Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daaaa chiar faine....eu am adus sigla si la iasiP:P.... si vad ca s-au facut si la noi :P Salutari la toata lumea de la munte)

    Daaa chiar faina sigla....bravoooo....hihihi eu am adus sigla si la IasiP:P si foarte fain ca e si la noi:P Salutari la toata lumea de pe la munte)
    Last edited by cristy1986cj; 12 August 2010, 17:04. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic
    https://danielacojocaruband.wordpress.com/

    Comment


    • sa ne traiesti ... distractie placuta la munte ..makr acolo e un pic mai racoare ca la IASI sub 37 grade nu scade
      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

      Comment


      • Nenea kaiser ne urmareste in deaproape si e cu ochii pe noi in sensul bun ...Il salutam pe aceasta cale si il asteptam sa ne vedemsanatosi cu el!!!!
        sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

        Comment


        • ciuciosu doar stii ca eu chiar daca nu am prea venit la intalniri sau chiar daca am alta masina tot in comunitatea voastra m-am invartit chiar daca am schimbat vreo 2 masini.purr si simplu e bine akolo. nu figuri nu baloane nu oameni deranjai la burta. intr-un cuvant nu dam banii pe FURAZOLIDON(pentru diaree infectioasa) ci dam banii pe tuning.
          ciuci sper sa ne vedem MIERCURI seara la palat ca abia astept sa mai stau la barfa si eu un pic. aveti grija
          sunt destui ca mine dar eu nu sunt ca ei...mai vrei sa fii ca mine?

          Comment


          • Reusite sigle Multumesc Steel pentru ajutor...o saptamana cat mai frumoasa tuturor!

            Comment


            • Ianya are nevoie urgenta de o antena pt statie, cine o poate ajuta in seara asta?

              Comment


              • Ca tot veni vorba de statii Cine ma poate ajuta cu o statie in perioada 31 August - 9 Septembrie(plec in concediu la Eforie)?
                sigpic
                Play ManagerLeague

                Comment


                • salutari de la mare departare.eu momentan sunt in concediu pe undeva la busteni si pe aceasta cale tin sa multumesc lui ovidiu din lcbrasov care m0a ajutat foarte mult si este un baiat de nota 10 ,al meu bcv suferind de o mare problema la sistemul de directie.
                  dupa aceasta problema rezolvata ,am ajuns cu bcv-ul departe....prin transfagarasan apoi prin sinaia pe la peles si urmeaza altele,astazi am facut sfinxul si babele ceva foarte superb.
                  DAB-ule din pacate pt tine in busteni firma de paza se cheama DAB...atasez poze mai tarziu...in rest ce pot sa va spun ...duminica placuta si toate cele bune din Busteni.
                  Attached Files
                  Last edited by JmEk; 14 August 2010, 21:27.
                  Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                  Comment


                  • Salutari de pe litoral.frumos tare la mare baieti si fete.mai stau un pic la mare.ne vedem miercuri la intalnire.vine si Kaiser
                    sigpic

                    Comment


                    • Unde e lumea ... nu a venit la intalnire ... Si acuma prezenta provizorie :

                      1. DAB - Steel - ......
                      2.XAR -Xp3RtuL -Munca asta bat-o vina!
                      3.VFY -Cristy - Joi plec la mare ... Yupiii
                      4.CEZ -Cezar - Cam putini cam putini
                      5.CMM -Mihai- Ia sa vad eu daca il pacalesc pe Xp3RtuL!
                      6.LVB-Andreea- Am o floricica
                      7.BAC-Vicu-Aaa... da voi numai belele de la masina mea le vedeti )
                      8.STV-???- Eu n-am stikar da sunt Loganist convins
                      Last edited by vali007; 15 August 2010, 21:04.
                      Traim intr-o tara in care pizza ajunge mai repede decat politia...(B-67-XAR)

                      Comment


                      • spuneti-mi si mie unde gasesc un service....am pb cu AC ,PIERDE PE UNDEVA,,,,da-timi un pm.salutare

                        Comment


                        • Iti recomand calduros sa tragi o fuga pana la BRAS(fa o programare in prealabil). Vorbeste cu moderatorul nostru, iti poate da mai multe detalii.
                          sigpic
                          Play ManagerLeague

                          Comment


                          • Originally posted by Xp3RtuL View Post
                            8.STV-???- Eu n-am stikar da sunt Loganist convins
                            ???=Vali

                            Mi-a parut bine de cunostinta, mi-a placut si comment-ul, si tot timpul cand o sa am ocazia am sa trec pe la intalniri. Sper doar sa dureze o idee mai mult ca cea de ieri .

                            Iar in legatura cu stiker-ul, am doar ca nu e pe parbriz (e pe luneta) plus unul bonus pe portbagaj ;).
                            I don't drive fast...I fly low !!!

                            Comment


                            • Hai miercuri seara la ora 20 si facem un update la stickere

                              Comment


                              • Sunt ceva sanse sa ajung si miercuri seara. Daca sunt acasa, mai mult ca sigur zic prezent la intalnire. Pana atunci, drumuri usoare si zile racoroase .
                                I don't drive fast...I fly low !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google