Logan Club Galati la operatiunea "Porti deschise" Tulcea.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dragilor...deci...cand a postat Sony invitatia la Tucea au sarit foarte multi si s-au inscris (nu retin daca si voi...chiar nu retin)...apoi a doua zi (sau a treia) Sony a decis sa inchida listele de pe acel topic si sa transfere listele cu organizarea intalniri aici pe Galati...si listele finale sa i le dam lui pentru a le urca pe forum (acestea sunt cele actuale)...acum va intreb eu ...ce va impiedicat sa va treceti pe listele de aici de pe sectiunea Galati?

    Si poate incheiem si noi show-ul asta ieftin ca ne citeste toata tara si ne facem de ras...dine poate pe voi va doare undeva de acest fapt dar suntem cativa care chiar ne dam silinta sa facem ceva pe acest forum.

    Daca ati inteles ceva din cele scrise mai sus bine daca nu discutam la intalnirea de duminica de la 10...asta daca o sa veniti.
    sigpic

    Comment


    • ideea e ca ei nici acolo pe topicul meu nu apar ,am verificat posturile sterse. Deci repet simt ca sunt luat de fraier si pus sa fac munca gratuita si numi place de loc. in loc sa pierd timpu sa verific mailuri si posturi moderate faceam aranjarea in parcare in astea 2zile pierdute...

      sigpic

      Comment


      • Sonykel ...te rog sa nu mai raspunzi intrebarilor de acest gen...pentru cei care au nelamuriri de ce au fost stersi de pe aceasta lista si in acelasi moment au fost si pe cealalta lista luati legatura cu Lupu Lucian...el a facut rahatul tandari el sa va explice cum sta situatia.
        sigpic

        Comment


        • Sonykele... tata hai sa o lasam dreaq asa deaja va faceti ca ploua.... adica nu ma gasesti acuma daca ai sters mesajul postat de mine in care m'am inscris eu si dany_emmyl cum sa ma mai gasesti hai sa o LASAM ASA ca nu mai are rost faptul este consumat deaja eu cand m'am trecut pe mine si pe nea' dany noi nu apaream si in cealalta listaX(X( eram doar aici iar mircea te'a pus pe tine sa stergi tot ca il apuca dracii... sa stii ca nu am 2 ani si nu am tarata in cap ca altii... nu este corect stergi 2 si pui mai multi in locul lor , dar vad ca tot nu intelegeti .. parca as arunca cu chiftele in voi si nu stiti de ce , va spun una ..intelegeti alta..

          Vom vorbi si cu lucian dar eu zic una sonikel o intoarce si baga alta... Deaja faptul sa consumat mai este o sapt si jumatate pana atunci si noi inca ne mai certam asta e TOTUSI NU A FOST FRUMOS
          Last edited by valeriuciprian; 6 April 2010, 14:42. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Alexutzuu cand ai aparut pe lista a mai scris cineva si spunea ca se poate sterge...ca e varul tau sau ceva de genul asta....
            Originally posted by Alexutzuu View Post
            noi inca ne mai certam asta e TOTUSI NU A FOST FRUMOS
            In sfarsit ai inteles unde e ideea...si cand Lucian a facut forumul messenger a spus ca "Galatenii o merita"...na asta meritati ...Vorbeste cu el.
            sigpic

            Comment


            • ahaa deci a inceput memoria ram' sa functioneze.... da am spus sa fie sters mesajul ala care v'am criticat pt ca nu am scris eu ci varul meu nici decum mesajul pe care l'am postat cu numele meu si a lui dany_emmyl cu inscrierea pe lista... si ce daca vede o tara intreaga sa vada ce fel de oameni sunteti;) sau (sunt unii) ia aduti aminte sonikele ca ai postat si tu atunci ia aduti aminte

              Comment


              • Pai cine sa va mai inteleaga pe voi...scrieti doi insi de pe acelasi user...si poate vroiati sa veniti amandoi...nu?
                Si daca o tot tragi cu memoria ram...ia gandeste-te ce era scris in dreptul listei cu galateni...ca lista va fi posa pe forum mai tarziu...te-a interesat inde a fost transferata aceasta lista?
                Daniel liviu s-a putut trece de pe lista asta si pe urma a renuntat si tu nu...si pana la urma zi clar ce vrei ca si timpul meu are o limita...dar spune ce vrei pe mesageria privata...ca nu pe noi trebuie sa ne vada lumea ce fel de oameni suntem ca pe noi ne cunoasc de la cele 5-6 regionale la care am participat...da?

                Si va reamintesc ce a scris Sony mai sus..."deci ma repet am impresia ca cineva isi bate joc de mine si v-as recomanda sa va luati dus intors la bac ca poate nu intrati la eveniment."
                sigpic

                Comment


                • vali daca eu am tacut voi de ce nu va opriti,doresti sa continuam discutia?
                  De ce-l bagati pe Luci aici?

                  Comment


                  • Pentru ca numai si numai din cauza lui sunt doua liste.Deci intrebati-l pe el...nu pe noi de ce sunt doua liste.
                    Si cum bine zici nea Dan eu am terminat discutia.
                    O zi excelenta.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nene Dane, hai sa zic eu unde CRED ca s-a rupt filmul. V-ati inscris pe lista deschisa de Sonykel pe intalniri nationale. Ca sa nu poluam thread-ul omului cu discutii de-astea idioate am luat hotararea sa tinem lista galatenilor aici, pe sectiunea galatenilor. Am postat atunci foarte clar, iar Sony si Valeriu au repetat de multe ori, ca cine vrea sa mearga la acest eveniment trebuie sa se inscrie pe lista deschisa la noi. Aici adica. Nu pe nationale, nu pe Tulcea, nu pe celalat forum. AICI. Toata lumea a inteles, mai putin dumneata. Va rog sa cititi postarile din aceasta sectiune si veti vedea ca am dreptate.
                      Urat gestul cu modul in care ati fost tratat la Brasov. Puteam sa jur ca nu au fost probleme. Dar daca nu vorbiti, nu spuneti ... sa fiti sanatosi.

                      Alexutzuu, tu cine mai esti frate? Ca mi-e teama ca nici macar nu ne cunoastem! Chiar si asa, si pentru cei ca tine, lista a fost deschisa.
                      Am retinut replica cu " ... si nu am tarata in cap ca altii ... " ... la urmatoarea faza de genu' asta vei mai primi un "premiu". Ai doborat un record absolut: dupa 3-4 postari ai si luat "premiu". Nu mai fi asa de vehement ca n-ai dreptul asta inca. Asta asa ca sa fiu sincer cu tine si sa nu ma ascund dupa vorbe.

                      Comment


                      • @alex: Trebuie sa fii pe o lista ca sa mergi acolo? Sau te duci doar pt placinte? Caci aici e marea buba. Mereti sa castigati la tombola? Ce mi-ar placea sa nu se dea nimic
                        Last edited by Cezar; 6 April 2010, 16:29.

                        Comment


                        • eu mi'am cerut scuze pt neplacerile create .. nu Cezar nu merg la pomana merg pt a sustine clubul l o g a n g a l a t i nu la pomana ...ma duc pentru ca suntem un colectiv din cauza asta ma duc si bani de dus am sa pot trece cu bacul dar de intors nu imi iau ca poate vin pe la constanta eu atat am avut de spus vreti sa mai continuati.. nu ma mai intereseaza Sarbatori fericite in continuare si imi cer scuze pt cele intamplate... (m'a invatat mama sa fiu politicos) si sa imi cer scuze daca supar pe cineva))

                          Comment


                          • Lista oficiala LC Galati

                            AMR-u' in scadere ... 10 zile

                            Lista de participare Logan Club Galati la lansarea Dacia Duster de la Tulcea - STAR SERVICE - in 17.04.2010:

                            1. gl_mmm (GL-26-MRN 1.6mpi 16v) - cotizat 10 lei la banner
                            2. bogdan_1984 (BR-50-CBG 1.4mpi) - cotizat 10 lei la banner
                            3. laureatu' (GL-06-TYE 1.4mpi) - cotizat 10 lei la banner
                            4. tudor vasile(GL-28-TUD 1.4mpi) - cotizat 10 lei la banner
                            5. cata29 (GL-24-BYA 1.5dci)
                            6. batranul70 (GL-07-AXT 1.6mpi)
                            7. DeWiL (B-96-DWL 1.5dci) - cotizat 10 lei la banner
                            8. gheorgngv (GL-84-NGV 1.4mpi) - cotizat 10 lei la banner
                            9. bgd_puya (B-89-YCP 1.4mpi) - cotizat 10 lei la banner
                            10. valeriuciprian (GL-06-YKI 1.5dci) - cotizat 10 lei la banner
                            11. Demon (GL-86-CNP 1.5dCI)
                            12. je5 (GL-06-LFU 1.4mpi) - cotizat 10 lei la banner
                            13. iashca (GL-93-YKO 1.5dCI) - cotizat 10 lei la banner

                            S-au strans 130lei pentru banner. Ne-ar trebui 150lei.
                            Au mai contribuit (fara legatura cu plecarea la TL): vlad_codrescu, andrei_ro si GL-83-SUN.

                            PS Ca numar nu suntem 12 si nici 14. Suntem ... exact cat trebuie! )
                            Last edited by gl_mmm; 7 April 2010, 07:59.

                            Comment


                            • La intalnirea de duminica trecuta am hotarat sa ne facem ecusoane pentru a le purta la intalnirea de la Tulcea si nu numai...cei prezenti au fost de acord...cei care nu ati fost prezenti vreti si voi sau nu?Pretul maxim va fi pana in 1,5 2 lei pe ecuson.
                              sigpic

                              Comment


                              • haideti cu ecusoanele

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google