Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intradevar acum nalba este dealer chevrolet am fost eu acum doua zile si am facut bracajul la ei o parte din angajati sunt aceeasi. Am fost suprins sa vad ca pe factura au sigla, de numirea de la peugeot.

    Comment


    • Problema se pune daca mecanicii isi mai amintesc de ...Logan cu placere ; in aste conditii, eu unul n-as risca sa fac o reparatie mai ampla la ei; gen distributie, etc.
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • Am precizat ca am facut un simplu bracaj... pentru ca aveau pretul mai acceptabil in comparatie cu ceilalti si cred ca ulterior o sa fac si itp tot acolo

        Comment


        • Cu asta m-am jucat astazi dupa amiaza, cam o ora.
          Attached Files
          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

          Comment


          • Ce se poate face cu el 1 ora la un logan?

            Comment


            • De scanat a durat mai putin; in rest, curiozitate . Ca sa nu mai descarc ce a memorat am citit live.
              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

              Comment


              • Poate sa citeasca doar coduri de eroare sau si parametri in timpul functionarii motorului?

                Comment


                • Citeste si sterge unele coduri de eroare ce tin de functionarea motorului; se poate vizualiza in timp real, live adica, paramertrii motorului; dupa cum s-a vazut in poza de mai sus, exista in unele cazuri si vizionarea grafica.
                  Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                  Comment


                  • Pt cei interesati, am primit o oferta pe email de la iatsa pt acea revizie de 60.000. Abia am primit azi dupa ce eu le am cerut o oferta de pret martea trecuta.
                    Attached Files
                    Cars don't kill people. People kill people!

                    Comment


                    • La aceasta factura din total se scade pret manopera distributie+accesorii conf. ofertei dacia; deci pretul final platit va fi mai mic.
                      Am o asemenea factura; am facut distributia+accesorii pe 07.nov.
                      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                      Comment


                      • Imi email mi-a scris ca din pretul total se scade 15% reducere. Adica 214,059. Deci pretul final ar fi fost 1213,031 Lei.
                        Cars don't kill people. People kill people!

                        Comment


                        • Pai da, asa cum ti-am zis; e mai corect asa pentru corecta informare.
                          Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                          Comment


                          • Pe ce perioada v-a oferit garantie la distributie?
                            Cars don't kill people. People kill people!

                            Comment


                            • La kit-urile distributie si accesorii, fiind piese de origine dacia, beneficiez de garantia comerciala a produsului, inscrisa in certificatul de garantie al pieselor respective. Cei de la service mi-au spus ca 60.000km sau 4 ani, da' eu n-am vazut ce scrie in acele certificate, ca raman la ei.
                              Manopera 1 an, cel putin asa mi-au zis.
                              Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

                              Comment


                              • Am inteles. La fel mi-au spus si mie. Personal consider ca am facut o alegere buna. Ramane de vazut pe viitor daca am luat decizia cea mai buna.
                                Cars don't kill people. People kill people!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google