Discutii Generale & Off Topic Loganclub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • uuuuuaiiiiiiii esti bu ma cipriane esti bun ramii la noi dar mai bine faceai si un desen ca sa inteleg si eu

    Comment


    • o sa incerc sa fac un model in catia si sa afisez desenul.

      NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

      Comment


      • asa asa

        Comment


        • Salutare tuturor!Ar fi cineva interesat de asa ceva http://www.loganclub.ro/forum/proiec...h2-t38728.html

          Comment


          • Tinichigerie - Vopsitorie

            Salutari tuturor si un an nou excelent!
            Apelez la voi, loganisti din Iasi, pentru niste sfaturi.
            Toamna asta am avut parte de un incident neplacut care s-a soldat cu infundarea capotei din fata ( pe mijoc, exact cam de unde se deschide carligul) plus o usoara "bombare".
            As avea 2 posibilitati:
            1. Achizitionarea unei capote noi + montare + vopsire
            2. Incercarea de a o indrepta si apoi vopsirea.
            Prima varianta cred ca ar fi mai scumpa, iar la a 2-a as avea nevoie de un mester bun care sa o indrepte fain-frumos.
            Ce parere aveti? Ati mai trecut prin situatii asemanatoare? Cunoasteti vreun tinichigiu priceput care stie sa faca din tantar -> armasar?
            Multumesc!
            Respecte!

            Comment


            • Ar mai fi a 3-a posibilitate.
              Achizionarea unei capote SH in stare buna si vopsirea.

              O capota fata am schimbat ei eu pe CASCO, a cazut ceva de pe bloc pe ea, la CAREMIL a ajuns devizul pt capota noua de uzina +vopsea 15 milioane, neplatind eu nu m-a interesat, ti-am zis doar ca sa-ti faci o parere.

              Comment


              • in curand va fi functional?! www.politiarutieraiasi.ro/

                Comment


                • Sunt pe teren si cei de la IT. Macar schimbau anul.

                  Comment


                  • Pentru gold8xspeed : Profil jante aliaj 15'' logan ...
                    Attached Files
                    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                    Comment


                    • grup pinion a 5 a diesel stie cineva pe cine va ? undeva?
                      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                      Comment


                      • Daca este cineva interesat de asa ceva : http://www.bestautovest.ro/log-cotiera-speed.html ... astept raspuns in p.m. eventual (am creat cont pe acea adresa) ... 50 lei/bc. (a fost 65 lei/bc.), iar daca ne adunam 4 persoane nu mai platim transportul
                        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                        Comment


                        • Salutari colegilor din Iasi!

                          Am si eu o intrebare pentru voi, cei care stiti: cum e cu statia radio cb la iesirea in Rep. Moldova? Am mai iesit de cateva ori, dar niciodata cu statia. Acolo nu am vazut masini cu statii, deci presupun ca n-am voie, dar daca o pun in masina, se iau de mine la vama, sau mai bine o las acasa?
                          If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                          Comment


                          • In mod normal daca nu o folosesti nu prea au ce sa-ti faca, nu au cum sa-ti dea ameda pentru ca detii o statie cb. E ok sa o foloseti in romania si apoi sa o bagi in portbagaj.

                            Drum bun.

                            Comment


                            • Ajuta-ma sa castig un Peugeot 208!
                              Trimite SMS la 1815 , cu textul CLK , sms cu tarif normal !!!
                              Sunt finalist la un concurs al unui renumit post de radio !!!
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment


                              • salutare tuturor
                                cu o intrebare la voi colegilor
                                stie cineva prin iasi vreun "tablagiu" bun si ieftin ?
                                vreau sa-mi schimbe cupola la masina
                                am vrut sa-i pun eu trapa , si nu a iesit calculul de acasa cu cel de la piata
                                si acum am distrus cupola
                                am prins o eu cumva , cat de cat , sudura + chit ...
                                dar eu nefiind in tara , cat a stat masina nemiscata , m-a anuntat de acasa ca sa cojit chitul pe cupola .
                                cum urmeaza sa vin acasa , vreau sa schimb si cupola...
                                e putin de treaba , trebuie cineva care sa stie sa echilibreze sasiul , ca am scapat faiul in mana cuiva , si mi-a taiat si intaritura la cupola , si presupun ca trebuie schimbata si aia...
                                daca stiti pe cineva care face asemenea "lucrari" ...
                                va multumesc anticipat
                                salutari
                                @andrushk intreaba la vama , cel mai bine
                                eu am fost la moldoveni aproape de vama cu vb ul , si nu mi-a zis nimeni nimic
                                nici la bulgari nu s-a luat de mine
                                si am ditai catargul ml145
                                dar ca sa nu dai bani pe amenda degeaba in cazul in care nu e voie , cel mai bine intrebi la vama
                                Last edited by DieselLGN; 3 July 2012, 19:32.
                                sigpicSa traiasca urile , si

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google