Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • poi daca trebuie dau cu placere pufuliciule :*

    Comment


    • ma dar ce va mai alintati voi...deci...uitativa la ora de postare ...sunt primul la cafea ..mai matinal de atat...ce mai vreti
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • credema seby ca eu sunt cel mai matinal...eu ajung acasa dimineatza....atunci cand tie iti curge din guritza de somn....
        nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

        Comment


        • buna dimi....nopai primii la cafea va tot laudati aici,dar pe mine nu ma serveste nimeni..urat din partea voastra !!
          Sebi sa nu uiti snururiile pentru ecusoane ca te tau!!

          Comment


          • >>>

            pai ce sa mai ... vreti sa vedeti care e cel mai matinal )
            pai: "cand soarele rasare, am ochi injectati, sunt ultimu care mai bea, toti raman blocati" ... daca ar fi sa postez cred ca as fi cel mai matinal ... ) de la 12.01 pana la 4 dimineata )

            Hai cu zeama de varzaaaaaaaaa hac
            Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

            Comment


            • Za Siefu fa si tu cinte cu o limonada cu gheata sa ne mai racorim si noi ca sfantu ilie rade de noi azi cu caldura lui....apropo vre-un ilie pe la noi? La multi ani daca este!!Hai noroc s-aveti si multe succesuri

              Comment


              • azi cafa de la je..cu laptic fulga..nicos uitete te rog daca poti la ora postului meu...have a nice day......
                nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

                Comment


                • >>>

                  @soniFFR ... man da tu nu ai somn omule ) sau nu poti dormi de nerabdare ca vine Transalpina

                  hai o zi faina si hai cu cafeaua )
                  Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                  Comment


                  • Neata lume....astept o cafeluta si eu...cum stati cu pregatiriile?mai este putin !! o zii frumoasa si insorita!!

                    Comment


                    • >>>

                      Deznodamant in cazul masinii mele
                      Reparatia la cutia de viteze a fost refuzata de catre asigurator ... Deci cu alte cuvinte "adio BV-08-KED" .... in ceva timp voi vinde masina si imi voi achizitiona alceva (orice numa masina frantuzeasca nu)
                      Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                      Comment


                      • eee..nu e chiar asa nicos..masinile ``frantzuze`` sunt ff bune....doar ca u ai avut putzin ghinion....(ma rog putzin mai mult)...atunci daca o vinzi ar trebui sa discutam putzin...:P
                        nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

                        Comment


                        • lenesilor, hopa sus ca maine pe vremea asta o sa fim departeeeee.
                          azi cafeaua o dau eu, phuuu ce bine e in concediu
                          sigpic

                          Comment


                          • eu m-am trezit mai repede florinele,dar am fost la cumparaturi pentru plecare,ne vedem la fagaras,speram sa fiti punctuali ca daca nu va taxam,fiecare cate minute a intarziat da o coffe

                            Comment


                            • chiar 2.....
                              nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

                              Comment


                              • mai bine o galeata
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google