Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frumoasa plimbare la judet,dar si la intalnire,pacat ca am fost asa putini,Alexandra bine ai venit la noi sa ramai cat mai mult!
    Hai saluti si noapte buna gasca!!

    Comment


    • foarte numeroasa intalnirea de azi, ee la mine intalnirea a fost si lunga drept dovada ora la care postez.
      miky iti zic in numele Alexandrei, multumesc de primire,iar eu promit ca o sa incerc din toata inima sa o integrez si pe ea in club
      sigpic

      Comment


      • bah esti nebun!!!..am ratat asa ceva...noi ne-am cuibarit la caldurica si ne-am uitat la un film..ne vedem duminica..
        mielule!!..sper ca ai retinut ce ti-am zis ..da!!!!!
        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

        Comment


        • opa opa dar ce intalnire ati facut voi aseara.Si ce am ratat la naiba.
          Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

          Comment


          • N-ati ratat bah nimic
            ce mi-ai zis Dorian?
            sigpic

            Comment


            • cum adica ce ti-am zis bah?? nu pot sa-ti spun pe forum...
              si totusi ce ati diiscutat asa enteresant eri la numeroasa intanlire??
              ups..am scris de la andreea..las ca stiti voi...
              Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

              Comment


              • receptionat bah, si ai grija ca vroiam sa o intreb pe andreea de sanatate.
                hai bafta ne vedem miercuri
                sigpic

                Comment


                • la multi ani celor cu numele de ANDREI/ANDREEA

                  Azi nu ajung. Plec cu alte treburi in alta parte. Sorry
                  poate duminica
                  Last edited by Alexa85; 30 November 2011, 18:42. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • propun ca intanlirea de duminica sa o facem intr-o alta locatie..propun locatia secreta SORICELUL!!...ce ziceti..poate comandam de acolo si o pizza party!! o cola..haha..ce ziceti???
                    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                    Comment


                    • Da da da da da da.........asa facem...
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • da da dupa cum vorbisem si aseara cu Dorian,la SORICELU e cel mai bine "se stie"
                        sigpic

                        Comment


                        • Gasca Duminica,nu veniti la Fagaras, pentru casa de copii? Data era 4 decembrie? Sau sa modificat schimbarea ?

                          Comment


                          • Din pacate a picat ca nu avem cu cine sa venim....suntem doar 3 insi disponibili...dupa ce sa facut socotelile nu a iesti nimic...oricum trebuie sa facem intalnirea neaparat.
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • Astazi intalnirea Logan Club Kronstadt are loc la "Pensiunea Soricelu" incepand cu orele 18:30-19:00....!!!!
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • faina intalnirea de azi si sper sa punem in practica ideile discutate
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google