            Comment


            • Cel mai bine...o sa cumpar unul, daca va este placut ochilor o sa facem o lista cu doritorii de ”buzunarele” pt legitimatii. Ce spuneti?
              Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

              Comment


              • Originally posted by me_SMN View Post
                Cel mai bine...o sa cumpar unul, daca va este placut ochilor o sa facem o lista cu doritorii de ”buzunarele” pt legitimatii. Ce spuneti?
                ai grija sa poata intra in el un ecuson de 7x10 cm, ca daca e mai mic, nu are rost;)
                Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                Comment


                • Gata, buzunarul e cumparat. Deseara o sa postez o poza cu el...il facem vedeta
                  Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                  Comment


                  • Originally posted by me_SMN View Post
                    Gata, buzunarul e cumparat. Deseara o sa postez o poza cu el...il facem vedeta
                    bine vedem deseara ce e de capul lui, speram sa fie suficient de mare vedem duminica.
                    Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                    Comment


                    • Diseara la JTLS?
                      sigpic

                      Comment


                      • Buzunarul l-a cumparat tatal meu de la liceul auto, iar eu sunt pe la general si daca am norocul de aici plec direct spre JTLS.
                        Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                        Comment


                        • vedem duminica buzunarul, nu e nicio graba;)

                          Am gasit buzunarel exact pe dimensiuni cu 50bani,numai ca e cu clips nu cu snur de inox,eu zic k asa e mai ok,snur poate fiekre sa puna,asa cum ai tu valeriu.

                          Am gasit buzunarel exact pe dimensiuni cu 50bani,numai ca e cu clips nu cu snur de inox,eu zic k asa e mai ok,snur poate fiekre sa puna,asa cum ai tu valeriu.

                          imi cer scuze pentru postul de mai devreme, eram pe telefon si a postat de doua ori. astept o parere ca sa stiu ce fac mai departe.
                          Last edited by octav23; 17 March 2011, 14:58. Reason: Automerged Doublepost
                          Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                          Comment


                          • Poza promisa cu buzunarelul.
                            Attached Files
                            Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                            Comment


                            • asa am gasit si eu buzunarel, dar la 50 bani, numai ca fara lantul acela de inox, eu zic sa iau la 50 de bani sa dea lumea pe ecuson cu totu 1 leu si care vrea sa isi puna lant sau snur cum are valeriu din ala lat cum era la husele pentru telefon de pus in gat. vreau un raspuns in seara asta sa iau maine buzunarelele
                              Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                              Comment


                              • duminica primim ecusoanele;)) le aduc eu sau fredy sar parea,octav33 nu poate ajunge

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google