Idei / Propuneri Activitati In Cadrul LoganClub Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Pile sunt numai bani...

    Comment


    • #77
      sau duminica la plaja lipoveneasca ca doar e la juma de drum

      Comment


      • #78
        cred ca va onorez cu prezenta mea
        cata, cica vin si eu fara masina ne facem muci?
        la lipo e cu plata. e proprietatea lui Buricea (brailenii il stiu)
        sigpic

        Comment


        • #79
          Catalin tu vrei plaja sa inteleg...


          Bogdan vrea cu mine sa mearga


          Dar la plaja, nu e curent ? :|
          sigpic

          Comment


          • #80
            Este ceva amenajat la plaja asta? Cat de cat acolo, nu vreau asfalt dar nici stuf si serpi.
            Daca aveti si niste poze ...
            Una peste alta, cred ca ar fi perfect sa facem inca una cu prietenii braileni. Cam oriunde, ca-i mai important sa fim impreuna.
            Deci, urmatoarea duminica va fi intalnire comuna LC Braila - LC Galati? Bag picioru' ... iar plec pe jos.
            Sa sune goarnaaaaaaa

            Comment


            • #81
              daca sursele mele nu ma mint, taxa e 10 lei. amenajat, nu stiu la ce te referi. pubele nu cred ca sunt, nici gratare, serpi n-am vazut niciodata acolo, iarba e si nisip ici - colo.
              sigpic

              Comment


              • #82
                Ia sa va dau eu voua o alta tema de gandire. Constat cu durere in suflet ca prietenii nostri braileni sunt in suferinta in ceea ce priveste intalnirile, locatia si nr. de participanti. Intrucat noi avem toate aceste 3 lucruri puse la punct, propun ca duminica asta sa ne "invitam" la ei acasa. Miniregionala Dunarii. Ne infiintam frumusel pe listele lor si gata. Vrea-nu-vrea bea saracu' Grigore la aghiazma de-i sar maselele. Cine stie, poate in felul asta impulsionam un pic activitatea si la ei.
                In felul asta mai rupem si noi monotonia.

                Comment


                • #83
                  am inteles ca ei au o invitatie de returnat pt lcg deci hai sai asteptam gasim noi o locatie potrivita

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by gl_mmm View Post
                    Ia sa va dau eu voua o alta tema de gandire. Constat cu durere in suflet ca prietenii nostri braileni sunt in suferinta in ceea ce priveste intalnirile, locatia si nr. de participanti. Intrucat noi avem toate aceste 3 lucruri puse la punct, propun ca duminica asta sa ne "invitam" la ei acasa. Miniregionala Dunarii. Ne infiintam frumusel pe listele lor si gata. Vrea-nu-vrea bea saracu' Grigore la aghiazma de-i sar maselele. Cine stie, poate in felul asta impulsionam un pic activitatea si la ei.
                    In felul asta mai rupem si noi monotonia.
                    asta ar insemna organizare si mobilizare din partea ambelor cluburi.
                    hai sa imi spun puncul meu de vedere.
                    in cazul in care veniti voi in br: sa presupunem ca ne vom gasi la intrare in br. si o sa facem o mica colana a logan club, duminica la ora 11 sau la ce ora ne vom intalni in braila nu o sa ne vada cei care ar trebui. de impulsionat, nu impulsionam nimic. e prea devreme atunci. decat sa vina muntele la mahomed, mai bine sa mearga mahomed la munte.
                    asta-i parerea mea.
                    hai sa ascultam parerea altor braileni.
                    eu, si nu numai, apreciez bunatatea lui mircea, dar, mai bine o facem lata la voi si nu doar prin faptul ca va suntem datori cu un gratar ci, nu are rost sa va deanjati pana in braila. deja ati trecut printr-o regionala, a 100 intalnire si s-au cheltuit destui bani.
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Cu parere de rau, chiar daca nu ne plangem, Mircea ai dreptate.


                      Mircea, daca vreti neaparat, puteti veni sambata (daca vrea cineva) la noi la intalnire (noi o avem sambata), iar noi va intoarcem serviciul - care doreste - venind duminica la intalnirea voastra, unde vom face gratare, la o locatie aleasa de voi .

                      Iar daca vrem sa ne facem cunoscuti in Braila, trebuie sa circulam sambata seara in coloana - desi la noi nu se strange nimeni, deci pica.


                      Acum cum vreti voi .
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        mircea e un loc ceva de genu unde am fost la siret la gratar e misto iesti la padure

                        Comment


                        • #87
                          Am inteles ( pentru un succes mai mare ) ca trebuie sa ajungem noi, la Braila sau in apropierea Brailei, cel putin. Gicu, are dreptate, nu se stie exact cati loganisti braileni, ar veni la Galati, pentru intoarcerea vizitei din februarie. Si sunt toate sansele sa NU fie acel numar reprezentativ de loganisti braileni. Trebuie sa ajungem noi , inspre ei, cumva. Nu stiu locatia de la plaja lipoveneasca. Nu ma incalzeste si nu ma intereseaza daca este aproape, trebuie sa fie frumos, ca dupa initiativa avuta.
                          In concluzie, haideti sa ne stabilim locatia ( mai spre Braila ) si asta cat mai repede. Daca va trece timpul si nu vom bate in cuie locatia mai repede, avem toate sansele sa pierdem dintre participantii galateni.
                          In plus, oricum ar trebui sa ne gasim in parcare, duminica, la 10 si sa plecam organizat dupa.

                          PS : Sfat: nu va complicati cu ziua de sambata. E o zi plina pentru multi dintre noi

                          Comment


                          • #88
                            Atunci sa curga lista COMUNA. In paralel cu stabilirea locatiei si datei.
                            Pana acum avem asa: plaja lipoveneasca, duminica, ora 11, participa

                            1. iamagi -
                            2. gl_mmm - GL 26 MRN
                            3. bogdan_1984 -
                            4. lupulucian - GL 99 RLR
                            5. ...

                            Pe Mohamed o sa-l viziteze muntele ... cu alta ocazie. In curand, totusi! Foarte curand!
                            Last edited by gl_mmm; 7 October 2009, 06:57.

                            Comment


                            • #89
                              Ok. Avand in vedere ca noi venim la voi, stabiliti voi unde are loc.

                              Mancarea? Luam fiecare sau toti la un loc? Eu as fi preferat toti la un loc - sa faceti de la Real de undeva, apoi plateste fiecare partea lui. Mi s-ar fi parut mai dragut, daca tot facem gratar in grup. Acum decideti voi.

                              Gratar mare am eu - 1mx1m - cine a fost in februarie, stie .

                              Pana acum avem asa: plaja lipoveneasca, duminica, ora 11, participa

                              1. iamagi - Br 28 AGM
                              2. gl_mmm - GL 26 MRN
                              3. bogdan_1984 - 'asta micu nu stie daca vine sigur, iar daca vine, vine cu mine (iamagi)
                              4. lupulucian - GL 99 RLR
                              5. ...
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Da' nu va-nghesuiti, bai tata bai ... ca mai avem fo 2 locuri libere ...
                                Last edited by gl_mmm; 8 October 2009, 10:47.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google