Discutii Generale & Off Topic Loganclub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bara de facelift merge fara probleme fara nici o modificare pe ph1
    1.6 16V

    Comment


    • CATALOL..e total gresit ...bara de ph2 nu se potriveste deloc pe un logan ph1..niciodata..are alte curbura bara de ph2 si mici chestii diferite ..ceea ce duce la o neconformitate cu ph1...daca reusesti sa pui pe ph1 ..o pui cu mici defecte vizuale si cu ceva modificari totusi.
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • M am intalnit azi cu cineva in supermarket. Isi luase Dokker . 14 mii euro. Merita oare?
        Problemele nu exista! Noi le creem!

        Comment


        • NOU! Micro Top Piese Auto+ Service Auto

          Micro Top Service Dacia Sos. Bucium nr.3 executam reparatii la autoturisme autohtone si import la cele mai scazute preturi. Schimb ulei+filtru 25 de lei, Reglaj Directie 55 de lei, Verificare sistem franare+ schimb placute frana 30 de lei, Schimb distributie Lg 1,4MPI 150 de lei, 1.5DCI 200 de lei, diverse operatii de tinichigerie/vopsitorie,cosmetica auto, service roti, Diagnoza computerizata.
          Asiguram piese si accesorii din stoc de peste 2000 de repere.
          Pentru programari va rog sunati la tel 0745922155!

          Comment


          • Salut toti Logan-istii!
            Dati-mi un sfat va rog! Unde schimb distributia, in Iasi si la costuri!
            Multumesc!

            Comment


            • Originally posted by PAULAS55 View Post
              Tinichigiu auto f.f. bun: Marius; 0740908182; Pe Splai Bahlui, dinspre Tudor, spre Podul Rusu ( pe dreapta), inainte de a ajunge la semaforul din intersectie din Podu Rosu, cca 100m, pe dreapta este o alee si un bar "For Fan" sau cam asa ceva, Langa acest bar este un atelier de tinichigerie.
              Vorbiti cu baiatul ca vreti sa va lucreze neoficial; este mai ieftin (dupa program) Practica preturi decente si face treaba buna!!!!!
              Inca este valabil numarul? am sunat dar ori era inchis tel, ori nu am nimerit momentul bun pt contact.
              Am lasat masina parcata in fata blocului ( pe acea straduta am o scoala si o gradinita, dimineata - si nu numai -este valabila morala cu varza, capra si lupul- care sa treaca primul puntea. Idiotii care se ocupa de semnalizarea stradala au spus ca au sa faca odata si odata acea strada sa fie cu sens unic) cand am ajuns a doua zi la masina, am vazut ca era infundata aripa spate, portiera, si zgariata aripa fata. Acum ca starea de furie a trecut, trebuie sa imi fac masina pe banii mei.

              Comment


              • http://www.libertatea.ro/detalii/art...mpaign=FB-Post

                Va place?

                Comment


                • sal,am fost sa mi vopseasca si mie o portiera pe stinga si mia cerut 500lei ,fara factura ,fac preturile dupa om cel mai bine mergi la AUTO HUNTER este putin mai incolo dupa AUTOCROM faci a doua strada pe dreapta si urci 150 m pe stinga ,acolo cu 350lei mi afacuto. Daca este prea tirziu cu raspunsul atunci scuzama, dar sa stii pe viitor,sunt mai flexibili

                  Va sal baieti ,cine poate sa mi spuna si mie de ce mi se aprind avariile in momentul cind calc frina ,iar cind semnalizez(dreapta) incepe sa mearga mai repede ,am ver.si becurile dar sunt bune nu mai stiu ce sa fac . Va multumesc anticipat
                  Last edited by nixon; 11 January 2014, 19:31. Reason: Automerged Doublepost
                  avansat

                  Comment


                  • iti trebuie un fir de masa suplimentar la triple+curatat bine contactele si-ai rezolvat

                    NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

                    Comment


                    • Salut vreau sa va intreb pe cei care sunteti din iasi pe unde este cel mai ieftin o noapte de cazare la un hotel .Ca pe 15 februarie trebuie sa dau licenta la iasi si am inteles ca este pe acolo pe la voi niste hoteluri sport sau hotelu sportiv nu am inteles clar cica acolo ar fi cel ma ieftin .Multumesc

                      Comment


                      • Aceeasi intrebare ca si colegul de mai sus: unde gasesc o cazare ieftina in Iasi pentru 2-3 zile? Sotia mea se va interna la un spital din oras si eu n-am unde sa stau. V-ati prins care-i faza - ieftin si fara pretentii. Va rog, o mana de ajutor! Multumesc!

                        Comment


                        • Era o pensiune cu preturi mici, aici zice 80 dar e posibil sa fie 60 daca nu au ocupare.

                          Cazare . Profitati de cele mai bune oferte de cazare la pensiuni si vile, vizitand infopensiuni.ro, portalul pensiunilor din Romania!


                          Sau aici:


                          Sanatate multa sotiei!
                          Last edited by mr.K; 16 June 2014, 21:17.

                          Comment


                          • Multumesc dl.K
                            Interesant hostel-ul Pacurari. Acolo am sa sun maine si sper sa ma si cazez. Paranteza: habar n-aveam ce-i aia hostel! Daca voi ajunge maine in Iasi (probabilitate 95%) am sa-mi iau si bicla cu mine (deja este in bagata in Logan) si iau orasul la "tocat" pentru tot restul saptamanii. Voi avea o gramada de timp liber. Nu stiu daca voi avea net pe tel. pe unde m-or duce pedalele dar daca vreun loganist va avea chef de-o bere ... 0751032021, Mihnea. Gasim noi subiecte.

                            Comment


                            • 1. M-am cazat la hotel Indiana pana la urma. De 5 nopti, si mai stau. Scumpisor, dar merita. Initial am fost cazat la hostel Tatarasi, 60/noapte. Pentru cei care vor mai avea nevoie vreodata, recomand.
                              2. Am vizitat orasul (pe bicicleta) cam in toate directiile posibile: Bucium, Tudor, Copou, muzee, bazar Selgros, aeroport, palate si biserici, iesire spre Tg.Frumos, Husi, 2 filme 3D, concert Ian Anderson ... 2 pene, furca fisurata, 2 cazaturi si 178 km parcursi pana astazi.
                              3. Tot in acest timp am schimbat si la masina: bratele inferioare, ambele capete de bara, o bieleta de directie, bieletele antiruliu, toate cu jocuri care frizau orice bun simt tehnic ... am fost de fapt la un mecanic in Tudor cu un mic joc in volan ... 600 lei (piese ultra low level, din buget neprogramat)
                              Respect Iasi!

                              Comment


                              • Dragi colegi tin sa va anunt ca s-a montat o camera (de rovigneta - cred) dinspre Miroslava catre Uricani ... pe varianta ocolitoare ... nu stiu exact daca e la cnadnr ...
                                http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google