Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1. Salut tuturor si bun venit lui abs
    2. Daca vreti sa inscriptionati tricouri, sepci, maieuri sau qilotzi ... Cunosc exact firma care trebuie ... Astept berea si ma duc sa ma interesez imediat de pret si toate alea

    Comment


    • Cine ma poate ajuta sa intru in posesia unui set de paravanturi care sa dea voie sa se inchida perfect geamurile fata?Am luat pana acum 2 seturi ,la fel amandoua nu merg bine ,deviaza geamul si merg naspa .Geamuri electrice fata spate ,am luat de la acelasi producator Dobre srl si am inteles c-ar mai fi o firma care poduce asa ceva (alea de uzina sunt prea scumpe ).

      Comment


      • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
        Cine ma poate ajuta sa intru in posesia unui set de paravanturi care sa dea voie sa se inchida perfect geamurile fata?Am luat pana acum 2 seturi ,la fel amandoua nu merg bine ,deviaza geamul si merg naspa .Geamuri electrice fata spate ,am luat de la acelasi producator Dobre srl si am inteles c-ar mai fi o firma care poduce asa ceva (alea de uzina sunt prea scumpe ).
        Vezi aici: http://horguem.tripod.com/id17.html
        Telefon 0745268665

        Comment


        • Am intrat eu pentru logan nu am gasit doar 1310,SN,SLZ si TLX(parca)

          Comment


          • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
            Cine ma poate ajuta sa intru in posesia unui set de paravanturi care sa dea voie sa se inchida perfect geamurile fata?Am luat pana acum 2 seturi ,la fel amandoua nu merg bine ,deviaza geamul si merg naspa .Geamuri electrice fata spate ,am luat de la acelasi producator Dobre srl si am inteles c-ar mai fi o firma care poduce asa ceva (alea de uzina sunt prea scumpe ).

            Stii ceva? Eu zic mai bine sa-ti iei cotiera...

            Comment


            • Cotiera am (si )montato ,E veche .De ieri

              Comment


              • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
                Cotiera am (si )montato ,E veche .De ieri
                Tocmai d-aia ti-am spus, tata.....

                Comment


                • Originally posted by Nikolas_bnm View Post
                  Cine ma poate ajuta sa intru in posesia unui set de paravanturi care sa dea voie sa se inchida perfect geamurile fata?Am luat pana acum 2 seturi ,la fel amandoua nu merg bine ,deviaza geamul si merg naspa .Geamuri electrice fata spate ,am luat de la acelasi producator Dobre srl si am inteles c-ar mai fi o firma care poduce asa ceva (alea de uzina sunt prea scumpe ).
                  Incearca si aici http://www.tuning100.ro/products.php?id=1372
                  Firma se numeste Szatuna din Ungaria

                  Comment


                  • Dragi membri si prieteni, incepand de saptamana aceasta clubul nostru a devent unul dintre cele mai serioase. Si nu din cauza prezentei la intalniri.
                    Avem SAFETY CAR Loganclub Galati. Nu ma credeti? Uitati-va bine la imaginile de mai jos si o sa intelegeti de ce spun asta.
                    Attached Files

                    Comment


                    • SAFETY CAR

                      Comment


                      • @ady62: mai ai capacele pt teava de la porbagaj? Daca da, vreau si eu o pereche la urmatoarea intalnire... Mersi
                        GL-22-TOF

                        Comment


                        • Originally posted by danielliviu View Post
                          @ady62: mai ai capacele pt teava de la porbagaj? Daca da, vreau si eu o pereche la urmatoarea intalnire... Mersi
                          Mai am ceva.

                          Comment


                          • Fratilor..Vreau si eu 2 stickere logan club de EXTERIOR pt dany_shafu sa i le trimit...Pls help me

                            Comment


                            • Ady62 te rog si pentru mine o pereche, se poate?
                              Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                              Andreea Trifu

                              Comment


                              • Originally posted by iashca View Post
                                Ady62 te rog si pentru mine o pereche, se poate?
                                Se rezolva

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google