Adunari Logan Club Kronstadt In Fiecare Miercuri Si Duminica, Orele 18:30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Care ideii zine si noua nu tine secret ???

    Comment


    • despre ce facem duminica si ce sa facem de craciun si revelion
      sigpic

      Comment


      • si ce facem de craciun? si duminik??

        Comment


        • de craciun crapam mancare si bautura in noi pana ne sar ochii si ne ia salvarea "nu mai pot dar mai mananc o sarmala"..
          de revelion dragilor nu cred ca va voi deranja cu prezenta..depinde doar de locatie..daca este langa brasov vom veni daca nu...
          sa va frecati bine ghetutele!!!...
          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

          Comment


          • mai usor cu mancarea de craciun ca o sa fie coada la ambulanta si nu stiu cine o sa va mai ''repare''... bafta dragilor

            Comment


            • Eu unu nu mai vreau sa vad spitale. Sa ma anuntati si pe mine ce mai vorbiti

              Comment


              • vad ca nu a postat nimeni nimic in uram discutiei mai aprinse de aseara!!..
                duminica ne vedem in aer liber?? ce ziceti?..frigem ceva..un vinisor fiert..pietrele lui solomon..hainutze groase..ha??ha??
                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                Comment


                • Sau poate facem o ieseala la poiana,sa ne zapadim umpik,la Faga ningeeee,deci ganditi-va la o a doua varianta
                  1 Dodo- ieseala afara
                  2 Miky -Poiana Brasov

                  Comment


                  • 1 Dodo- ieseala afara
                    2 Miky -Poiana Brasov
                    3 sebi - somn,lene si caldura...
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • poate ninge si facem o ieseala pe undeva, dar nici intr-un caz in poiana ca o sa fie full
                      sigpic

                      Comment


                      • ... un gratarel si un vin firet cum zicea si nairod ...

                        Comment


                        • sa inteleg ca maine nu se face nimica?decat ca ne vedem la intalnire la locul si ora bine invatata de toata lumea.
                          Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

                          Comment


                          • daaaaa, toata lumea isi vede de treaba, de familie, de parinti, de alea alea
                            sigpic

                            Comment


                            • Ar merge sa facem ceva un gratar alea,alea.dar unde?......propun sa facem o plimbare pana la bran...si om vedea noi ce facem....nu stiu ..suntem asa monotoni ,din cauza vremii ,,din alta cauza..nu stiu...dar trebe sa facem o ieseala undeva ...hai cu ideiile...unde sa mergem.
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • mergem la bran, sa ce? eu unu zic pas ne vedem seara, daca e sa ne vedem. o seara faina va doresc
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google