Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    salut lucian...mitsubishili e ala din bariera .. acolo am vazut

    Comment


    • #77
      Originally posted by pownee View Post
      facem un topic nou despre service in galati? sau imi recomandati voi unul?
      Continuam aici discutia despre service...in Galati
      Ai trei optiuni...IATSA Galati,Nalba galati sau Prisma Braila...fiecare are calitatile si defectele lui.Ce vrei sa ii faci la masina?

      lupulucian azot baga in cauciucuri si la iesire spre Braila la vulcanizarea de pe partea dreapta ...cum iesi spre Real...deci si acolo.
      sigpic

      Comment


      • #78
        pai trebuie revizuita si ma gandeam sa pun un ulei bun si sa o intoarca pe toate partile.

        Comment


        • #79
          La Nalba nu te lasa cu piesele tale...si ulei iti pun Dacia
          La Iatsa te duci la ei si spui ca vrei alt ulei decat cel pe care il au...si te lasa...cal putin pe mine ma lasau cu uleiul meu (vroiam Elf) dar pana la urma am fost tot la Nalba ca de la ei am luat masina si mai cunosc pe acolo pe unul pe altul...
          Parerea mea e sa bagi Elf...e recomandat de uzina (pe langa Dacia oil) si in caz de probleme sa nu iti poata reprosa nimic.
          Iar de intors pe toate partile....fac operatiunile care sunt trecute in cartea de intretinere.
          sigpic

          Comment


          • #80
            Mi-am luat masina de 3 saptamani, 800km, consum mixt 7% si e in scadere, pana acum multumit. mi-am schimbat oglinzile(asta a fost primul lucru) caci alea mici sunt panarama, mi-am pus de mcv, mi-am pus geamuri ionizate, plus cotiera, presuri, aparatori noroi, sper sa reusesc sa pun cateva poze cu ea, aaaaa cred ca baietii de la top line ar trebui sa-si faca service(mi-au placut cum au lucrat la masina)- andrrei_ro-merci ptr. indrumare, care vrea oglinzi electrice normale sa ma contacteze
            GL24NEK AMBITION 1,5DC

            Comment


            • #81
              Pt putin nec...si te asteptam la intalniri in fiecare duminica la 11 in parcarea de la popescu`..poate ajungi

              Comment


              • #82
                Din pacate sambata sunt la munca de noapte si nu cred ca pot sa ajung, data viitoare cu placere
                GL24NEK AMBITION 1,5DC

                Comment


                • #83
                  Nec...data viitoare a trecut...te astemtam maine...la Intalnire...

                  Ma intreba cineva data trecuta la intalnire despre bradutii aceia care prind grila de sub stergatoare...si nu mai stiu cine e...Am o surpriza pentru el.
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Valeriuciprian ce parere ai despre autocolant ? http://images.forum-auto.com/mesimag...New%20logo.jpg


                    .

                    Comment


                    • #85
                      Da...imi place...de unde este?Il ai tu facut?Vorbim azi la intalnire...
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        De aici. Http://www.forum-auto.com/marques/da...jet708-140.htm

                        Comment


                        • #87
                          Pfff dar nu a auns nimeni acasa sa mai posteze..poze alea alea?? frumos azi !!Shokaliptiku vrem poza cu comunitarul)

                          Comment


                          • #88
                            Da chiar poze ceva ?...nimic?
                            Dany...vezi ca pozele sunt dincolo
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Vreau si eu un sticker cu loganclub pentru luneta,ca la numerele de inmatriculare nu prea se observa. Eu unul nu ma uit la altii sa vad ce scrie.
                              Deci cine are?Sau cine vinde?
                              Cars don't kill people. People kill people!

                              Comment


                              • #90
                                Bai oamenilor pozele sunt la intalnire logan club galati nu discutii generale

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google