Sport LoganClub Galati - fotbal, tenis, bowling, biliard, etc.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aripa old se baga iar va da iar 3 gluri in primele 5 minute...imi pare rau de post da nu m-am putut abtine
    sigpic

    Comment


    • Păcat pentru ca 2 au fost din offside ... etapa urmatoare o să fie super derby.
      Skypee™

      Comment


      • nu cred ca a fost aripa ............. si aripa ......................am jucat cu totii a fost voie buna si e loc de mai bine .(parerea mea ca a fost putin o ora )

        ce ziceti si de alte activitati recreative ? tenis de camp ?
        ceva ceva ceva ? doritori ?????????????????????????
        Last edited by BRZ; 20 January 2011, 23:47. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Pentru mine a fost mult juma de ora...astia mai old se taraie mai greau...dar daca vreti mai mult de o ora nu-i problema...numa sa fie participanti.
          sigpic

          Comment


          • A fost fain! Sper sa repetam actiunea cat mai curand. Ce ziceti?

            Comment


            • Originally posted by BRZ View Post
              tenis de camp ?
              ceva ceva ceva ? doritori ?????????????????????????
              Eu sunt pentru...dar de unde gasim rachete de tenis?...au la baza?...da mai multe detalii....sunt amator pentru sport.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by laureatu' View Post
                A fost fain! Sper sa repetam actiunea cat mai curand. Ce ziceti?
                + ...majoritatea asta doresc - ...valeriu care se plânge de artrită !

                Originally posted by valeriuciprian View Post
                Eu sunt pentru...dar de unde gasim rachete de tenis?...au la baza?...da mai multe detalii....sunt amator pentru sport.
                Am vrut eu să joc in vară , dar nu inchiriază nimeni rachete , plus că dacă nu ştii un pic să joci alergi ca nebunul dupe mingi.Nu prea mi-a plăcut cand am jucat ultima oară.
                Last edited by skypee; 21 January 2011, 00:27. Reason: Automerged Doublepost
                Skypee™

                Comment


                • ce ziceti ? facem un obicei joia = FOTBAL ? DAR TRE SA FACEM CEVA MISCARE SA INTERACTIONEZE TOTI CEI DIN CLUB ( inclusiv fetele si baietii care au lipsit azi ) asa ca veniti cu oferte cat mai multe si mai diversificate ;))

                  Comment


                  • Si eu sunt PENTRU miscare! Cu cat mai des, cu atat mai bine. Saptamanal ar fi perfect!
                    Dar cu voi nu mai joc ... imi stric stilul.

                    Comment


                    • Originally posted by DeWiL View Post
                      Q:In atributiile co-organizatorului nu intra si organizarea trupei de majorete?
                      A: ammmmmmm.....nu neaparat...
                      (am avut ceva probleme de rezolvat)
                      Loganist far'de Logan

                      Comment


                      • Originally posted by valeriuciprian View Post
                        Eu sunt pentru...dar de unde gasim rachete de tenis?...au la baza?...da mai multe detalii....sunt amator pentru sport.
                        Si eu sunt pentru tenis de camp...


                        Cat despre ziua de ieri a fost super. S-o tinem tot asa.

                        Comment


                        • cam multa LINISTE pe aici . fetele ce '' zice ''????????? nimic ???????????

                          Comment


                          • La un tenis de camp, de deal, de vale, de campie....m-a bag si eu, dar in cazul meu o sa treaca timpul numai alergand dupa minge! )
                            Niciodata sa nu speri, dar fara speranta si dorinta nu exista viata!

                            Comment


                            • În această perioadă totul se bazează pe zăpadă, aşa că trecem la sporturile de iarnă. Se bagă cineva la un vin fiert ?
                              Skypee™

                              Comment


                              • Vinul fiert se leaga de coada de lopata pentru dezapezire
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google