ITP Galati?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Eu l-am facut in 17 la "Iamandi", langa o casuta de lemn si m-a costat 73 lei, iar baietii sunt foarte atenti in ceea ce consta masina.
    Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

    Comment


    • #47
      Originally posted by demonhunter View Post
      ... ITP-ul ... la Frontal ... 60 lei pt benzina ...
      Notat! Super informatia! Multumesc!

      La sfarsit de martie imi expira si trebuie sa ma duc si eu la control. Doamne-ajuta sa nu gaseasca vreo ceva.

      Comment


      • #48
        Mi-am facut ITP-ul la Frontal.
        65 lei
        Seriosi, scule OK, profesionisti, rapizi. Chiar mi-au "gadilat" bine de tot masina.
        Recomand!

        Mi s-a recomandat sa schimb in cel mai scurt timp capetele de bara. Sunt cam obosite.

        Comment


        • #49
          Pe 17 aprilie trebuie sa fac si eu ITP-ul. La Frontal se face programare in prealabil ?
          Si pe tine Mircea de ce te-a costat 65 (fata de pretul mentionat intr-un post anterior) ? Masina ta mere si cu benzina si cu motorina ?
          Loganist far'de Logan

          Comment


          • #50
            Elena daca vrei sa-ti faci ITP-ul la Frontal trebuie sa te programezi.Programarile sa fac de pe o zi pe alta.

            Comment


            • #51
              Originally posted by sand'dana View Post
              Pe 17 aprilie trebuie sa fac si eu ITP-ul. La Frontal se face programare in prealabil ?
              Si pe tine Mircea de ce te-a costat 65 (fata de pretul mentionat intr-un post anterior) ? Masina ta mere si cu benzina si cu motorina ?
              Au scumpit si ei. Dar tot este mai ieftin ca ... oriunde in oras!
              Si am uitat sa zic ... colegul DeWiL, caruia ii multumesc inca o data, mi-a fost de mare ajutor! O vorba la patron, o barfa cu mine, o incurajare ... a fost un examen ITP placut si luat dinainte ... daca intelegeti ce vreau sa spun!
              Bere virtuala la Relu!

              Comment


              • #52
                Mă poate ajuta cineva urgent cu un număr de telefon al celor de la Frontal . Mulţumesc!

                Ce se mai ajută lumea pe aici .
                Last edited by skypee; 3 May 2011, 08:58. Reason: Automerged Doublepost
                Skypee™

                Comment


                • #53
                  Parca am eu o carete de vizita de-a lor pe acasa....sa ajung si o caut...pe site-ul lor ai incercat?
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Am găsit numărul , mulţumesc mult sand'dana . Am sunat pe la 10 şi m-au programat pentru ora 12 .
                    Skypee™

                    Comment


                    • #55
                      ITP placut.
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Cum ai iesit la ITP Ionut?

                        Comment


                        • #57
                          Bogdan ce pot zice legat de masinuta lu ionut e intreaga am vazut-o prezenta in parcare

                          Comment


                          • #58
                            A ieşit perfect , numai că am pierdut vreo 2 ore , pentru că a venit RAR-ul şi a mai verificat odată toate alea .
                            Skypee™

                            Comment


                            • #59
                              Se mai intampla sa mai vina si RAR-ul la o supervizare
                              Acum stim ca masinuta ta e verificata la sange !
                              Loganist far'de Logan

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by skypee View Post
                                A ieşit perfect , numai că am pierdut vreo 2 ore , pentru că a venit RAR-ul şi a mai verificat odată toate alea .
                                Daca de la 12 si pana la 21 nu ai mai dat un semn am crezut ca te-a verificat pe tine rar-ul

                                Deci rar-ul ce a zis?Viteza....nu?
                                Cat ai marcat?Cat e la diesel itp-ul?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google