Idei / Propuneri Activitati In Cadrul LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hai baieti nici o propunere ceva, nik miscare pe acest post , nu mai facem nik???

    Comment


    • Ce ziceti de o duminica la cinema multiplex, in Bacau? Va garantez eu ca va fi o experienta rara si de neuitat. Pentru cine nu stie, este vorba de pelicule in format HD si 3D!!!
      Duminica asta ruleaza (printre altele):
      1. "Inglorious basterds" - http://weinsteinco.com/#/film/inglourious
      2. "The final destination 3D" - http://thefinaldestinationmovie.com/
      Ambele filme au fost lansate in august 2009!
      Daca sunt amatori, poate ne "cuplam" mai multi pe o masina.

      Comment


      • sincer, eu speram sa am parte de asa ceva la Euromall din Galati, dar cu criza asta.......pe mine unu ma tenteaza rau de tot un film la cinema (nostalgia vremurilor trecute). poate ne hotaram duminca asta mai multi si duminica viitoare punem in practica. eu m-as incumeta

        Comment


        • Pastrama de oaie la gratar.

          Sugestie de prezentare


          Descrierea retetei:
          Pastrama de oaie la gratar este o reteta de mancare traditionala romaneasca. Se serveste langa gratar, fierbinte, cu un pahar de vin rosu,merge si alb, rece . Dupa un consum de o cantitate incomensurabila se poate vedea si in 3 D. (asta ca sa fiu in ton cu ultima fita ) Ne bagam ?
          Attached Files
          Last edited by Nikolas_bnm; 18 October 2009, 17:01.

          Comment


          • sunt de acord cu pastrama lu` nicu` merge la fix..mai ales cu vinu` rosu

            Comment


            • nimic de obiectat, doar de sustinut.

              Comment


              • Pastrama de oaie la gratar.

                Sugestie de prezentare

                Descrierea retetei:
                Pastrama de oaie la gratar este o reteta de mancare traditionala romaneasca. Se serveste langa gratar, fierbinte, cu un pahar de vin rosu,merge si alb, rece . Dupa un consum de o cantitate incomensurabila se poate vedea si in 3 D. (asta ca sa fiu in ton cu ultima fita ) Ne bagam ?
                Attached Files

                Comment


                • azi mia venit in minte o ideie vazuta si la alti ce ziceti sa mergem la o spalatorie si sa ne faca un abonament ca la taxi sa platim si noi 12 sau 13 lei de masina daca spalam masina de 2, 3 sau 4 ori pe luna

                  ce ziceti ar fi interesant??? daca e facem si o lista cu cei care sunt de acord

                  Comment


                  • a mai fost ridicata ideea asta si nici bine nu a fost pusa in discutie ca a si ''murit". din cate am vazut avem cativa pesimisti convinsi in gashca si.....
                    eu unu sunt de acord, dovada ca am si sustinut chestia asta de la inceput.

                    Lista cu cei de acord:
                    1. i_m_lucius
                    2. ...

                    Comment


                    • a mai fost ridicata ideea asta si nici bine nu a fost pusa in discutie ca a si ''murit". din cate am vazut avem cativa pesimisti convinsi in gashca si.....
                      eu unu sunt de acord, dovada ca am si sustinut chestia asta de la inceput.

                      Lista cu cei de acord:
                      1. cata29
                      2. i_m_lucius

                      PS. si cu aceasta ocazie asteptam si preferintele de spalatorie

                      Comment


                      • Lista cu cei de acord:
                        1. cata29
                        2. i_m_lucius
                        3. danielliviu
                        4.

                        PS. si cu aceasta ocazie asteptam si preferintele de spalatorie

                        Eu spal de obicei masina la o spalatorie de pe varianta, chiar vis-a-vis de cimitir. Poate o stiti, fac treaba buna acolo si oricum e mai ieftin ca in alta parte.
                        GL-22-TOF

                        Comment


                        • a mai fost ridicata ideea asta si nici bine nu a fost pusa in discutie ca a si ''murit". din cate am vazut avem cativa pesimisti convinsi in gashca si.....
                          eu unu sunt de acord, dovada ca am si sustinut chestia asta de la inceput.

                          Lista cu cei de acord:
                          1. cata29
                          2. i_m_lucius
                          3.valeriuciprian

                          Preferinte pentru spalatorie...una buna as spune...adica cu produse de calitate(dar nu vom sti decat de la cei care au fregventat-o) si care sa aibe si un loc de stat jos...bar ceva...daca e prin 21 e si mai bine
                          Trebuie sa ne gandim si ce argumente vom avea ca spala masina de 2-3 ori pe luna la acea spalatorie.

                          Cata te bagi tu cu organizarea acestei probleme?
                          sigpic

                          Comment


                          • Eu cred ca 1-2 ori pe luna la spalatorie e de-ajuns. Mai ales daca ne strangem destul de multi si promitem sa-i facem reclama .... e posibil sa obtinem ceva reduceri.
                            GL-22-TOF

                            Comment


                            • Da...si ideea cu un stiker ceva lipit pe masina cu respectiva spalatorie nu e rea...de fapt lipit pe luneta
                              sigpic

                              Comment


                              • sincer eu am pe cineva care are o cunastinta la o sapalatorie in 21 si daca merge sa facem o chestie sa avem o spalare saptamanala maxim de 13 ron interior exterior si cum a spus si dan poate ii purtam si numele spalatorii pe masini cu un stiker ceva miine o sa am raspunsul dar as avea nevoie de 15-20 de masini

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google