Organizator Intalniri de Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    si mie i-mi pare rau pt lucian un vot si de la mine pt mircea (gl_mmm)

    Comment


    • #32
      Toata lumea bate moneda pe Lucian, dar nu s-a gandit nimeni ca poate problema este la insusi grupul, care se lasa greu de organizat(atunci cand se impune). nu am decat cateva luni de cand m-am alaturat clubului, dar asta este parerea mea, daca cineva doreste sa ma contrazica, accept orice critica la aceasta postare.

      Comment


      • #33
        Lucica, stai linisitit tata. Nu-i vorba de contrazis. Discutam si cum spuneam nu-i totul pierdut. Cat o sa mai fiu pe aici, n-am sa las sa se inchida ,, taraba " la LCG.

        Comment


        • #34
          e belea fratilor eu nu mai inteleg nimic mai ales ca vrei sa parasesti aceasta taraba si de ce nu mai accepti si un alt ajutor din parte lui m... >>>

          Comment


          • #35
            Sunt convins ca nu e totul pierdut, Lucian, numai ca trebuie privita treaba asta din mai multe directii. sper sa reusim ce am stabilit duminica, pe finalul intalnirii.

            Comment


            • #36
              Este reusita deja ........

              Originally posted by cata29 View Post
              e belea fratilor eu nu mai inteleg nimic mai ales ca vrei sa parasesti aceasta taraba si de ce nu mai accepti si un alt ajutor din parte lui m... >>>
              Ciudat, Catalin. Cum as putea accepta un ajutor care nu vine? Ia zii tu...
              Si cum spuneam, taraba n-am s-o parasesc. Rabdare...putintica rabdare. Ce ? Ma dati afara deja ? Recycle bin ?
              Last edited by lupulucian; 25 November 2009, 10:53. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #37
                Pai daca este reusita....putem vorbi de LCG ph2, nu?

                Comment


                • #38
                  Aveti putintica rabdare stimabililor
                  Attached Files

                  Comment


                  • #39
                    Nustiu cei cu voi parca sunteti niste copii de gradinita pe forum no sa facem nik toata lumea zice ce vrea dar nu asa treb facut si nu pe forum asta treb rezolvata tot la intalnire cu toata lumea parerea mea

                    Si inca ceva trebuie sa intelegem ca Lucian nu cred ca nu mai vrea eu zic ca nu mai poate si omu trebuie inteles
                    Last edited by catalingalati; 26 November 2009, 19:01. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #40
                      stop

                      Intrucat acest subiect a fost rezolvat, inchid aici acest thread. Instauram teroarea ...
                      Last edited by gl_mmm; 22 January 2010, 21:35.

                      Comment


                      • #41
                        Topic redeschis! Situatia o cere!

                        Notam aici, ca incepand de ieri avem si un co-organizator de Galati. Colega noastra sand'dana.
                        Ii uram succes in activitate si speram ca, impreuna, sa dezvoltam si mai mult acest club.

                        Comment


                        • #42
                          Succes Elena in noua functie.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Succes Elena.
                            Si din nou felicitari pt. noua functie
                            Sotie de

                            Comment


                            • #44
                              Multumesc !!!

                              Multumesc reprezentantilor LC Galati pentru prezentare si pentru votul de incredere.
                              Profit de ocazie sa salut atat ca forumist simplu cat si din noua pozitie, in primul rand pe Cristi_Xp( fara el nu mai existau toate aceste frumoase conexiuni), apoi toti colegii de forum galateni (indiferent de frecventa pe forum sau la intalniri) cat si colegii de forum din tara si ...
                              am sa ma stradui sa ma ridic si sa ma mentin la inaltimea asteptarilor conform aprecierii si increderii primite ( ca de Mos Craciun )
                              VA MULTUMESC , va apreciez , ma bucur ca faceti parte din viata mea si, in intampinarea unui nou an, va doresc ce imi doresc si mie, sanatate, impliniri, prieteni adevarati si bucurii alaturi de cei dragi !

                              LA MULTI ANI ! Sa ne reintalnim intr-un 2011 mult mai bun si plin de satisfactii !
                              Loganist far'de Logan

                              Comment


                              • #45
                                Dupa numai doua luni de la promovarea in functie, ma vad nevoita sa abdic, imi pare rau ca intr-un fel v-am inselat asteptarile, dar timpul meu liber s-a cam condensat. Rog verde si albastru de GL sa ma readuca la denumirea de dinaintea ridicarii in rang.
                                Va rog considerati aceasta mai mult decat o rugaminte, de fapt chiar o cerere oficiala.
                                Multumesc.
                                Loganist far'de Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google