Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De APV ce mai stiti? e sanatos? ca la vara vreau sa vorbesc putin cu el

    Comment


    • Si eu il caut de 2 luni...nu raspunde la telefon....
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • e bine e sanatos!!!..vorbeste numa cu cine vrea...
        am povestit cu el saptamana trecuta...nu prea mai lucreaza..
        sa de-a un pic caldura
        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

        Comment


        • Pai cu mine ar trebui sa poveseasca...ca am barile la el de 4 luni..si nimic ...tot astept sa le termine...am inteles ca nu lucreaza pe frig ..dar macar sa raspunda la telefon ca ca sa stiu ce sperante mai am de la el....
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • Cand ajung eu in ro, e numa bine

            Comment


            • multumesc sebi de pontul cu cei din Sacele,sunt foarte cumsecade,profesionisti si ... ieftini,chiar foarte ieftini



              Cu placere ...oricand ai nevoie poti apela..
              Last edited by sebi8ta; 30 April 2013, 23:18.

              sigpic

              Comment


              • surub

                salutare,
                sper ca e sectiunea corecta de postat insa am o nedumerire privind surubul care teoretic ar trebui sa tina contra rolei de intindere curea. Atasez o poza.
                Ar trebui sa am acolo un surub sau e doar necesar pentru intins cand schimbi cureaua?
                Attached Files

                Comment


                • e doar pentru intins cureaua
                  sigpic

                  Comment


                  • asa este e doar un punct de sprijin ptr. rola intinzatoare cand o demontezi - montezi...e corect cum arata in acest moment acolo...ai toate la locul lor...
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • Multam de raspunsuri.

                      Sent from my LG-P700

                      Comment


                      • tinichigerie

                        salutare,
                        ceva recomandari pt o tinichigerie buna?
                        am avut "norocul" sa isi lase un istet amprenta pe masina.
                        din ce am intrebat in stanga, dreapta, vopsitul m-ar ajunge la 500 ron pt o bucata? Atasez pozele, adica am aripa indoita acolo la rezervor si portiera "stearsa"
                        Attached Files

                        Comment


                        • niste poaze mai vechi de la mine
                          Attached Files
                          vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                          Comment


                          • spalatorie

                            salutare,
                            pe unde va spalati masinile? ceva recomandari? eu foloseam una mai sus de tequilla pe avram iancu, dar se cam grabesc baietii si ultima data am ramas cu urme de noroi pe aripi. Pot sa-mi spal masina sg pe undeva cu sculele lor?

                            Comment


                            • la riff, pe fundatura harmanului
                              sigpic

                              Comment


                              • salutare,va scriu cu o singura idee...organizam la fagaras un fel de raliu...insemnand mqai mult o parada care sa nu isi rupa nimeni masina si sa fie de intalnire socialzare si creeri prietenii......facem si concursuri,dupa care un chefulet la un restaurant unde este si hotel!!! noi in mare parte dorim sa asiguram cazare plus o masa!! cei interesati scrieti-mi pe facebook va pup pa pa !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google