Cafeneaua Galateana, Chat Galatean

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by sand'dana View Post
    A fost o marti perfecta. Ceea ce va doresc si voua
    Oare de ce am senzatia ca e aproape weekend,...nu stiu...
    Si la mine...ca a fost zi de salariu de maine sa vezi tristete pe capul meu

    Comment


    • Buna dimineata!
      Va doresc o zi excelenta chiar daca vremea e rea!

      Comment


      • E rea? da' ce v-a facut mey? nu va lasa sa va bronzati, ha ?
        e numa buna de munca !

        aaaa, am uitat ! Buna dimineataaaa!
        Loganist far'de Logan

        Comment


        • Buna dimi...o zi usoara tuturor.
          sigpic

          Comment


          • ziua buna lume...2 vesti am:
            cea nasoala: NU MAI SUNT BILETE PT MECIUL DE DUMINICA!!!! s`au dat toate in 3 ore
            cea oarecum buna: cei interesat si pasionati..sunt asteptati in zilele de 13 14 15 ale lunii mai ( vineri sambata duminica) in parcare la selgros unde are loc expozitie de masini a reprezentatelor aflate in galati

            Comment


            • De unde să mai fie bilete dacă s-au făcut manevre cu sindicatele combinatului de 6000 bilete şi au vândut bişniţarilor câte 100. Unul din vânzători se spune că a fost dat pe mâna poliţiei pentru că a văndut bilete la suprapreţ.
              Skypeeâ„¢

              Comment


              • Daca s-au facut manevre cu biletele nu e frumos...chiar imi pare rau...voi ati prins bilete?

                Eu am un avantaj oarecum...Martinica intra pe teren cu jucatorii la inceputul meciului...deci de intrat intru pe la tribuna oficiala...ce e mai nasol e ca o sa stau lanaga sectorul galeriei oaspete...daca o fi careva...si vizibilitatea e cam nasoala....dar pana la urma merge si asa.

                Originally posted by andrrei_ro View Post
                cea oarecum buna: cei interesat si pasionati..sunt asteptati in zilele de 13 14 15 ale lunii mai ( vineri sambata duminica) in parcare la selgros unde are loc expozitie de masini a reprezentatelor aflate in galati
                Despre ce expozitie e vorba?...toti dealerii din Galati isi expun masinile?
                Last edited by valeriuciprian; 11 May 2011, 17:33.
                sigpic

                Comment


                • Pacat ca s`au dat toate asa repede si nu au prins si altii...
                  Valeriu, ai grija poate te trezesti cu vreo bricheta in cap

                  Comment


                  • Ma apar cu vuvuzela
                    sigpic

                    Comment


                    • E bun ca esti acolo intre galeria lor si suporterii nostri. Daca e ceva stim ca ai sa le tii piept si nu pot trece de tine

                      Comment


                      • Le bag vuvuzeaua in ochi daca sar gardul
                        sigpic

                        Comment


                        • Daca tot esti asa de rau ar trebui sa iti iei o vesta dinaia pe care scrie "Jandarmeria" si sa asiguri siguranta pe stadion.

                          Comment


                          • Originally posted by andrrei_ro View Post
                            ziua buna lume...2 vesti am:
                            cea nasoala: NU MAI SUNT BILETE PT MECIUL DE DUMINICA!!!! s`au dat toate in 3 ore
                            cea oarecum buna: cei interesat si pasionati..sunt asteptati in zilele de 13 14 15 ale lunii mai ( vineri sambata duminica) in parcare la selgros unde are loc expozitie de masini a reprezentatelor aflate in galati
                            ce e cu expozitia?ce reprezentante? intreb pentru ca la noi la munca nu am auzit nimic...

                            cat despre meci...e mai frumos acasa in fata televizorului cu bericica si semintele de rigoare
                            Last edited by CooSmiN; 11 May 2011, 18:15.

                            Comment


                            • Reamintesc colegilor de club ca mai avem un subiect de actualitate. Ar ajuta foarte mult sa stim cine e pro.
                              Loganist far'de Logan

                              Comment


                              • eu nu am apucat sa iau bilet..sper sa rezolv maine cumva prin cineva..
                                legat de expozitie maine intreb si aflu exact..asta e ce am auzit in selgros prin statie...cu detalii mai multe revin maine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google