Discutii Generale & Off Topic Loganclub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Merci...le-am dat fax...pe firma o sa cumpar dar Conexul are retea de distributie si o sa vina pe la firma pe la mine un distribuitor local...fa-ti cont la ei pe site si ai sa vezi catalogul.
    sigpic

    Comment


    • #77
      Salutare la toata lumea! De anul asta sunt student la Iasi si pentru ca am mai mult timp de pierdut pe aici prin oras m-am gandit sa fac revizia de la Logan la Dacia Iasi. Imi poate recomanda cineva un service bun care sa se mertite si daca se poate sa se incadreze in bugetul unui student?
      Si daca a facut cineva recent revizia cat a costat?


      P.s: La cat, unde si cand va intalniti? ;;) poate isi face aparitia si DDR

      Numai bine!
      http://www.loganclub.ro/forum/logan_...?t=4999&page=6
      NT 90 RDD + NT 90 DDR

      Comment


      • #78
        Originally posted by valeriuciprian View Post
        Merci...le-am dat fax...pe firma o sa cumpar dar Conexul are retea de distributie si o sa vina pe la firma pe la mine un distribuitor local...fa-ti cont la ei pe site si ai sa vezi catalogul.
        Pai si daca n-am firma cum ar trebui sa-mi fac cont....ca-mi cer acolo fel si fel de date! Merci!

        Originally posted by Dooku View Post
        Salutare la toata lumea! De anul asta sunt student la Iasi si pentru ca am mai mult timp de pierdut pe aici prin oras m-am gandit sa fac revizia de la Logan la Dacia Iasi. Imi poate recomanda cineva un service bun care sa se mertite si daca se poate sa se incadreze in bugetul unui student?
        Si daca a facut cineva recent revizia cat a costat?


        P.s: La cat, unde si cand va intalniti? ;;) poate isi face aparitia si DDR

        Numai bine!
        POti urmari aici unde se desfasoara intalnirile! http://www.loganclub.ro/forum/intaln...t1292p423.html
        Last edited by ses_tom; 10 November 2010, 20:42. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #79
          salut sunt din barlad si vreau sa imi montez instalatie gpl pe logan si as vrea sa stiu daca a montat cineva la firma aia vizavis de hanul 3 sarmale sau daca stiti cum lucreaza.....multumesc
          sigpic
          LOGAN CLUB BARLAD
          http://www.youtube.com/watch?v=evLW9JAIMCc

          Comment


          • #80
            [QUOTE=ses_tom;762902]Pai si daca n-am firma cum ar trebui sa-mi fac cont....ca-mi cer acolo fel si fel de date! Merci!



            Scuze ca iti raspund acum...user pe Connex nu vei primi(ca sa vezi catalogul) decat daca ai contract cu ei...politica firmei cica.
            sigpic

            Comment


            • #81
              Craciunul aduce magia sarbatorilor de iarna. Acum e timpul cand lumea viseaza, spera si crede ca nimic nu e imposibil. Fie ca acest Craciun sa iti umple sufletul de bucurie, sa iti aduca bunavoie si ingerii sa iti stea de veghe in pragul acestor sarbatori luminate. La multi ani!!!

              LC Slobozia !!!
              Nu-i bai...

              Comment


              • #82
                Cu colinde de Craciun, va dorim un an mai bun si cu dragoste crestina sa primiti in dar lumina, zurgalai de flori de gheata sa va bucure de viata. SARBATORI FRUMOASE [ LoganClub BM ]
                deviza Logan Club - Aici toti suntem prieteni !

                Comment


                • #83
                  Roti de Logan 185/65/15

                  Salut la toata lumea!
                  Nu stiu daca s-a mai scris, asi vrea sa stiu pe ce masini mai poti pune roti de Logan 185/65/15?

                  Comment


                  • #84
                    Fiat Doblo ....

                    Comment


                    • #85
                      Este careva interesat de programul de mai jos?

                      Asa se va distra lumea la "Regionala de la Brasov" pe 4-5-6 Martie.

                      Eu sunt pe lista, daca mai vrea careva sa anunte repede.

                      Program desfasurare eveniment :

                      Vineri :
                      *Program liber de sa voie fiecare face ce vrea cu cine vrea si cand vrea ..
                      Sambata :
                      * 9"-12"......Primire Participanti...si prezentarea programului etc...
                      * 12"-13"....Servirea gustarii-Platou Taranesc-
                      * 13"-17"....Concursuri...Surpriza ...pe echipe
                      *17"-18".....Pregatirea participantilor ptr. Bal..(fiecare cu ce are si cum poate mai bine,important este sa fie pregatit)
                      * 18"-05"...Sa inceapa Balul Mascat !!!!
                      ^ In cadrul balului se vor desfasura concursuri din ora in ora incepand cu ora 20" care vor pe echipe individuale si surprize.

                      ^ Gratarul se va servi la ora 19"

                      Toata distractia se va desfasura cu masca sau fara masca de la mic la mare, sa fiti mascati ,costumati, sau cum doriti, sa ne oferim surprize mascate ,desenate,costumate etc...
                      Duminica :
                      *9"-10"......Mic Dejun
                      *10"-12"....# Primire participanti de Duminica
                      ....# Formarea comisiei ptr.Concursuri,care va fii formata din Organizatorii de Cluburi participante.
                      ....# Jurizarea Concursurilor
                      ....# Talcioc cu diverse spre vanzare de catre participanti.
                      *12"-14:30...Masa de pranz
                      ....# Mici sau mai mari surprize
                      ....# Premierea concursurilor.
                      *14:30-la final...Pupaturi,lacrimi de despartire,urari de bine (sau nu) felicitari,pregatiri de drum,impresii, si gandul la serviciul de a doua zi ....si bineinteles promisiunile ca ne vom revedea cu totii mai multi si mai voiosi la urmatoarea regionala.

                      NU UITATI MASCA SAU COSTUMUL.

                      Comment


                      • #86
                        Pentru alte detalii privind regionala de la Brasov accesati aceasta adresa : http://www.loganclub.ro/forum/intaln...-t28150p14.htm
                        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                        Comment


                        • #87
                          Nu am terminat cu leasing-ul, inca; dupa ce am incheiat un rca anul trecut, firma respectiva de leasing s-a hotarat sa emita inca o polita rca si casco, pe care refuz sa le platesc, deocamdata, si astfel nu-mi trimit actele masinii ...
                          http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                          Comment


                          • #88
                            salutare,am o intrebare,am citit undeva ca motorina si benzina ar fi ceva mai ieftina in rep moldova si am vrut sa sa stiu daca a alimentata cineva de acolo si daca e ok,cica motorina ar fi la 3,7 lei si benzina 3,9 dar nu stiu cata de buna e

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by marusk View Post
                              salutare,am o intrebare,am citit undeva ca motorina si benzina ar fi ceva mai ieftina in rep moldova si am vrut sa sa stiu daca a alimentata cineva de acolo si daca e ok,cica motorina ar fi la 3,7 lei si benzina 3,9 dar nu stiu cata de buna e
                              In mod normal e combustil care e si in romania, acum depinde de masina fiecaruia cat de "sensibila" e

                              Comment


                              • #90
                                Benzina e ok, atentie la culoare!De preferat culoarea rosiatica!Motorina e de LUkoil, e o statie la 1 km de la Sculeni, e LUKOIL. In rest cred ca stiti ca va trebuie pasaport valabil cel putin 6 luni!Drum bun si rezervor plin!

                                My Car

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google