Sport LoganClub Galati - fotbal, tenis, bowling, biliard, etc.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca ai concediat doar doi muncitori stai foarte bine! Ceilalti o mie ce fac? Nu muncesc? La poarta mai asteapta alti cinci sute sa se angajeze!

    Comment


    • remember

      Echipa, pana in acest moment:
      Originally posted by gl_mmm View Post
      ...
      FOTBAL Logan Club
      1. MSD
      2. gl_mmm
      3. valeriuciprian
      4. Skypee
      5. BRZ
      6. laureatu'
      7. MSD friend
      8. DeWiL
      9. bgd_puya
      10.GL-88-SRG
      11. George D. (prieten cu gl_mmm)
      12. ...
      Ar mai fi loc ...

      Originally posted by valeriuciprian View Post
      ...
      Prima etapa din Campionatul Mondial de fotbal LoganClub Galati are loc joi 20 ianuarie orele 18 la sala de la Scoala 3 (Micro21...cine nu stie unde e sa spuna )
      Sala este incalzita si are doua randuri de banci pe o latura a terenului.Pe teren nu se intra cu crampoane.In sala se intra cu incaltaminte sport adusa in sacosica.
      Ne trebuie minge ca nu au.
      Asteptam numeroasa galerie sa isi faca simtia prezenta.
      E posibil ca de la orele 19 sa fie libera sala (vom vedea atunci) iar daca ne va placea vom mai putea lua o ora
      Deci joi ora 18 la scoala 3 imbracati cu tenesei si pantalani scurti rupem mingea-n doua
      Info ...

      Originally posted by valeriuciprian View Post
      ...meciul se treansmite in direct pe Eurosport si in reluare pe DigiSport a doua zi ...

      Avem galerie?
      Aveti grija cum va prezentati ... o sa ne vada o lume-ntreaga!

      Originally posted by valeriuciprian View Post
      ...minge cine are?...
      Cine rezolva subiectul jabulani?

      Comment


      • Astazi a venit balonul oficial de la uefa , iar partida va fi arbitrata la centru de 吉吉从国家 疯狂.
        Attached Files
        Skypeeâ„¢

        Comment


        • Deci sa moara Gibilan...rupem jabulani-n doua...dam cu amandoua picioarele
          Faina mingea.
          sigpic

          Comment


          • Frumoasa minge! Nu facem si noi, ca marile echipe, vizita medicala?

            Comment


            • Lume, deci joia asta avem meci! Nu prea vad activitate pe aici! Ceilalti coechipieri (din lista) au luat la cunostinta???

              Galeria, la fel! Ce se intampla?

              Comment


              • Opa jucam in UEFA?........imi citesc vecinii mei colorati:,,baietiii este cu valoare si are mingie dha baieti jmecheri si cu valoare" )))).......bine prieteni.....acum ne mai lipsesc mici detalii exemplu: cameramani, televiziuni, ambulanta, .....etc........apropo cate etaje are stadionul? avem suficienta securitate pe fiecare perimetru ?.............gluma este gluma dar eu abia astept sa jucam......

                Comment


                • Stie cineva daca se fac controale antidoping dupa meci? Ca sa intrerup tratamentul cu sibutramina la timp...

                  Comment


                  • Cum stati cu jocul de picioare ? V-ati antrenat ? Ati fost in cantonament? cine cu cine sau impotriva cui joaca ? Arbitru aveti? cine da cartonase pt cotonogeala ? cam multe necunoscute ..
                    Loganist far'de Logan

                    Comment


                    • Originally posted by laureatu' View Post
                      Frumoasa minge! Nu facem si noi, ca marile echipe, vizita medicala?
                      De...se face miercuri la spitalul mare la etajul neuro...pardon...noua
                      Originally posted by MSD View Post
                      Opa jucam in UEFA?........imi citesc vecinii mei colorati:,,baietiii este cu valoare si are mingie dha baieti jmecheri si cu valoare" )))).......bine prieteni.....acum ne mai lipsesc mici detalii exemplu: cameramani, televiziuni, ambulanta, .....etc........apropo cate etaje are stadionul? avem suficienta securitate pe fiecare perimetru ?.............gluma este gluma dar eu abia astept sa jucam......
                      toate sunt aranjate...contati pe mine:
                      Originally posted by laureatu' View Post
                      Stie cineva daca se fac controale antidoping dupa meci? Ca sa intrerup tratamentul cu sibutramina la timp...
                      Controlul antineurodoping la fel la etajul noua
                      Originally posted by sand'dana View Post
                      Cum stati cu jocul de picioare ? V-ati antrenat ? Ati fost in cantonament? cine cu cine sau impotriva cui joaca ? Arbitru aveti? cine da cartonase pt cotonogeala ? cam multe necunoscute ..
                      Eu m-am pregatit...am driblat vreo doua mese si vreo doua babe in tranvai...se joaca noi contra ei si ei contra noi...nu se dau cartonase...publicul spectator va da note pentru impresia artistica...la fel ca la dansez pentru tine:

                      Deci numa' maine nu-i poimaine si incepe sambaaaaa...fumos ar fi ca publicul spectator sa faca valuri
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by laureatu' View Post
                        Stie cineva daca se fac controale antidoping dupa meci? Ca sa intrerup tratamentul cu sibutramina la timp...
                        Eu va spun de acum ca am sa ies pozitiv la control.Am avut de spart in perete si am tras ceva praf pe nas.

                        Comment


                        • Deci joci in atac
                          sigpic

                          Comment


                          • Cu cea mai mare placere dar sa-mi spuneti in ce directie sa atac.

                            Comment


                            • Nu conteaza...Doame ce va fi joi...bambilici
                              sigpic

                              Comment


                              • Bambilici stiu la perfectie ,cu fotbalul stau mai naspa.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google