Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sal

    recomandati-mi si mie un electrician auto bun care sa-mi schimbe si mie alarma am avut o alarma pager winteak 625 si acuma imi pun un pyle, centrala se potriveste de la una ala alta dar cand armez, alarma se activeaza dar nu incuie si cand dezactivez usa se incuie,
    sigpic

    Comment


    • aia de la duplex din uzina 2 cred ca te pot ajuta
      sigpic

      Comment


      • neata buna , ce faceti? ce ziceti, duminica facem o iesire pe undeva?

        Comment


        • neatza!!!...nu ,nu facem nimic,stam in casa cu usile inchise,nu vrem sa vedem pe nimeni si nimic.....da cu voi fack o exceptie bah!!..
          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

          Comment


          • vezi....stiam eu

            Comment


            • neata si din partea mea,sa aveti zile senine si numai fericire! miky

              Comment


              • ce faceti mah, mai traiti? cand veniti pe la brasov?

                Comment


                • bai nu mai scrieti asa multe posturi ca va stricati tastaturile

                  Comment


                  • eu o stic ca e noua, de abia cumparata. Ce faceti mai baieti si fete?
                    vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                    Comment


                    • Ieri, 22:09 #1209
                      kata1984
                      Organizator de Intalnir
                      posta la ora 22:09 la disutii dedimineata.....

                      Ce sa facem sef...ne luptam.cu unii ...cu altiii..cu regionala...etc..etc..oricum ...munca..iar altii servici...
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • ba da ati murit, ce este cu voi, mai scrieti si voi ceva, mai folositi si voi forumul asta

                        Comment


                        • Este cineva care si-a pus modulul acela cu cheie briceag pe masina?se leaga in paralele cu cheia existenta,ma intereseaza cat de greu se pune si cat de bine functioneaza?Mi-ar placea o cheie briceag la Dacia mea
                          http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                          Comment


                          • Miercuri incepand cu ora 19:00 trebuie sa ne intalnim la REAL ptr. a discuta o problema importanta..asa ca ...

                            MIERCURI 13.03.2013 INTALNIRE LOGAN CLUB KRONSTADT LA ORA 19:00 LA REAL !!!
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • Dragii mei, vreunul dintre voi face service laptop? Sau imi recomandati in Brasov un service serios? Mi s-a deslipit mufa de incarcare a laptopului. As vrea sa rezolv problema saptamana viitoare, cand vin la regionala.Multumesc

                              Comment


                              • Da sorine..se rezolva..suna-ma si se face..avem si servis specializat pe asa ceva ....bun...
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google