Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • radutu
    replied
    @me_catalin---Am auzit de la cineva cum ca la service Socom Iasi ar fi 75 lei...Nu am verificat informatia deci poti sa incerci acolo cu un telefon sau daca ai drum prin zona poti sa faci o intrebare...

    Leave a comment:


  • andrEyCST
    replied
    din ce stiu eu, cam astea sunt preturile, dar ma mai interesez si te anunt

    Leave a comment:


  • me_catalin
    replied
    pai e scump 170 cat mi-o zis ala... nu gasesc si cu 100?

    Leave a comment:


  • andrEyCST
    replied
    catalin dute la bras..160 ron incarcarea fara alte interventii..daca ai nevoie de nr lui ciprian, call me

    Leave a comment:


  • me_catalin
    replied
    colegi, unde pot incarca cu freon in Iasi? aveti vreo recomandare?

    Leave a comment:


  • Silviu Dobrea
    replied
    Duminica a fost PIF-ul si eu . Sper sa reusesc miercuri sa ajung .

    Leave a comment:


  • vali007
    replied
    Nu stiu daca ai reusit sa te intalnesti cu baietii duminica si sa afli mai multe detalii legate de stickere, dar iti spun ca pentru a avea acel sticker trebuie sa vi la intalniri sa ne cunoastem mai bine.

    Miercuri la ora 20 ne vedem in parcare la Moldova Mall.

    Leave a comment:


  • Silviu Dobrea
    replied
    Vine cineva azi la intalnire ?

    App , a mai intrebat cineva in legatura cu sticker " LoganClub " . Vreau si eu . daca se poate
    Last edited by Silviu Dobrea; 28 April 2013, 11:33. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • abz.iulian
    replied
    stanga spate !

    Leave a comment:


  • ciuciosu
    replied
    Stânga sau dreapta protecția?

    Leave a comment:


  • abz.iulian
    replied
    Buna ziua, ma puteti ajuta va rog cu o protectie pentru aripa spate logan ? Contracost bineinteles ! sunt din iasi si ma pot deplasa oriunde spuneti daca aveti, va multumesc !

    Leave a comment:


  • Vlad!nhO
    replied
    vai am 2 aspiratiare de alea vecii cred ca ma fac turbo )) ce prostie multumesc de ajutor si un bradulet la oglinda si turvo fac 2 hp in plus )) multumesc

    Leave a comment:


  • colbert
    replied
    Colegii! De unde pot procura si eu un sticker cu Logan club?

    Leave a comment:


  • andrEyCST
    replied
    facem o lista pentru etapa I FRD din weekend de la Era?? sau mergem separati??

    Leave a comment:


  • radutu
    replied
    @Vlad!nhO -- urmareste link-ul acesta http://www.youtube.com/watch?v=cbGWgvJN1_8 si o sa vezi ca sunt niste facaturi... Lucru demonstrat pe DYNO TEST dupa cum ai sa vezi...Nu da banii pe prostii...
    @mgmrot -- eu folosesc ELF TURBO DIESEL 10W40 de aproximativ 240K km si nu am umblat niciodata la motor sau turbina (schimbul il fac la 10-11.000km).

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google