Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sey S..sey P..sey A..sey R..sey K..sey Y.. goooo Sparky!!!!!!
    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • doriane ....cred ca tu ai fost majoreta cand erai mai tanar..ca se vede ca sti ce strigi si cum...
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • dada..si acuma mai iau fustita si mai cand in oglinda...
          goo seby!! go seby!! goooo!!! cu coregrafie bah!! nu asa
          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

          Comment


          • bravo dorica!!!!!!imi place mult autocarul tau... la primava ma apuc serios de al meu.... pana atunci adun bishtari
            sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/newthread.php?do=newthread&f=6

            Comment


            • Dragi colegi,

              Va invit cu mic, cu mare
              La o mare adunare!!
              Sa vorbim, sa discutam,
              Sa radem, sa ne distram.

              In barlog ne intalnim,
              Ca tre sa carcotim
              Ora-i sase jumatate
              Sa veniti toti si toate.

              In final, eu v-as ruga,
              Daca oare s-ar putea,
              Sa ne si mobilizam,
              Banii ca sa-i adunam.

              Va pup pe toti pe rand si deodata.
              Last edited by Sparky; 19 October 2011, 15:19.

              Comment


              • absent si azi.....scuze...la cate absente se da exmatricularea?.....sau aduc scutire?......))))

                Comment


                • bazz esti absent nemotivat dar nu este nimic fiecare le ale pe ale lui, treburi ,una alta. cand poti veni te asteptam cu mare drag

                  Comment


                  • Multumesc pentru urari. Eu am o problema cu forumul asta nu primesc pe mail notificari. Poate vreun moderator sa imi explice de ce? Aceasta pb este de foarte mult timp. Maine la ce ora ne intalnim?

                    Comment


                    • Duminica la ora 15:00 Intalnire Logan Club Kronstadt la Casa Soricelu in Bunloc.

                      ATENTIE.....se va tine o sedinta foarte importanta cu toti membrii..Prezenta tuturor membrilor este obligatorie.

                      -Ne intalnim cu totii la locatia stabilita incepand cu ora 15"...fiecare sa vina cu cate ceva de rontait,suc,cafea etc..
                      Ptr. detalii si informatii nu ezitati sa-l sunati pe sparky sau pe mine.

                      Cei care nu puteti sau nu doriti sa veniti la Intalnire va rog respectuos sa anuntati telefonic sau prin sms pe sparky.

                      Neprezentarea la Intalnire/sedinta a membrilor absenti care nu au anuntat in prealabil telefonic sau prin sms....o vom considera un dezinteres total fata de ceilalti membrii si fata de Logan Club Kronstadt.

                      VA MULTUMESC PTR. INTELEGERE.
                      Last edited by sebi8ta; 29 October 2011, 23:49.
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • poti sa consideri neprezentarea la intalnire cum vrei tu sebi , dar eu unul nu vin pana in sacele. asa ca va urez distractie placuta

                        Comment


                        • interesanta intalnirea de azi, mai ales discutiile avute si care trebuie puse in practica
                          nu-i problema axy ca nu ai putut veni, dar sper ca o sa fii de acord cu tot ce s-a discutat si o sa contribuiti si voi
                          sigpic

                          Comment


                          • Intr-adevar, o intalnire mai mult decat interesanta, dar in acelasi timp si productiva. Tin sa multumesc pe aceasta cale tuturor membrilor prezenti pentru implicarea si ideile lor, dar in acelasi timp si membrilor care nu au putut fi azi alaturi de noi, pentru ca ne-au sustinut spiritual

                            Va rog sa ne mobilizam si la intalnirea de miercuri sa reusim sa facem ceea ce ne-am propus.

                            Va multumesc inca odata si va urez o saptamana minunata.

                            Comment


                            • DA ..SE POATE,,,,,,,,........dar numai daca se doreste.......multumim membrilor care au fost prezenti si intradevar au fost interesati de intalnire si respect fata de ceilalti membrii ,indiferent de distanta si locatia intalnirii....respect si felicitari ptr. ei....si felicitari si membrilor care nu au putut ajunge din n motive dar au avut bunul simt de a anunta neprezentarea la intalnire.
                              O intalnire plina de discutii interesante ...vor urma faptele, loialitatea si unitatea cavalerilior si domnitelor cetatii Kronstadt adunati in comunitatea logan club.
                              Ne vedem Miercuri....asa cum a stabilit...si cu ce trebuie...
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • ..........si mie mi-a parut bine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google