Discutii Generale & Off Topic Loganclub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Tinichigiu bun!

Pentru lucrari de tinichigerie, de calitate, va recomand atelierul de la facultatea de Automatica, (prin spate pe undeva), lucreaza si in particular, dupa program. E un baiat destept, care a lucrat "afara", si stie ce inseamna calitatea!

Comment

• ms paul
      poti sa-mi dai mai multe detalii ?
      locul ,un nume ,un nr de tel ... ?
      multumesc
      sigpicSa traiasca urile , si

Comment

• Paul poti sa dai mai multe detalii, as fi si eu interesat de un tinichigiu bun.

Merci

Comment

• Tinichigiu "bun"

Tinichigiu auto f.f. bun: Marius; 0740908182; Pe Splai Bahlui, dinspre Tudor, spre Podul Rusu ( pe dreapta), inainte de a ajunge la semaforul din intersectie din Podu Rosu, cca 100m, pe dreapta este o alee si un bar "For Fan" sau cam asa ceva, Langa acest bar este un atelier de tinichigerie.
          Vorbiti cu baiatul ca vreti sa va lucreze neoficial; este mai ieftin (dupa program) Practica preturi decente si face treaba buna!!!!!

Comment

• Merci Paul, o sa apelam cu incredere.

Comment

• salutare

Stie cineva daca macaralele electrice sunt identice pe fata si pe spate la logan?
              din cate am vazut sunt la fel
              ym! dorinu2005@yahoo.com
              BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

Comment

• Macarale geamuri

www.bestautovest.ro/piese-auto.html, asta este adresa unde am vazut piese de schimb si au si macarale electrice pt. geamuri. Ei le vand ca repere separate, deci o diferenta, ceva exista!

Am verificat si nu au acum pe stoc, macarale geamuri spate, deci nu se pot vedea diferentele!
                Last edited by PAULAS55; 1 August 2012, 20:39. Reason: Automerged Doublepost

Comment

• salutare

Pai de asta am intrebat ca nu vad nici o diferente intre ele
                  ym! dorinu2005@yahoo.com
                  BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

Comment

• SHHH.... somn usor...

postul nr.100

Comment

• Cine stie? Am rugamintea sa-mi spuna cineva, cine stie, daca se intampla ceva daca montez un heblu pentru a intrerupe alimentarea de la baterie pe timp de noapte sau doua, trei zile? Dauneaza, calculatorului sau electeonicii de pe masina?

Comment

• Se reseteaza de fiecare data ceasul si hartile "user" din calculatorul de injectie. In rest nimic rau.
                        "Heblul" tau trebuie sa suporte vreo 100A.
                        Remapari, modificari electrice gama Dacia, chei cu cip si telecomanda, LED tuning
                        http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

Comment

• Multumesc pentru raspuns! Am ajuns la solutia asta dupa ce m-i s-a descarcat bateria in urma unui montaj pt. a se aprinde avariile cand merg inapoi. S-a defectat releul de 12v din montaj si au mers avariile, toata noaptea( in garaj ). Dimineata, cand sa plec......

Comment

• mai participa cineva la "concursul" lukoil ?
                            ala de trebuie sa alimentezi de 30 de lei , si iti da un cartonas razuibil, trebuie sa strangi in total numele LUKOIL.
                            eu am U; O; I; , daca mai e cineva care are 2 de L si K . facem jumi-juma premiul
                            combustibil de 6000 ron.
                            ne asiguram pe iarna
                            lasati-mi pm daca e cineva interesat
                            salut
                            sigpicSa traiasca urile , si

Comment

• bara spate facelift

se poate pune pe un logan 2005 bara spate de facelift ? Daca da .. trebuie schimbat ceva?
                              ..::[ Viata are PRIORITATE ]::..

Comment

• asta cu bara de facelift pe logan 2005-5006 sunt si eu interesat

Comment

Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google