Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • andrEyCST
    replied
    am venit, am venit. O locatie de nota 20. Felicitari baieti !!

    Leave a comment:


  • Murder
    replied
    vine vreo careva la intalnire?

    Leave a comment:


  • andrEyCST
    replied
    salutari ciprian. ce mai faci? cmc-ul ce mai are schimbat? pai la noi aici a cam venit primavara, de asta am indraznit sa incepem sa le "machiem"

    Leave a comment:


  • ciprian_m
    replied
    frumos mai baieti
    felicitari pentru pregatirile de PASTE
    cam devreme sa le vopsiti .......zic eu....nu?

    Leave a comment:


  • andrEyCST
    replied
    eu am folosit vopsea termica speciala pentru etriere, cam scumpa ea(30 ron 150 ml..si ajunge cam pentru 2-3 maini pe 1 tambur si 1 etrier) dar garantata cica minim 2 ani(acum voi vedea)..

    a iesit frumos si la tine ciuci, dar la tine experienta si-a spus cuvantul( nu ai vopsit chiar tot si nici nu ai imbracat-o asa mult ) diferenta cea mai mare este ca tu ai montat jantele deja pe masina, eu mai astept putin

    iar inainte sa vopsesc, am curatat bine cu o perie de sarma, iar dupa am degresat cu diluant, dupa care vopseaua..
    Last edited by andrEyCST; 11 March 2013, 22:25. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • radutu
    replied
    A iesit foarte frumos la amandoi...Ce fel de vopsea ati folosit? Ceva special pentru rezistenta la temperatura? Ati mai folosit ceva ca grund (primer) s-au ati dat direct peste metal?
    Tamburii si etrierii mei au fost facuti la Autocrom si nu a tinut vopseaua pe ei mai mult de un an...Acum as vrea sa ii fac din nou, in regim propriu...

    Leave a comment:


  • ciuciosu
    replied
    Da andrei frumos poate ai vazut ca saptamana trecuta am facut si eu treaba asta!!!
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Steel
    replied
    CURS CONDUCERE DEFENSIVA
    Cursul se adreseaza posesorilor de permis de conducere care isi doresc sa isi ridice nivelul de siguranta pe sosele in orice conditii. Ne adresam atat soferilor cu 10.000 km cat si celor cu milioane de km. Experienta ne arata ca multe aspecte aparent banale sunt deosebit de importante in situatii limita.
    Cursul de Conducere Defensiva nu este un curs de pilotaj de raliuri. Este un ansamblu de notiuni care exersate zilnic iti vor salva viata, banii si te vor transforma intr-un pasionat de siguranta rutiera care face mereu corp comun cu masina.
    Program >>>
    > 09:00 - 11:30 Curs teoretic
    > 11:30 - 12:00 Pauza
    > 12:00 - 17:00 Curs Practic in 3 zone
    Doar pentru membri Logan Club cursul costa in loc de 600 ron doar 150 ron.
    Se recomanda:
    - purtarea de incaltaminte comoda cu talpa subtire si moale
    - reglarea presiunii anvelopelor conform producatorului
    - verificarea tehnica a sistemului de directie si franare inaintea cursului
    Se interzice:
    - prezenta la curs in stare de ebrietate, consum droguri
    - nerespectarea indicatiilor instructorilor si a membrilor organizatori
    ATENTIE!
    Organizatorii nu raspund pentru orice incident produs din vina cursantului asupra zonei amenajate, masinilor participante, celorlalti cursanti. Organizatorii nu sunt raspunzatori pentru afectarea tehnica a masinilor participantilor in timpul cursului practic de prezentare. Fiecare cursant este responsabil de modul in care isi exploateaza autoturismul la partea practica.

    Inscrieri pentru curs la tel. 0747820195 Se formeaza grupe de 10-15 cursanti pe zi .
    Va asteptam

    Leave a comment:


  • Murder
    replied
    Acum ajung si eu

    Leave a comment:


  • Steel
    replied
    Prezent ..........................

    Leave a comment:


  • Murder
    replied
    Salutare,

    Faine schimbari ati facut, felicitari

    vine careva astazi, as vrea sa vin si eu dar nu vreau sa o ard de unul singur in parcare la chimie

    Leave a comment:


  • andrEyCST
    replied
    Uite ca martisorul a venit si la domnisoara mea..cu ceva rosu
    Attached Files

    Leave a comment:


  • ciuciosu
    replied
    Super faine intalnirile la Mallmoldova!!! si fara bani ca sa stiti!!!!
    Cred ca va interreseaza un certificat TUV nu ?
    iata si prima iesite pe anul acesta cu masinuta!!!
    Attached Files
    Last edited by ciuciosu; 3 March 2013, 17:40.

    Leave a comment:


  • danik
    replied
    Deci veniti la intalnire... ne vedem la 20:00 fix

    Leave a comment:


  • andrEyCST
    replied
    de 3 ori da pentru danik

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google