Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bunana ziua...abia acum am ajuns la birou de azi dimineat..asa ca zic pass la cafea..ba bag la o COLA rece..
    hai va pup paaa..
    sebi!!..iar ai scris mult si nu a inteles nimeni nimic..
    paaaaaaaaaaaaa
    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

    Comment


    • Pai ca sa mai citesti si tu ceva doriane..ca altfel nu prea lecturezi nimic..
      mda..noroc cu prietenii ca i-mi aduc aminte ca am mai imbatranit un pic....dar nui bai ...pana la 60 de ani copilaresc si de la 60 de ani incolo ...o sa dau in mintea copiilor..
      Asa ca......
      Duminica ne intalnim la Sercaia...
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • Buna,va salut pe toti si imi este dor de voi!
        Last edited by Nicosianu; 18 July 2011, 08:47.
        [SIGPIC]sigpic

        Comment


        • raluka.o4 -sa ne traiesti Raluca si in sfarsit avem vesti de la tine....te asteptam cu mare drag sa ne vezi si sa ne "simtem" bine....
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • si tu vrei sa te imbogatesti ca si florinel.........?
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • deja ma gandesc cate palate si mertane imi cumpar de pe urma lor

              Comment


              • sebi8ta La multi ani !
                sigpic #

                Comment


                • neatza cavaleri,sa inteleg ca nimeni nu sa trezit..ok beau cafelutza singura...rusinik din partea voastra!! O zii superba si spor la munci!!

                  Comment


                  • ba da....acum mam trezit eu...::P....si tocmai savurez o cafea
                    nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

                    Comment


                    • >>>>

                      Ce-i cu galagia asta aici`sa la noi ici`sa ca nu poate omu sa lucreze ici`sa ca faceti taraboiu ista ici`sa

                      Ia hai sariti repijor cu o cafa la mine ici`sa la noi ca e cald tare ici`sa la noi.

                      Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                      Comment


                      • Za Siefu....un frappe cu gheata ca la ce caldura e daca mai bei si cafelutza calda o sa ti se topeasca ultima bucatica din abdomen

                        Comment


                        • >>>

                          Pentru cei care nu cunosc ... vara se beau bauturi calde ;) pentru reglarea temperaturii ... cu cat bei mai rece cu atat o sa infrunti mai greu caldura ) ... dar ce conteaza ... merge si un frape )
                          Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                          Comment


                          • Za siefu...ai uitat...sa-i spui........." ici`sa "........

                            Sa ne asteptam la intalnire unde ?
                            Si fiecare cu banutii ...se stie..
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • Neatzaa lume...trezirea,saptamana asta sunteti tare puturosi,trebuie sa trag de voi,dar orcum primul trezit bea o cafeaua cu mine..bye byee o zii superba

                              Comment


                              • eu sunt primu.eu sunt primu ha ha ha........:P.....neatza

                                pui trebe sa dai o cafa........
                                Last edited by sonnyffr; 19 July 2011, 16:10. Reason: Automerged Doublepost
                                nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google