Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • inconfundabil cst-ul asta..ma bucur petro ca mi-ai auzit salutul si pot spune ca sunt foarte gelos pe tine ca ai rulota si eu nam(si nici bani de una).. )
    andrEyCST--- ---andrEyCST

    Comment


    • multumesc inca odata lui cuciosu pentru personalizarea rulotei cu logan club iasi,ca uite asa in vaslui cand am oprit vizavi de stadion imediatr a si aparut un loganist care incantat de ce a vazut a zis ca si el are microbul asta si in scurt timp urmeaza sa acizitioneze o rulota si nu in ultimul rand va transmis salutari de la logan club vaslui
      Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

      Comment


      • Salut toti baietii , cam putina actiune pe forum saptamina asta ,nu vi se pare?

        Petroman sa-ti fie de bine concediul frate ,bine ai venit

        Cu bateriile-n carcate

        Sa vedeti diseara populatie lantilnire ,.,.cred
        Last edited by pmilogan; 3 July 2011, 11:29. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • tot la ora 18 la palat ramane?
          Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

          Comment


          • da da la 18.00 la palat
            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

            Comment


            • prezenta pentru data de 3.07.2011(Duminica) :

              1. IS-05-URC dragos_urc
              2. IS-16-CMC ciprian_m
              3. IS-31-CST andrEyCST
              4. IS-24-CIC IOOON_CUG
              5. BT-03-ZRF opium2100
              6. IS-20-LOL Catalin
              7. IS-09-DIG DANIK
              8. IS-10-DCI Doru
              9. IS-06-HVJ Petroman
              10. IS-10-BVA Murder
              11. IS-86-FLR Florin_Flo
              12. IS-06-BFL pmilogan
              Last edited by andrEyCST; 4 July 2011, 17:55.
              andrEyCST--- ---andrEyCST

              Comment


              • salutare
                din cauza ca este cerere de saptamana viitoare voi avea din nou folie 3M imitatie de carbon! si voi folia consolele sau elemente din interior! tot saptamana viitoare voi face si anunt la bursa cu preturi !

                ps:acest post nu este un anunt de ,,vanzare,, , este unul de informare si trebuie tratat ca atare ;)
                0.9 tce SL plus

                Comment


                • chiar ma gandeam sa te intreb daca nu mai faci ionut..eu si dragos_urc suntem 2 clienti de pe lista ta,sa stii )..dar vorbim miercuri la intalnire ce si cum :P
                  andrEyCST--- ---andrEyCST

                  Comment


                  • Salut ionut este cerereamare s-au criza,eu cind te-am intrebat ai zis ca nu mai faci asa ceva ,dar na ,.,.,.

                    Comment


                    • nu am inteles prea bine mesajul tau pmilogan!
                      cand m-ai intrebat tu sau alt membru lci , am spus ca nu mai fac pt ca nu mai vroiam!
                      care e faza cu criza....?


                      .................................................. .............................
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • nu cred ca e vorba de criza pmilogan,cel putin la iooon..folia e cam scumpa(2-3 milioane pe metru) si cat poate sa isi puna manopera,astfel incat sa spuna ca iese cu asta din criza..asa imi spusese si mie,ca nu mai vrea sa faca..acum na,eu stiu ce ati discutat voi :P
                        andrEyCST--- ---andrEyCST

                        Comment


                        • Azi am pus mana pe un stergator Valeo adus din Anglia. Vreau sa zic ca dai ca , cu pielea de caprioara pe parbriz si nu cu un stergator. Isi face treaba de 10 ori ...merita fiecare banut care il cere comerciantul....smecherie curata....si acest stergator baiatul a vrut sa-l arunce pe motivul ca de acu nu mai sterge bine ...deci va dati seama cam cum stergea cand era nou ..........
                          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                          Comment


                          • Ciuciosule te da lumea la disparuti....
                            Mai vii si tu pe la palat ?
                            1.6 16V

                            Comment


                            • aveti grija la trafic!!! chiar daca sunteti voi prudenti,e altu nebun..uitati ce a patit un prieten de al meu la semaforul din fata la hotel conest(kaufland nicolina)..a intrat un camion in spatele lui cu vreo 70 km/h..aveti mare grija..
                              Attached Files
                              andrEyCST--- ---andrEyCST

                              Comment


                              • IONUT te-am intrebat la palat daca nu-mi faci si mie ca la ,LOL SI MIAI ZIS CA NU SE MERITA SI DEAICI AM TRAS CONCLUZIA CA TE-AI RAZGINDIT DIN PUNCT DE VEDERE FINANCIAR ,CE ESTE ASA DE GRAV ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google