Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nici la peco nu mai este semnul ,am trecut sambata pe acolo ,tot sambata era un echipaj de politie pe saturn dar nu sa legat de nici o masina care venea de pe faleza in plus toate indicatoarele de pe strazile adiacente si parcari au fost luate

    cine poate sa imi indice cea mai buna ruta Galati-Sovata?
    Last edited by DeWiL; 15 June 2009, 20:45. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Google

      Comment


      • ]ce ziceti baieti de barile astea care stie sa parleasca engleza bine? sa tratam cu omul cas frumoase fok pentru mine
        Attached Files
        Last edited by cata29; 16 June 2009, 16:32.

        Comment


        • chiar nu stie nimeni engleza din galati sa vb si noi cu omul????

          Comment


          • De ce ai nevoie de engleza?

            Comment


            • Stiu eu engleza, am atestat chiar si te ajut cu placere. PM

              Joi am un drum pana la Otopeni. Cum se ajunge cel mai usor acolo ? Care e cel mai scurt drum ?
              Pana acum am fost doar la Baneasa, si am intrat in bucuresti prin colentina, am avut ceva treaba prin zona aia.
              In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

              Comment


              • La otopeni? trebuie sa ajungi neaparat in Bucuresti? Daca nu iti recomand prin Ploiesti. Daca trebuie prin Bucuresti, centura, la dreapta dupa Afumati si la pod la Baneasa la dreapta si ai Otopeniul in cativa kilometri.
                Daca vrei s-o iei prin Bucresti spre Otopeni, intri prin Colentina, in Dna Ghica o iei la dreapta, la peco pe Tei o iei la stanga, la primul semafor la dreapta si ai ajuns in Bulevardul ...cu nume de general, nu mai stiu cum. Si ai ajuns in Bucuresti Ploiesti , inainte de Aeroportul Baneasa

                Comment


                • Pentru Otopeni recoamd si eu drumul prin Ploiesti ...sau pe centura Bucurestiului care e pe mari portiuni de drum latita la 4 benzi.Prin Ploiesti e mai lung cu vrei 30- de km dar in maxim 4 ore esti la aeroport daca mergi cu 50-90 km/h(in localitate si afara).Daca mergi prin Ploiesti vezi ca pe DN1 sunt camere video in localitati.
                  sigpic

                  Comment


                  • salve tuturor engleza imi trebuie sa vorbeasca cineva cu persoana care face aceste chituri e postat un post la noi pe club, tuning are user e din ucraina

                    Comment


                    • @ cata. pe pm, zi-mi concret despre cine e vorba, si ce vrei sa vorbesc cu el.

                      Cat despre drum, intai de toate, multumesc tuturor de sfaturi. Ruta prin bucuresti-colentina-baneasa o stiu. Celelalte nu Dar am inteles ca ar mai fi o posibilitate.
                      Undeva pe langa Urziceni se face o dreapta pe o strada cu cate o banda pe sens, si se tine drumul care, in final, se sfarseste printr-o intersectie in 'T' cu DN Bucuresti-Ploiesti. Acolo fac stanga, parcurc inca vreo cativa km si voila!, am ajuns. Aveti idee unde se face multpreatrebuincioasa dreapta de care povestesc ? :-? Practic, se taie drumul, neavand nici o treaba cu Bucurestiul. O sa plec in jur de ora 4 dimineata, sa am o marja de eroare, avand in vedere ca prezentarea la aeroport e la ora 10, cel tarziu.

                      Inca ceva, total pe langa dilema mea. Pentru cei care frecventeaza metro, si nu numai: pe 18 intra o oferta noua. Va recomand sa ajungeti sa vedeti. Stergatoare aero (nu am idee ce calitate totusi) la 7.5 lei/buc, WD40 mare ( smart straw ) 18 lei ( de la 25), piele de caprioara sintetica in jur de 6 lei si tot felul de lavete pentru ingrijire. Eu deja mi-am pregatit listuta
                      In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

                      Comment


                      • Razv.an, uita-te in atasament. Nu prea gasesc drumul de care spui.
                        Acuma cum crezi si tu..
                        Attached Files

                        Comment


                        • Lucian din cate am inteles razv.an a plecat dimineata pe la 4 dar oricum sa continuam discutia poate ajuta pe altii.
                          Drumul de care spune razv.an e drumul de la Urziceni la Albesti..cel incercuit.
                          Nu am fost niciodata pe el si nu stiu cat de spart e.
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • Maine dimineata plec. Cineva din combinat mi-a spus ca atunci cand se duce la otopeni, numai pe aici merge. Acum, urmeaza sa vorbeasca cu soferul sa imi spuna exact unde tre sa schimb 'macazul'
                            In Femei Si-n Frane Sa N-ai Niciodata Incredere

                            Comment


                            • Accident produs astazi la Hanu Conachi

                              Ce face tot romanul cand ajunge la han? Macar niste mici buni tot mananca.Nu trec nici 10 minute de cand stateam la masa si buuum.Un vw cu4 persoane ,care tocmai iesisera din restaurant, fara sa se asigure,ies din parcare cu spatele. O autoutilitara care venea spre Galati s-a trezit cu ei in fata,incearca sa-i evite prin ocolire si binenteles ca intra in alta autoutilitara ce venea din sens opus.Urmarea? Vw-ul scapa fara nici o zgarietura,cel ce mergea spre Tecuci a scapat fara a fi ranit,iar cel ce a evitat vw-ul a ramas incarcerat in masina cu un picior rupt.
                              Asa ca mare atentie!!
                              Attached Files
                              Last edited by vivabobo; 17 June 2009, 17:10.
                              METABOND RULES

                              Comment


                              • Mare minune Viorel, ca nu a fost mai mult de atat.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google