Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • stai linistit ca nu esti singurul care ramane fara talon. Am ramas si eu fara talon la taxiu

    Comment


    • In urma cu 2 ani pe vremea asta la Conca Verde s-a organizat prima intalnire LOGAN CLUB KRONSTADT. Astazi se implinesc 2 ani. La multi ani Logan club.

      Comment


      • La multi inainte !!!!

        Comment


        • la multi ani!!!!!!!!!!!!!!!
          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

          Comment


          • La Multi Ani Logan Club Kronstadt !!! Dupa 2 ani sper ca veti dori sa fim mai uniti si mai speciali ..sa ne ajutam si sa reusim sa facem multe impreuna...sper sa va doriti acest lucru...si sa fiti mandrii ca avem si suntem membrii acestui club.Sper ca printre prioritatile voastre e si acest club, si mai ales colegii din club.Inca sper sa fiti mai increzatori si sa tratati cu mai mare seriozitate acest club, si sa participati cu tot ceea ce puteti voi ,sa reusim sa realizam cat mai multe evenimente legate de imaginea noastra....si nu numai.
            Incercati sa fiti seriosi ,mandrii si activi in cadrul clubului.
            Concluzie......LA MULTI ANI PRIETENI !!!!!!
            Last edited by sebi8ta; 17 January 2013, 00:48.
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • ba era bine daca te rezumai la un simplu "la multi ani"...mai putine vorbe si mai multe fapte...
              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

              Comment


              • ....la multi ani !!! ....

                Comment


                • Originally posted by nairod View Post
                  ba era bine daca te rezumai la un simplu "la multi ani"...mai putine vorbe si mai multe fapte...
                  Da da ...asta e valabil ptr voi ..faptele de la voi sunt asteptate ..
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • Salut LCK, v-as ruga, daca puteti, sa-mi recomandati cantine/fast food-uri in apropiere de Hotel Aro Palace(Bv. Eroilor), deoarece din data de 25.01 pana in data de 27.01 voi fi la brasov cu dansurile(poate ati auzit ca se tine "National Salsa Congress") iar programu va fi incarcat. Va multumesc!

                    Comment


                    • iti recomanda fast-food-ul ando's care nu e departe de aro palace, acolo au si mancare de fast-food si de restaurant si pizzerie.
                      sigpic

                      Comment


                      • Multumesc frumos florinc_99.

                        Comment


                        • de la aro palace daca mergi pe muresenilor sau pe republici gasesti tot ce vrei

                          Comment


                          • Multumesc frumos.

                            Comment


                            • buna dimineata!!!..bah mai traiti??..nu mai posteaza nimeni nimic??
                              maine intalnire!!!..real..subteran..haideti sa facem si noi prima intalnire serioasa pe anul asta ca pana acuma ...nimic
                              Deci, miercuri la 19 la real!!!!..
                              eu prezent!!
                              Last edited by nairod; 22 January 2013, 11:16.
                              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                              Comment


                              • Multumim ptr informatii .. si eu o sa fiu la Brasov la Congres

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google