Noul Pret La Carburant...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Noul Pret La Carburant...

    A fost cineva azi pe la benzinarie?
    Fratilor ce e cu preturile astea cel putin la ce anunta astia la TV la un pret de 5,80 lei eu nu mai circul cu masina. Unde vom ajunge in ritmul asta, cred ca la o noua revolutie...

  • #2
    Am fost eu si am facut plinul...5,2 roni
    sigpic

    Comment


    • #3
      Dacă e aşa vin pe jos la întâlnire . Să îi ia naiba că m-am săturat de ţara asta.
      Skypee™

      Comment


      • #4
        Poate o sa mergi mai putin.De cind eram mic si doar visam la masina aud vorba asta ,,ca nu mai merg cu masina daca mai scumpesc astia,,

        Eu sunt convins ca tot o sa mergem si mai sunt sigur ca o sa se scumpeasca in continuare.Ideea e sa protestam din ce in ce mai mult si sa facem drumuri doar importante.
        sigpicPasionat de MCV si natura

        Comment


        • #5
          Eu am redus de mult drumurile cu masina ca nu se mai poate,o sa ajunga benzina ca si parfumul de scumpa,sa il i-a naiba pe basescu si ai lui ca inainte de el era mult mai bine!

          Comment


          • #6
            Au fost benefice protestele noastre D.......i-am atins, la mizeria de sub unghii pe magnatii petrolieri, multumiri guvernului nostru de c#$@%, pana nu scoatem mitralierele pe strada nu iesim nicaieri.....

            Comment


            • #7
              Salut.
              am inteles ca va ajunge pretul la 6,5lei...............e criminal pretul asta...........oare unde vor sa ajunga cu el?
              jos piticu!jos pratul!
              numai bine. "daca va mai fi,vreodata!"
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • #8
                eu am bagat cu 5.04 de la petromul de pe saturn

                Comment


                • #9
                  Pai 5.04 e mai ieftin de cat am bagat eu benzina sambata 5.07 dar benzina nu motorina

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by radu2008 View Post
                    Eu am redus de mult drumurile cu masina ca nu se mai poate,o sa ajunga benzina ca si parfumul de scumpa,sa il i-a naiba pe basescu si ai lui ca inainte de el era mult mai bine!

                    ai dreptate, ca el a provatizat petromul! incep sa cred ca scrieti pentru posturi!

                    Comment


                    • #11
                      de benzina nu stiu nimic george..dar din ce am auzit la tv se face sau este deja 5,8 adica EXAGERAT de SCUMPA

                      Comment


                      • #12
                        Exagerat de scumpa??? Gresit! Este CRIMINAL de scumpa!
                        Vreo idee ceva sa-i scurtam suferinta lu' Ghadaffi ala!?

                        Comment


                        • #13
                          Bucuresti luati atitudine voi primii .De la voi trebuie sa inceapa o noua revolutie.Uitati ca in Grecia se poate,cum le face statul ceva cum mii de oameni sunt in strada.

                          Comment


                          • #14
                            Cat naibii mai este pretul la benzina? Trebuie sa fac un full si mi-e groaza!

                            Comment


                            • #15
                              mircea, sa va dea logan club kronstadt banii pe benzina
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google