Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cred ca vin si eu.La reprezentanta aia dinspre Tecuci?Ne intalnim acolo in fata?
    Cars don't kill people. People kill people!

    Comment


    • Eu nu pot sa vin..am examen cred ca ma duc vineri

      Comment


      • Bafta la examen Andrei....
        Da...Nalba e la iesire spre Tecuci...in fata ne intalnim...de fapt in curte daca e loc...
        Last edited by valeriuciprian; 9 April 2008, 23:22.
        sigpic

        Comment


        • Nu ai mai venit, ai pierdut o distractie pe cinste:PAm fost cu adu89
          Cars don't kill people. People kill people!

          Comment


          • Eu cred ca nu sunteti sanatosi... ...cum sa nu fiu?
            La 16.30 am fost acolo...si am stat pana la 17...am fost cu Andrei_ro si cu iashca ...voi pe la cat ati fost?
            Pe voi v-au pus la masa nu?
            sigpic

            Comment


            • Mmm ,nu cred ca ne-au pus la masa,ne-am cam pus singuri am mancat am baut,mai lipsea sa ii cerem numarul de telefon blondei de la intrare de acolo care impartea pliante oricum a fost frumos,asteptam cu nerabdare si lansarea altor modele

              Comment


              • Bai nesanatosilor..noi la 5 fara 25eram acolo voi la cat pana mea ati ajuns?

                Comment


                • Poi eu am avut putina treaba,(comisioane pt sefu) si am ajuns acolo parca pe la 5.
                  Mamaaaa mamaaa si ce bunatati erau acolo, blonda si cu creata aia,pff
                  Si apoi ne-a spus o tanti ca urmeaza sa inceapa receptia(nush ce-i aia, am presupus ca lansarea propriu-zisa)si am asteptat pana pe la 7 fara 20, am mancat, am baut si apoi acasa, ca "receptia" nu a mai inceput.
                  Cars don't kill people. People kill people!

                  Comment


                  • Adevaru`i ca erau bunaciuni acolo..nu`mi venea sa mai plec..
                    legat de logan partner..pretu` unui model diesel este 11400 euroi..cu 450 mai mult decat prestige dci..iar pt un benzinar 10350 ..tot cu 450 mai mult decat prestige.
                    ca dotari in plus gps , huse tetiere cu partner si emblema partner cum sunt cele de la kiss abs+. aaa si sa nu uit de pick`up..frumos tare

                    Comment


                    • O tanti de la nalba ne a aratat o lista cu optiunile si cu pretul loganului partener de 10.050(1.6 16v). Unde ai vazut tu 10.350?
                      Cars don't kill people. People kill people!

                      Comment


                      • Kamikaze este pretul spus de unul din cosilierii de acolo care ne`au prezentat masina...10350 pt benzina 11400 diesel..asa a zis ea atat am scris si eu aici pe forum.

                        Comment


                        • Cine stie unde pot sa ma angajez in la noi in oras part time?Eventual distribuitor,curierat(chiar si cu masina propie)?

                          Comment


                          • Ca distribuitor slabe sanse..am incercat si eu cu relatii si nu am reusit..motivu: nu am lucrat inainte ca sa am experienta in domeniu..o prostie...in fine
                            te poti duce la fan courier pe la ifr p`acolo este....am un coleg care munceste acolo(sau a muncit)

                            Comment


                            • Am sa incerc unde ai zis tu...sa mor yo de 6 sapt caut ceva de munca part time dar nicaieri nu ma primeste frate ca cica n-am experienta...pai la 19 ani ce experienta sa am.si se mai plang ca tinerii din ziua de azi pleaca in strainatate.Cred ma apuc de taximetrie blat.)

                              Comment


                              • Poi aici e problema peste tot...TOTI cauta experienta dar nu te lasa sa capeti la ei...de problema cu experienta m`am lovit si eu si`am pierdut locuri foarte bune si pe bani buni...asta e ..toate la timpu` lor..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google