Organizator Intalniri de Galati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    elena multumesc pt propunere...e adevarat ca sunt membru inca de la inceputurile intalnirilor de loganisti in galati..membru fondator..insa dupa cum bine a spus fredy02..intr`adevar urmeaza sa plec din tara....cand? inca nu stiu nici eu (pana nu e ceva la sigur nu plec de aiurea)

    Comment


    • #77
      Multumesc celor care m-au votat. Cum am mai spus, daca e sa fiu eu org, am sa incerc sa imi fac treaba cat de bine pot. Dar sa stiti ca nu ma deranjeaza sa ramana cine este sau sa fie alt org, pe mine tot ma veti avea alaturi de voi la intalniri si la alte ocazii.

      Comment


      • #78
        Deci a ramas doar candidatura lui Bogdan. Bun asa!
        Alte opinii???

        Comment


        • #79
          Propunerile mele:
          1.Valeriu
          2.andrei.ro-atat cat mai sta in tara.

          Comment


          • #80
            S-au retinut toate propunerile de pana acum. Daca nu putem rezolva problema in mod transparent, in scris, poate a vom face duminica la intalnire, prin viu grai. Sper sa tragem o concluzie si sa lamurim odata subiectul asta.

            Originally posted by gl_mmm View Post
            Ar cam fi vremea de schimbare!
            Propun sa incepem cu un nou organizator. Nu mai am nici puterea si nici sustinerea voastra, asta imi este foarte clar ... si-mi displace profund.
            Vreau sa ma retrag. Punct!

            Va rog propuneti un nou organizator. Ma voi supune hotararii majoritatii.
            Topicul de dezbateri este in continuare la dispozitia celor interesati.

            Comment


            • #81
              La cererea mea expresa, incepand de astazi nu mai sunt organizator. De asemenea, intentionez ca in foarte scurt timp sa ma retrag complet de pe acest forum.
              Imi inchei "mandatul" cu un gust amar dar si cu sentimentul ca am facut tot ce mi-a stat in puteri sa cresc sectiunea galateana a acestui forum. Las clubul intr-o stare mult mai proasta decat atunci cand am acceptat sa fiu org. Nu acuz pe nimeni de nimic, nu vreau sa dezvolt polemici inutile ci doar sa atrag atentia celor cu adevarat interesati ca, in acest moment, clubul loganistilor galateni nu este deloc in forma. Asta e! Doresc succesorilor mei multa bafta si sa auzim de bine.
              Multumesc celor care m-au ajutat si sustinut in tot acest timp.

              Comment


              • #82
                gl_mmm, multumim pentru activitatea depusa si pentru energia cu care ai incercat sa faci ceva pentru clubul asta. Sa fii sanatos si sa-ti indrepti energia pozitiva catre familie si catre ceva care sa merite intr-adevar si sa te motiveze.



                In conjunctura actuala, sunt intr-o oarecare masura in asentimentul lui skypee si citez
                Originally posted by skypee
                Hai să fim serioşi ca să te întălneşti într-un loc anume cu alţi posesori de ce vreţi voi nu trebuie să ai acordul sau organizarea unui şef de trib. Am convingerea că încă mai suntem capabili să ne organizăm singuri şi în acelasi timp se elimină şi aceste discuţii.
                astfel ca as propune ca cel putin o perioada sa nu fie numit absolut nici un organizator si sa vedem cum se descurca LC GL.
                Loganist far'de Logan

                Comment


                • #83
                  Ne intalnim noi si fara organizatori...mereu ne-am intalnit si ne vom intalni.Oricum un organizator bun pe Galati va ramane Mircea dar nu gasesc motivul de ce s-a retras?!
                  https://encrypted-tbn1.google.com/im...ypHtCgqRoOrJ3T

                  Comment


                  • #84
                    mai stam mult fara org???

                    Iancule, Valeriu, v-am facut mai demult o propunere pe PM. Ce parere aveti? r.s.v.p.

                    Originally posted by skypee View Post
                    Tare asta cu organizatorul , mai ales la noi românii , în general trebuie să fie mereu un "şef" care să facă mai nimic , iar principalul scop este acela de a ieşi cât mai mult în evidenţă .Iar după ce apare aşa-zisul "şef" apare efectul de turmă. Hai să fim serioşi ca să te întălneşti într-un loc anume cu alţi posesori de ce vreţi voi nu trebuie să ai acordul sau organizarea unui şef de trib. Am convingerea că încă mai suntem capabili să ne organizăm singuri şi în acelaţi timp se elimină şi aceste discuţii.
                    Originally posted by sand'dana View Post
                    ... as propune ca cel putin o perioada sa nu fie numit absolut nici un organizator si sa vedem cum se descurca LC GL.
                    Originally posted by AlinVRS View Post
                    Ne intalnim noi si fara organizatori...mereu ne-am intalnit si ne vom intalni ...
                    OK! Ne-am lamurit cu totii (sper!) ca un organizator, chiar formal numit, poate face mai mult decat NIMIC-ul actual.

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by gl_mmm View Post
                      Iancule, Valeriu, v-am facut mai demult o propunere pe PM. Ce parere aveti? r.s.v.p.
                      Pentru ca totul sa fie transparent;
                      De ceva timp sunt antrenat intr-un proiect pe termen lung, privind implementarea unor solutii tehnice moderne (actionari cu variatoare de viteza) care cer din partea mea studiu si documentare, deci timp, iar mie imi place sa fac lucrurile cat mai bine.
                      Preocuparile de la tara de asemeni imi rapesc mult timp si nu in ultimul rand consider ca loganistii galateni au nevoie de un organizator mult mai tanar si mai energic.
                      Multumesc pentru incredere.
                      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                      Comment


                      • #86
                        finalitatea?cine-i organizator?programul intalnirilor?
                        www.diagnoza-auto.net

                        Comment


                        • #87
                          Nu avem unul ales; oricine are initiativa, pune o lista si dupa aceea vedem cine se inscrie; cam asa;http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=7307
                          Locatia se stie, ora 10 vara si 11 in perioada mai rece (oct-apr)
                          Last edited by IancuMIC; 7 May 2013, 12:09.
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • #88
                            mai iesiti la o intalnire? Lasati galgara

                            Comment


                            • #89
                              se mai fac intalniri in galati.daca da unde si cand ????

                              Comment


                              • #90
                                Nu prea.
                                Incet, incet interesul pentru acest gen de intruniri a scazut si astfel in momentul de fata, acestea lipsesc cu desavarsire; greu sa mai reinvii spiritul Logan Club, la Galati.
                                Cam asta e situatia.
                                Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google