Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • He he asta da implicare Mr Sefu :P

    Comment


    • se zice ZA SEFU
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • eu zic ca duminica pe 17 iulie, sa ne vedem la Sercaia la strand (loc recomandat si de colegu nostru waderus)
        sigpic

        Comment


        • ai uitat Bee sa specifici ca am fost prima persoana care a propus Sercaia :P

          Comment


          • si acum ce vrei statuie, veniti maine la intalnire?
            sigpic

            Comment


            • Neatza somnorosilor,trezirea ca va arde soarele pe burta :P . Nu am cu cine sa beau cafelutza,dar oricum primul trezit o are de la mine cafelutza cu lapte de mama munci usoare tuturor si o zii racoroasa

              Comment


              • buna dimineata!!..ne asteapta o zii mega super hiper calda...iar cea mai buna metoda de a incepe o asa zi este cu o cafeluta..miky zice cu lapte de mama..acuma gusturi si gusturi..dar nu as zice nu.
                o zii buna la every body!!!
                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                Comment


                • >>>

                  Lasa domnu Nairod ... stii ca la laptele de mama cel mai bun e ambalaju ... asa ca sa curga cafeaua cu LAPTEEEEEE.
                  Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                  Comment


                  • hai ca v-am facut sa zambiti putin asa...nairod ai zis doar gustul,Za Sefu e mai castigat ca vrea si ambalajul

                    Comment


                    • mmm..ce sa mai zic...asa lapte ..asa mama..
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • rade-ti voi glumiti, dar cu aia se fac banii, uitati-va la jiji ca acum are palat in bucuresti.
                        sebii de unde ai tu pozele alea?
                        si bai orasenilor aia din prima poza este eu si tapu (masculu caprei) deci mai bine tacea-ti
                        -
                        Last edited by florinc_99; 14 July 2011, 23:05.
                        sigpic

                        Comment


                        • si de unde dumnezeu sa stim noi orasenii.. ca nu ne putem uita sub coada pozei
                          oricum simpatica poza ...
                          sper ca mai traieste masculul..si nu iai pus gand rau de pasti..
                          sa ne traiesti cu tot cu animalute..de ar ramane asa mici mereu animalutele noastre ..ce dragalasenii am avea mereu..
                          -si da nea jiji a plecat de unde a plecat si e cine e acuma ...deci rezultatul este ca asteptam si de la tine acelasi lucru..oricum stim ca esti o zgarca...si deja esti bogat.. si nu-ti mai faci probleme de distanta pe care o parcurgi ca sa te intalnesti cu prietenii,nu-yti mai faci griji ca nu ai cu ce sa le faci cinste la prieteni,si nu duci grija zilei de maine ca nu ai ce manca ..asa ca mai zgarca...hai cu laudele si lasa scuzele arata-ne masinuta ta cea smechera cu tuning..ca stim ca ai facut ceva la ea.


                          si ca sa fim in ton cu ora de postare .....HAI LA CAFEA CAVALERI..LASATI SOMNUL si la munca...
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • neatzaa cavaleri...cine se trezeste de dimineata departe ajunge,hai gata somnicul,soarele deja arde,trezireaaaa,primul trezit are o coffe de la je!!mai avem azi o zii de munk si week-end...ganditi-va cum a putut uita sebi ca vine ziua lui si trebuie sa dea de baut berici si suculete ca de..e cald tare afara si o sa vedeti ca va inveseliti asa de dimineata..

                            Comment


                            • >>>

                              Eu mam trezit cu o ora mai devreme sa pot lenevii mai mult ... cine sare c cafeaua azi?
                              Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                              Comment


                              • era scris ca primul trezit are o coffe,dar tind sa cred ca inca dormeai cand ai postat,de n-ai vazut la postul meu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google