Discutii Generale & Off Topic Loganclub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    multumesc, observ ca au fost pe vremuri, acum... cred ca am sa imi cumpar un aer conditionat portabil pentru camera, il bag in portbagaj, scot bancheta din spate, ...mmm, dar la ce il alimentez?

    asa ceva am, dar nu e bun de nimic, ma si doua ventilatoare, tot nu este suficient.
    Last edited by clariona; 26 August 2010, 22:19. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #62
      Schimba masina ... ia Logan cu A.C. :-) ...
      P.S. : cumpara invertor de la 12 V la 220 v si ai de unde sa alimentezi (de la bricheta) A.C. portabil ... nu stiu daca rezista instalatia electrica ...
      Last edited by cat_alex52; 26 August 2010, 23:11.
      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

      Comment


      • #63
        Salutari lu ciciosubun, cu care ne-am intalnit pe drum, intre Targu Secuiesc si Brasov!!!
        Statiile astea...sunt aur!
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • #64
          Gasit certificat de inmatriculare "IS-02-XGK", este un Fiat Punto (1994) 2+1 usi, culoarea albastru metal, adresa de pe cetificat : Al. cel Bun, Nr.11/D1 ... poate ajutam omu' ca sigur nu a mai venit prin zona Valea Lupului de cand am gasit actul respectiv !!! Multumesc frumos :-)
          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

          Comment


          • #65
            Salutari si numai bine de la un Loganist din Maramu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Comment


            • #66
              Originally posted by cat_alex52 View Post
              Salut ! Am si eu o mica problema : cei care au cumparat termometrul interior/exterior pt. masina unde au pus acea sonda in exterior, deoarece eu am montat-o pe plasticul de sub stergatoare si nu prea imi indica temperaturile cum trebuie ... multumesc :-)

              Se monteaza in oglinda
              sigpicAm o problema. Ma grabesc.

              Comment


              • #67
                Originally posted by Floppy75 View Post
                Se monteaza in oglinda
                In oglinda din exterior, presupun ... ca nu prea am inteles exact ... multumesc
                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                Comment


                • #68
                  Salutari tuturor loganistilor. Va rog sa ma ajutati in urmatoarea problema: am cumparat o interfata de diagnoza Dacia-Renault ( DDT2000 )de pe forum si nu reusesc sa o fac sa functioneze nicicum. Daca exista vreun coleg din Iasi care foloseste o asemenea interfata pentru Logan, il rog sa ma contacteze fie pe forum, fie PM, pentru putin ajutor la instalarea ei. Va multumesc anticipat.

                  Comment


                  • #69
                    User-ul Ciprishor are acea interfata si cred ca el te poate ajuta.

                    Comment


                    • #70
                      Buna seara colegilor din Iasi.

                      As dori si eu putin ajutor de la voi. Trebuie sa ajung la adresa: Stradela Moara de Vant nr.34A. Harta GPS-ului meu imi arata 2 strazi "Moara de vint" si nici o stradela. Va rog sa-mi dati niste coordonate GPS mai exacte pentru adresa de mai sus.

                      Multumesc.
                      Attached Files
                      Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                      Comment


                      • #71
                        iasi, harta, harta oras, harta interactiva, harta online, harta digitala, harta web, strazi, puncte de interes, SIG, GIS, map, city map, interactive map, online map, digital map, web map, streets, points of interest, map2web


                        Dai cautare dupa "Moara de" si ai sa gasesti Stradela Moara de Vânt, apesi pe link si iti arata pe harta unde se afla. Succes.
                        sigpic
                        Play ManagerLeague

                        Comment


                        • #72
                          Multumesc.
                          Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

                          Comment


                          • #73
                            Ma poate ajuta / imprumuta careva dintre colegii de la Iasi cu o statie emisie/recetie + antena pt. masina timp de o singura zi (am un drum pana la bucuresti), adica plec duminica (24.10.2010) si revin luni (25.10.2010) in oras ... lasati p.m. sau pe id. de yahoo (acelasi nume ca si cel de aici) ... multumesc, si am nevoie si de ceva instructiuni de utilizare ... e pt. prima data cand folosesc o statie radio :-)
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                            Comment


                            • #74
                              Ma poate ajuta cineva cu o adresa de email valabila de la Conex Iasi?
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by valeriuciprian View Post
                                Ma poate ajuta cineva cu o adresa de email valabila de la Conex Iasi?
                                Str. Calea Chisinaului nr.32
                                700180 - IASI, Romania
                                Tel/Fax: 0232 233.723 & 0232 234.107
                                Conex vinde si la particulari sau doar pe firma? stii unde se poate gasi un catalog cu preturi?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google