Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu tocmai urmaream protestul ce se difuza acum 5 minute pe iasitvlife am vazut cu peco din pacurari care cand au vazut ca sunt coplesiti de situatie au inchis pompele si a mai dat cu cel de pe 7 noiembrie petromul,sunt deranjat de situatie dar azi pali pe gospodina mea sa faca cumparaturi sa faca mancare maine la urmatorul sigur voi veni
    SI LA MULTI ANIIIIIIIIII ! IOANEEEEEEEE
    Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

    Comment


    • bravo pentru evenimentul de azi, imi pare rau ca nu am ajuns dar cu siguranta la urmatorul voi fi acolo ...stie careva daca se mai organizeaza asa ceva ? cand?

      Comment


      • a fost o discutie..pe saptamana viitoare pe 15(joi) dar ramane in discutie,venim cu detalii cand aflam mai multe..dar totusi hai sa ne mobilizam si sa ne unim,nu cred ca restul din club sunt multumiti de pretul benzinei/motorinei..eu unul sper ca data viitoare sa fim cel putin 10
        andrEyCST--- ---andrEyCST

        Comment


        • Asta e un scurt sumar la ce sa petrecut ieri in iasi !!!!!
          BZI.ro - Cotidian local de investigații și anchete politice. Accesează site-ul nostru pentru a fi la curent cu informația zilei.
          sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

          Comment


          • Eu am fost ieri la servici pana pe la 18 si de luni raman fara masina.

            Ne vedem duminica.

            La Multi ani Ionilor si Ioanelor!!!!

            Comment


            • salutari si LA MULTI ANI!

              sunt proaspat proprietar de logan si sper sa ajung si eu duminica la 15.00 la palat.

              se poate ?

              Comment


              • doar daca esti vaccinat )

                Normal ca poti... daca ai posibilitate
                www.loganclub.ro

                Comment


                • Salutare 2011

                  Esti binevenit printre noi
                  ym! dorinu2005@yahoo.com
                  BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                  Comment


                  • bravo pentru eveniment asa ceva trebiue facut la toate benzinariile din tota tara

                    Comment


                    • Se va mai face pe 14.01.2011 in parcare la ERA la ora 17:00-17:30.
                      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
                      NT 90 RDD + NT 90 DDR

                      Comment


                      • iata si prezenta din aceasta deara unde ii uram bine-venit lui Danik!!
                        1. is 24 cic -ioon- da difuzorul meu?
                        2. is 11 cix -ciuciosu- si eu cu apa de parbriz la -5grade
                        3. is 06 jfh -vali007- de acu 2 saptamani ne desparte
                        4. is 88 dna -ianya- da cum sa nu trec pe la voi chiar daca am examen
                        5. is16..cmc -ciprian- da cam 5 bulioane anu asta se cheltuie musai
                        6. is 09 dig -danik- cum sa fac sa nu se mai vada scurgerile pe langa spoiler?
                        7. b 76 gcx -cat-alex- da ce mai face-ti fratilor?
                        8. is 29 kod -kodrin- incet ca berea sa nu se agite cafeaua
                        9. is 10 dci -doru- la-s ca-i bun DCI-ul
                        10. bh 049ex -marius- cum sa nu vin daca ma simt asa bine printre voi?
                        11. is 08 ffg- iba andrei- pai la criza asta trec la ceva mai mic
                        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                        Comment


                        • pe cuvantu meu daca nu o sa se ajunga sa se fure tirurile cu benzina ca in FAST and FURIOS 4. e aur curat intradevar. au inebunit tolomacii aia de la conducere. deci in cazul asta ar trbui sa se duca toate masinile din tara asta spre bucuresti si sa ramana in fata parlamentului fara benzina. doar nu le va ridica pe toate. nu sa facem noi scandal sau revolutie dar sa ii facem pe ei sa dispere. asta trebuie facut fratilor. adunati in capita toti cu masinile ca suntem 22 de milioane de lucuitori in tara aia si la guvernare sunt cateva sute. mai dai in p..a mea de famanzi. o sa se ajunga la revolutie o sa vedeti. eu abia astept sa trag cu kalasnicovul ) daca aveti de gand ceva de revolutie spunetimi cu o saptamana inainte sa imi iau bilet la avion baieti sa vin si eu ca bani de benzina nu am cand intru in romania)) va salut revolutionarii mei
                          sunt destui ca mine dar eu nu sunt ca ei...mai vrei sa fii ca mine?

                          Comment


                          • cezar cat e litru de benzina unde esti tu ?
                            Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

                            Comment


                            • costa 6.45 ron sau mai mult
                              11,40 coroane daneze benzina de 92
                              11,50 coroane daneze benzina de 95
                              aproape..........
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google