Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In sfarsit s-a concretizat ceea ce aveam de gand si am incercat sa fac (,) cat timp am fost organizator....Luci ai mesaj privat.
    sigpic

    Comment


    • Mare atentie...la iesirea spre Braila pe dig s-a facut un sens giratorui...ma rog un asa zis sens giratoriu iar semnele de circulatie au fost schimbate astfel...cei care vor sa iasa din Galati si cei care urca de la Real la deal au semnul cedeaza trecerea...deci mare atentie sa nu faceti vreo boacana.Pozele de mai jos spun totul
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • doamne, iarta-i ca sunt idioti . daca vin dinspre real trebuie sa stau in panta ca sa acord prioritate. si eu care credeam ca numai brailenii sunt in stare de asa ceva. oricum, informatie de nota +10
        sigpic

        Comment


        • multumim dm valeriuciprian pt tinerea la curent cu noile modificari ca astea ce viseaza noaptea fac ziua

          Comment


          • am vazut ieri cand montau saracia aia de sens....si la 2 ore dupa erau ditamai cozile si blocaj in faimosu` sens giratoriu...o tampenie mai mare decat asta nu se putea..deh..romanii

            Comment


            • nu mai dureaza mult pana cand o sa se suie unul cu masina pe movilita aia. exemplu moviloiul de la promenada (braila), ala in fiecare an trebuie sa aiba urme de cauciuce pe margine si sparta buza, care e pe la 1,70 m, poate si mai inalta. macar sa puna un palmier in mijloc, ca sa dea un aer de miaaaaaami.
              sigpic

              Comment


              • ei au turnat o bascula de pamant in mijloc cica sa puna floricele pe campii...

                Comment


                • Aveti putintica rabdare sa vina iarna si poleiul sa vedeti patinaj la plecarea din panta la urcarea dinspre Real si tamponari la intersectia de la trecere bac...cand cobori spre faleza.
                  sigpic

                  Comment


                  • haoleu, dar te-ai gandit bine...
                    eu cred ca nu aveau ce sa faca cu pamantul ala si l-au trantit in mijlocul intersectiei. birky, nu poti sa le dai amenda pentru depozitarea ilegala de gunoi?
                    pe minut ce trece imi vin si mai multe ideii cum sa imi bat joc de desteptii aia care au pus balegarul ala acolo
                    sigpic

                    Comment


                    • Bai Bogdane vezi ca eu nu am spus de stalpul ala plantat in mijlocul intersectiei de la voi ca e arac de vie...asa ca putina decenta
                      sigpic

                      Comment


                      • toti "doctorantii" ajung la putere. ei o clocesc, stand pe scaunul ala la birou ca au facut si hemoroizi la ochiu maro, apoi eclozeaza ideea, o lasa sa mai creasca hranind-o cu timp pierdut aiurea la birou, facand totul egal cu zero si apoi o pun in practica. si rahatul care-l vedem in orase, este facut din banii nostri.
                        no, hai, ca ma impusca baselu sau eba daca mai gandesc mult, mai mult decat ei
                        hehehe si pe 7 sunt alegeri. ce ar fi sa le punem in calea europarlamentarilor spre europa sensuri destea giratorii cu balegar in ele ca sa se incurce. dar, ce mai, sunt deja aiuriti
                        Last edited by bogdan_1984; 3 June 2009, 19:17.
                        sigpic

                        Comment


                        • Si acum putina teorie a conspiratiei: cineva important din oras, care isi face cumparaturi la Real/Selgros si trebuia sa cedeze trecerea celor care veneau /plecau spre Braila, fiind nemultumit de statutul pe care il are si timpul pe care il pierdea asteptand nesimtit de mult in acea intersectie, a dat cateva telefoane, si hop sensul giratoriu in care de acum inainte va fi respectat si i se va recunoaste adevarata valoare prin faptul ca i se va acorda prioritate de trecere. Caci logica la treaba asta cu sensul giratoriu nu vad.Si cum spunea Valeriu, sa ne vedem la iarna.
                          Stima
                          METABOND RULES

                          Comment


                          • cu siguranta e o conspiratie pt ca cineva pierdea prea mult timp in drumul sau!
                            astazi am ajuns si eu prin intersectia cu pricina si pot sa spun ca e o invalmaseala totala pt ca multi merg dupa semnele ce le stiau inainte fara sa se mai uite pe stalpi dupa altele. tot ce pot spune e ca s-a fcaut prost tare acel sens ''giratoriu''

                            Comment


                            • Ganditi-va pentru mine ce surpiza a fost cand in ziua respectiva dimineata am mers normal, iar seara... surpriza . Am ramas putin socat, dar asta e... oricum se circula haotic in intersectia respectiva, fiecare se baga cand vroia si cum vroia, nu se respectau regulile...
                              Mergand zilnic de cateva ori pe acolo, acum mi se pare ca s-a facut putina ordine. Doar ca ar trebui ceva semne mai vizibile, poate chiar si desenate pe asfalt.
                              GL-22-TOF

                              Comment


                              • @daniel ai dreptate cu semnele si mai trebuie si vreo cativa cu bata care sa le traga cate una pe spinare celor care nu respecta regulile
                                ONLY GOD CAN JUDGE ME
                                http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google