Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • As avea si eu o intrebare d eunde luati modulele cu impuls? Sunt doar module sau butonul cu totul. mersi astept raspuns aici sau PM
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • Originally posted by valeriuciprian View Post
      Ady62...mai primesc si eu inca 2 dopuri pentru tevile de la portbagaj contra cost bineinteles.?Ca pe ale mele i le-am facut cadou lui dan.gutu.
      valeriu pt tine oricand

      Comment


      • Originally posted by KeanuRev View Post
        As avea si eu o intrebare d eunde luati modulele cu impuls? Sunt doar module sau butonul cu totul. mersi astept raspuns aici sau PM
        keanurev, este vorba de module cu impuls. Din cate stiu butoane cu impuls nu se mai gasesc de mult. Si chiar daca s-ar gasi, am vazut la 100 roni bucata.
        De unde le-am luat? De pe forum. Dar au fost ultimele trei bucati ale tipului respectiv ( nu ii mai stiu numele ). Sorry

        Comment


        • Avea silviu79, dar cred ca le-a dat.

          Comment


          • Silviu 79 avea butonul cu impuls.. si sincer nu merita 100 de ron pe 1 bucata buton.. cand la 80 de lei iei 2 buc doar impuls pe langa asta am si butoanele albastre lumina din interior.. deci nu le-as schimba. Comandati si mie 2 bucati am vorbit cu valeriuciprian..
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • Originally posted by KeanuRev View Post
              Silviu 79 avea butonul cu impuls.. si sincer nu merita 100 de ron pe 1 bucata buton.. cand la 80 de lei iei 2 buc doar impuls pe langa asta am si butoanele albastre lumina din interior.. deci nu le-as schimba. Comandati si mie 2 bucati am vorbit cu valeriuciprian..
              Ai vorbit cu Valeriu? Nu se mai poate. Nu mai are tipul respectiv

              Comment


              • Valeriu ce se mai aude de butoanele alea?

                Comment


                • Face JIJI atrenament la ele pt campionatul urmator.

                  Comment


                  • Tare de tot, nea nikolas
                    Last edited by Seba; 21 May 2008, 18:19.

                    Comment


                    • Tricouri pentru membrii loganclub Galati

                      Exista pe forum deja , ideea tricourilor inscriptionate cu loganclub. Doar ca acolo posibilitatile sunt limitate. Culori, modele si logouri.
                      La Galati avem insa posibilitatea sa scriem fiecare pe ce tricou vrea sau sapca etc.Tricouri pentru inceput, parerea mea. Ce ziceti?

                      Comment


                      • Este o idee buna...Poate ne ajuta gl_mmm cu aceasta operatiune...

                        Comment


                        • OOO .Avem un membru nou?
                          LA MULTI ANI. Celor care sunt botezati cu numele sf Constantin si Elena.Sotii,sotii,copii (si amante):d
                          Bun venit.Daca sunt doritori sa faca cinste cu vr-o bere sa dea zvon sa lasam Loganurile in parcare.
                          Last edited by lupulucian; 21 May 2008, 23:02.

                          Comment


                          • Salut ABS. Intra pe http://www.loganclub.ro/forum/intaln...-t1279p59.html pentru intalnirile noastre. Tine aproape. Multa bafta

                            Comment


                            • Salut abs bun venit in club

                              Comment


                              • Bun venit abs! Se pare ca ne inmultim mai ceva ca ciupercile! La mai multi!
                                Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                                Andreea Trifu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google