Ce V-ati Cumpara Dupa Logan?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Passat CC cu diesel mare... Sau daca castig la loto.... Un parc de masini

    Comment


    • noul megane....sau noul clio rs...ai, ai, ai...
      sau laguna coupe...in ultima vreme a inceput sa-mi placa renault, fac masini calumea
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • La noul megane mai asteapta sa puna motoare noi...
        Eu mi-as lua un 911S din 1973.

        Comment


        • in germania au in oferta 1.6 sau 1.8tce de 180 de cai si 2.0 de 230 de cai benzinare.
          eu ma gandeam la masini pe care sa mi le permit, ca asa de fantezii si balamuc, un audi sportquattro din '85 ar fi de vis...
          i-as pune stickere cu "old school rocks, cocalar's car sucks" sa le sara plombele la toti papagalii cu impresii ca vtecu sau vanosu o fi vreo smecherie. smecheria inseamna 5 cilindrii si turbina de camion
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • e36 320 vanos coupe
            Fuarte Nervos !!!

            Comment


            • octavia tour 1.9 tdi

              Comment


              • Momentan il vanez pe un nenea cu un peugeot 205 gti, 1.9.

                Comment


                • Noua Octavia sau Golf 6
                  b 89 plk

                  Comment


                  • nu vreau sa credeti ca sunt nationalist, dar sincer sunt foarte multumit de Loganul meu, si spun asta deoarece am avut si alte masini. Referitor la pret, calitate, unde gasesti tu masina noua la pretul asta.

                    Comment


                    • aici ai dreptate , nu spun ca loganu nu ar fi o masina buna , din contra sunt super multumit de ea , dar toata lumea aspira la ceva mai calitativ
                      b 89 plk

                      Comment


                      • dupa logan, o sa-mi cumpar o alta masina produsa de dacia. vedem ce o mai fi peste 3-4 ani.
                        ONLY GOD CAN JUDGE ME
                        http://www.loganclub.ro/forum/my_car...ic-t11272.html

                        Comment


                        • Un VW de preferat nou.Golf Vi sau Scirocco.
                          sigpic

                          Comment


                          • Dupa Logan mi-as cumpara un BMW (ingrijit nu cazane de cocalari) e36 compact 323i, sunt un fan infocat BMW iar daca nu se va putea 323i tot BMW numai sa fie ingrijit si in 6 cilindri pur sange.
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • dupa logan, un renault megane 3 coupe
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Seba View Post
                                in germania au in oferta 1.6 sau 1.8tce de 180 de cai si 2.0 de 230 de cai benzinare.
                                eu ma gandeam la masini pe care sa mi le permit, ca asa de fantezii si balamuc, un audi sportquattro din '85 ar fi de vis...
                                i-as pune stickere cu "old school rocks, cocalar's car sucks" sa le sara plombele la toti papagalii cu impresii ca vtecu sau vanosu o fi vreo smecherie. smecheria inseamna 5 cilindrii si turbina de camion
                                cocalar-s ? asta-i cuvant in engleza preluat din romana ?)
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google