Organizator Intalniri de Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Oricum, iti multumim pentru tot ceea ce ai facut pentru club in calitate de co-organizator.
    Deasemenea, iti multumim pentru tot ceea ce vei face in continuare pentru club.

    Comment


    • #47
      predare de stafeta

      Ar cam fi vremea de schimbare!
      Propun sa incepem cu un nou organizator. Nu mai am nici puterea si nici sustinerea voastra, asta imi este foarte clar ... si-mi displace profund.
      Vreau sa ma retrag. Punct!

      Va rog propuneti un nou organizator. Ma voi supune hotararii majoritatii.

      Comment


      • #48
        ne pare rau mircea...
        cred ca intai ar trebui sa se inscrie candidatii si apoi propunerile

        Comment


        • #49
          hmm ce sa intamplat mircea ? de ce sa te retragi ?

          Comment


          • #50
            hai salut mircea.mircea candidat ? ...........nu trebuie sa pui problema asa, au fost sarbatorile astea, si probleme...facem ca la liga 1:vechiul presedinte mitica,noul candidat dragomir, alesul dumitru dragomir alias Mitica de la liga

            Comment


            • #51
              Daca asa s-a decis aia e
              Si eu voi fi de acord cu noul organizator care se va propune.
              sigpic

              Comment


              • #52
                propunerea mea :
                1.Mircea
                2.Mircea
                3.gl_mmm

                Comment


                • #53
                  Multumesc! Dar eu chiar vreau sa predau stafeta. Nici timpul nu prea imi mai permite ...
                  Faceti va rog propuneri pentru un nou organizator, in afara de mine si Valeriu.
                  Propunerea mea este sand'dana.

                  Comment


                  • #54
                    se pare ca am ramas in urma cu ultimele vesti...mircea ce s`a intamplat? care`s motivele bine intemeiate pt decizia ta? dupa cum a zis si bogdan 33 care sunt candidatii? sau care vrea sa candideze...in cazul in care nu te razgandesti

                    Comment


                    • #55
                      Nu mai are nimeni nimic de zis? Oare clubul este chiar atat de unit, solid si puternic cum ar trebui si cum multi si-ar dori? Nu! Haideti sa schimbam putin oranduiala, atunci! Eu am facut o propunere ... faceti si voi ... haideti sa discutam. Cei cu care am avut dispute (uneori mai aprinse) au acum ocazia sa sustina pe cine vor ei. Nu ma supar, chiar ii rog sa se exprime liber si onest. Schimbarea org-ului trebuie sa se produca! Este evident pentru toata lumea, cred.
                      Va rog, implicati-va!

                      Comment


                      • #56
                        parerea mea

                        Multumesc lui Mircea pentru incredere si tuturor care s-au aratat incantati de propunerea lui. Consider ca ma pot implica mai mult fiind un simplu loganist-sanderist, o pot face cu mult mai multa dezinvoltura decat din pozitia de Organizator. Pot face o mare parte din activitatile din "fisa postului" de ORG dar nu e corect ca un sanderist sa fie organizator pt loganisti. Daca mi s-ar fi propus pt clubsandero, n-as fi ezitat sa preiau fraiele . Pe LC insa lucrurile isi iau calea lor oarecum batatorita.

                        Un nou ORG trebuie sa fie in primul rand agreat de toti loganistii galateni, apoi ar urma sa fie ... impartial, obiectiv, intelegator-conciliant, energic, cu o oarecare vechime in club si doritor de a perpetua traditiile, prietenia si unitatea clubului.
                        Din pacate persoanele vizate de mine sunt foarte ocupate in majoritatea timpului, deci nici macar nu-mi permit sa le nominalizez.

                        Loganist far'de Logan

                        Comment


                        • #57
                          Subiect in continuare de actualitate!!!

                          Nu vrea nimeni sa preia activitatea de org pe Galati? Eu nu mai am timp sa ma ocup! Chiar nu mai vrea nimeni? Pentru o iesire, un gratar, o plimbare, o excursie, etc. nu trebuie sa ai multe calitati. Trebuie doar sa vrei, sa sustii si sa te implici putin. Si evident, sa-ti pese! Garantez ca este o experienta deosebita pentru oricine ar fi. Si mai garantez ca va avea tot sprijinul, atat din partea moderatorului, cat si din partea mea.

                          PS Valeriu, pana nu gasim un inlocuitor te rog sa nu-mi iei "titlul" si privilegiile aferente. Multumesc!
                          Galatiul merita sa aiba un organizator.

                          Comment


                          • #58
                            Din cate observ nimeni nu a mai vrut sa scrie despre subiectul acesta. daca tot nu se da nici un nume mam hotarat sa dau eu si acea persoana este ( bogan 33 ). e doar parerea mea iar cei care au alta nominalizare ii rog sa o faca.

                            '' Bogdan 33 '' scuze sa nu se supere
                            Last edited by fredy02; 26 June 2011, 16:15. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • #59
                              Ms pentru propunere Cipriane. Ar fi o onoare pentru mine dar nu se poate doar cu o propunere, mai trebuie si acordul majoritatii sï a "celor de sus".
                              Daca se va vota asa am sa incerc sa imi fac treaba cat se poate de bine in aceasta functie.

                              Comment


                              • #60
                                Sunt de acord cu propunerea lu' fredy02 ca Bogdan33 sa fie organizator de intalniri.
                                Viata e mult prea scurta, traieste clipa.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google