Sport LoganClub Galati - fotbal, tenis, bowling, biliard, etc.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai eu nu...da' unde jucam?
    sigpic

    Comment


    • orice teren daca nu este zapada ?.......si putem lua terenul cu o ora 2 inainte....lasa ca putina racoare nu murim )

      Comment


      • Din restul grupului nu se mai implica nimeni in cautarea unei sali sau a unui balon ?
        Skypee™

        Comment


        • Ia atentiune la mine ce va zic:
          Prima etapa din Campionatul Mondial de fotbal LoganClub Galati are loc joi 20 ianuarie orele 18 la sala de la Scoala 3 (Micro21...cine nu stie unde e sa spuna )
          Sala este incalzita si are doua randuri de banci pe o latura a terenului.Pe teren nu se intra cu crampoane.In sala se intra cu incaltaminte sport adusa in sacosica.
          Ne trebuie minge ca nu au.
          Asteptam numeroasa galerie sa isi faca simtia prezenta.
          E posibil ca de la orele 19 sa fie libera sala (vom vedea atunci) iar daca ne va placea vom mai putea lua o ora
          Deci joi ora 18 la scoala 3 imbracati cu tenesei si pantalani scurti rupem mingea-n doua
          sigpic

          Comment


          • Vuvuzelele sunt interzise
            Skypee™

            Comment


            • ramane batut in cuie ?

              Comment


              • Pai da...am dat avans doar.

                PS...am uitat sa va zic...meciul se treansmite in direct pe Eurosport si in reluare pe DigiSport a doua zi la orele 20

                Avem galerie?
                sigpic

                Comment


                • so funny. jucam sau nu jucam ?

                  Comment


                  • Da jucam...minge cine are?Eu am dar e din musama dinaia...adica nu e de chiele chiele.
                    sigpic

                    Comment


                    • si totsi pana la urma ramane pe 20 ianuarie 2011 la orele 18 00 in sala la sc 3 fara incaltari cu crampoane , iar echipamentul de joc sa fie in sacosica .

                      Comment


                      • OK!
                        Joi, fotbal!

                        Valeu mama, pretinii mei ... daca vinitzi, io-mi iau pauza! N-am atata curaj ...

                        Comment


                        • de ce ti iei pauza ? de ce nu ai curaj ?

                          Comment


                          • multumim vali.....dar bani cand????

                            Comment


                            • In prima etapa face Vali cinste , de la a doua in colo mai vedem.

                              Comment


                              • Originally posted by MSD View Post
                                multumim vali.....dar bani cand????
                                Pai am dat avans 20 de roni...daca se strange lumea si mi recuperez inainte de meci bine...daca nu ii recuperes in ziua meciului...iar restul in ziua meciului se vor strange.


                                DeWiL...facem eu cinste stii doar dar am concediat doi muncitori de la mica mea fabricuta de bani
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google