LoganClub Galati - Intalniri

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LoganClub Galati - Intalniri

    Salut!
    Cred ca e o idee buna sa ne cunoastem/schimbam pareri. Cei interesati sunt sigur ca vor avea idei personale privind acest demers, cat si locul/momentul intalnirii. O parere personala: locul de intalnire ar putea fi parcarea bazinelor Valuri din Galati (trafic nu prea exista in perioada aceasta), bineinteles in week-end. Astept "implicarea" celorlalti colegi de forum galateni.

  • #2
    in galati ar fi cam 12 useri care au postat cel putin odata
    inscrisi pe forum sunt 51 ...
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      Sunt vre-o 5-6 care posteaza curent. La care ma adaug si eu bineinteles.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • #4
        Pai hai sa o punem de o intalnire...pana nu de geroaica... Eu as propune sa ne intalnim duminica dar stai ca suntem doar 2 din Galati si unul din Braila...mai asteptam participanti...
        sigpic

        Comment


        • #5
          pai propuneti un organizator de intalniri...si o sa va dau ceva mai multe detalii pe messenger
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #6
            Opa
            Se face in sfarsit si la GL o intrunire
            I'm IN BOYZ
            Hai sa stabilim o locatie si o data buna pentru toti.
            Eu asi propune Parcarea de langa PARCUL de la Ultimul Leu si anume cea vizavi de ARABESC si Blocul unde la un moment dat se depuneau anunturile pentru Monitorul de Galati. In apropiere de LA POPESCU care creca mai tot galatenii o stiu ca fiind cea mai buna locatie de a gasi accesorii si piese Auto. Daca e si Sambata dimineata si mai bine ca poate ne dam sfaturi unu la altul in legatura cu Ce e bun prin magazine.
            In caz ca nu stiti nici acum care in parcarea de pe dreapta cum pleci de la Ultimul Leu spre BAC.
            PS nu cea din strada ci parcare amenajata

            Comment


            • #7
              e bine si acolo unde zice dex. dar ar fi o treaba sa ajungem pe acolo duminica dimineata (personal muncesc si sambata si poate mai sunt si altii cu program prelungit peste week-end)
              @valeriuciprian: azi dimineata inghetau si pietrele in drum, am prins geroaica oricum
              3+1...asteptam si altii

              Comment


              • #8
                Pai pana ne mai adunam eu spun sa o punem de o intalnire dumunica atat cati suntem si daca pana la primavara ne mai adunam ar fi bine sa facem niste iesiri la Garboavele si pe la niste balti la un pescuit...sper sa am cu cine lasa copii...
                sigpic

                Comment


                • #9
                  De acord. Si beton ideea cu pescuitul.
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment


                  • #10
                    felicitari celor din galati
                    bravo baieti ,haideti faceti-va si voi acolo intalniri
                    va doresc succes !
                    "cromul este placerea mea"
                    "cui nu-i place , valea"

                    Comment


                    • #11
                      baieti hotarativa unde si cum.....ca nu se stie poate primiti vizite.....) ) .... ...cunoscatori stiu.....))...
                      JUST ME.....30-rdd......

                      Comment


                      • #12
                        Eu propun ca locatia sa fie Parcarea de langa PARCUL de la Ultimul Leu si anume cea vizavi de ARABESC (Strada Closca)cel putin pentru aceasta duminica...ora 11...12...
                        Cine vine?
                        Alte propuneri?
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          hai la 11 duminica in parcare

                          Comment


                          • #14
                            salut!
                            am sa va alatur si eu intalnirii!! am masina de 1 saptamana si trb sa pun si niste poze pe forum dar ink nu am facut!!revin...
                            oricum datimi un msj cand cum si ce fel va fi intalnirea din galati!!mersiii

                            Comment


                            • #15
                              Deci ramane Duminica (18.11.2007) in Parcare la ora 11:00
                              Cine nu stie zona sa spuna si facem HARTA !!!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google