Idei / Propuneri Activitati In Cadrul LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mersi luci eu am fost primul care am lansat treaba asata si am ajuns ultimul

    Comment


    • Catalin, dupa cum probabil vezi, eu sunt al 10 lea. Dar ca sa ma recompensez fata de tine, in lista de maine pentru spalatorie, ai sa fii tu primul. Promit solemn

      Comment


      • glumeam luci bine ca sa lansat ceva sa ne fie de folos la toti loganisti si nu conteaza cine e primul nu mai sa nu ne patam obrazul SA FIM OAMENI SI SA PROFITAM DE OFERTA RESPECTIVA

        Comment


        • Super tare, fratioare! Asta DA afacere! Felicitari celor care au reusit sa concretizeze aceasta initiativa. La mai multe ...
          Cred ca toti posesorii de logan din oras (si nu numai) vor vrea sa fie pe lista asta.
          De platit sa inteleg ca nu platim in avans, nu? Venit, spalat, PLATIT, plecat??? Foarte tare! Interior, exterior, ceara, portbagaj = 15 lei. Prea tare ...

          PS Is curios sa vad in cat timp cei care au spus astazi pas vor intra pe lista!
          Last edited by gl_mmm; 6 December 2009, 17:53.

          Comment


          • Originally posted by gl_mmm View Post
            Super tare, fratioare! Asta DA afacere! Felicitari celor care au reusit sa concretizeze aceasta initiativa. La mai multe ...
            Cred ca toti posesorii de logan din oras (si nu numai) vor vrea sa fie pe lista asta.
            De platit sa inteleg ca nu platim in avans, nu? Venit, spalat, PLATIT, plecat??? Foarte tare! Interior, exterior, ceara, portbagaj = 15 lei. Prea tare ...

            PS Is curios sa vad in cat timp cei care au spus astazi pas vor intra pe lista!


            pana la urma in 15 lei intra si ceara?

            Comment


            • Lucica, 15 lei pentru ....exterior ( inclusiv ceara ) plus interior ( inclusiv portbagaj )
              Si plata se face doar dupa fiecare spalare.

              Comment


              • PS Is curios sa vad in cat timp cei care au spus astazi pas vor intra pe lista!

                eu sunt curios cati se vor tine de cuvantul dat azi

                Comment


                • Intrebare intrebatoare! ce se intampla daca nu se respecta nr de spalari sau participanti?

                  Comment


                  • 1. Plesa Maricel - ramycel - GL 07 JEZ
                    2. Bujoreanu Catalin - catalingalati - GL 99 PYU
                    3. Chelaru Sorin - fara user - GL 08 ARE
                    4. Mintoiu Mircea Mihnea - gl_mmm - GL 26 MRN
                    5. Musat Grigore - dewill - B 96 DWL
                    6. Surugiu Catalin - fara user - B 79 KUH
                    7. Anutoiu Catalin - tonyx - GL 51 ADC
                    8. Munteanu Bogdan - bgd_49_mun - Gl 49 MUN

                    10. Lupu Lucian - lupulucian - GL 99 RLR
                    11. Butunoi Emilian - emy - Gl 75 EMY
                    12. Dumitru Leonard - leony69 - GL 19 DLE
                    13. Serban Nicolae - batranul70 - Gl 05 AXT
                    14. Cosma Iulian - birky - GL 81 CIC
                    15. Nicolaua Lucian - i_m_lucius - GL 83 LUC
                    16. Voicu Catalin - cata29 - GL 24 BYA
                    17. Marsiu Cristian - cristi80 - GL 27 KTA
                    Last edited by valeriuciprian; 10 August 2011, 17:32.

                    Comment


                    • Originally posted by DeWiL View Post
                      Intrebare intrebatoare! ce se intampla daca nu se respecta nr de spalari sau participanti?
                      se radiaza tot ce am lansat e de proba o luna dupa care ne strangem de gat

                      Comment


                      • ... dar cum toti cei inscrisi in aceasta lista sunt numai baieti unul si unul, care mai de care care mai parolist, sunt convins ca vom fi in stare sa ne spalam masinile de 3 ori in 30 de zile, fiecare dintre noi!!! Si sa nu uitam ca ne costa DOAR 15 lei pe spalare!

                        Comment


                        • Deeeeci......de cand ne putem prezenta? ca tot trag de timp cu a mea sa se mai murdareasca putin :P

                          Comment


                          • Tu stai prin zona mea vrei sa iti arunc o galeata de apa murdara pe masina?si ne intalnim maine la spalatorie?...
                            Si on topic...asteptam vesti de la Lucian.
                            sigpic

                            Comment


                            • deci baieti puteti merge sa spalati masinile linistiti de azi incepand de la ora 17
                              mine e si randul masiinii mele sa scape de jeg
                              Last edited by cata29; 7 December 2009, 19:43.

                              Comment


                              • E bun asa Cata...programul cu spalatul in turma il facem pe Generale.Am postat acolo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google