Discutii Generale & Off Topic Loganclub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tinichigiu bun!

    Pentru lucrari de tinichigerie, de calitate, va recomand atelierul de la facultatea de Automatica, (prin spate pe undeva), lucreaza si in particular, dupa program. E un baiat destept, care a lucrat "afara", si stie ce inseamna calitatea!

    Comment


    • ms paul
      poti sa-mi dai mai multe detalii ?
      locul ,un nume ,un nr de tel ... ?
      multumesc
      sigpicSa traiasca urile , si

      Comment


      • Paul poti sa dai mai multe detalii, as fi si eu interesat de un tinichigiu bun.

        Merci

        Comment


        • Tinichigiu "bun"

          Tinichigiu auto f.f. bun: Marius; 0740908182; Pe Splai Bahlui, dinspre Tudor, spre Podul Rusu ( pe dreapta), inainte de a ajunge la semaforul din intersectie din Podu Rosu, cca 100m, pe dreapta este o alee si un bar "For Fan" sau cam asa ceva, Langa acest bar este un atelier de tinichigerie.
          Vorbiti cu baiatul ca vreti sa va lucreze neoficial; este mai ieftin (dupa program) Practica preturi decente si face treaba buna!!!!!

          Comment


          • Merci Paul, o sa apelam cu incredere.

            Comment


            • salutare

              Stie cineva daca macaralele electrice sunt identice pe fata si pe spate la logan?
              din cate am vazut sunt la fel
              ym! dorinu2005@yahoo.com
              BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

              Comment


              • Macarale geamuri

                www.bestautovest.ro/piese-auto.html, asta este adresa unde am vazut piese de schimb si au si macarale electrice pt. geamuri. Ei le vand ca repere separate, deci o diferenta, ceva exista!

                Am verificat si nu au acum pe stoc, macarale geamuri spate, deci nu se pot vedea diferentele!
                Last edited by PAULAS55; 1 August 2012, 20:39. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • salutare

                  Pai de asta am intrebat ca nu vad nici o diferente intre ele
                  ym! dorinu2005@yahoo.com
                  BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                  Comment


                  • SHHH.... somn usor...

                    postul nr.100

                    Comment


                    • Cine stie? Am rugamintea sa-mi spuna cineva, cine stie, daca se intampla ceva daca montez un heblu pentru a intrerupe alimentarea de la baterie pe timp de noapte sau doua, trei zile? Dauneaza, calculatorului sau electeonicii de pe masina?

                      Comment


                      • Se reseteaza de fiecare data ceasul si hartile "user" din calculatorul de injectie. In rest nimic rau.
                        "Heblul" tau trebuie sa suporte vreo 100A.
                        http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                        Comment


                        • Multumesc pentru raspuns! Am ajuns la solutia asta dupa ce m-i s-a descarcat bateria in urma unui montaj pt. a se aprinde avariile cand merg inapoi. S-a defectat releul de 12v din montaj si au mers avariile, toata noaptea( in garaj ). Dimineata, cand sa plec......

                          Comment


                          • mai participa cineva la "concursul" lukoil ?
                            ala de trebuie sa alimentezi de 30 de lei , si iti da un cartonas razuibil, trebuie sa strangi in total numele LUKOIL.
                            eu am U; O; I; , daca mai e cineva care are 2 de L si K . facem jumi-juma premiul
                            combustibil de 6000 ron.
                            ne asiguram pe iarna
                            lasati-mi pm daca e cineva interesat
                            salut
                            sigpicSa traiasca urile , si

                            Comment


                            • bara spate facelift

                              se poate pune pe un logan 2005 bara spate de facelift ? Daca da .. trebuie schimbat ceva?
                              ..::[ Viata are PRIORITATE ]::..

                              Comment


                              • asta cu bara de facelift pe logan 2005-5006 sunt si eu interesat

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google