Targ Logan Club Kronstadt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    cat maaaa????
    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

    Comment


    • #17
      iti dau 500 lei si pastrezi tu cauciucurile.
      hai ca am fost darnic
      sigpic

      Comment


      • #18
        pai bah florinele!! daca sunt cu buza....;;;;))))
        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

        Comment


        • #19
          650 ron fara cauciucuri ultimul pret iti dau eu.

          Comment


          • #20
            ultimul pret 900 ron..
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • #21
              bah sebi!!! da zi la oameni ca in banii astia intra si distantierele care sunt o groaza de bani ca nu o sa dea nimeni 900 de ron numa pe jante..esti culmea!!!!
              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

              Comment


              • #22
                >>>

                Vand MIO GPS Moov 300 nou nout, nefolosit, cu garantie, pachet complect 200 RON
                Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                Comment


                • #23
                  Vand GPS North Cross ES515 Full Europa, nou in garantie, 450 neg.
                  mai multe detalii aici: http://www.okazii.ro/catalog/5488293...uropa-nou.html
                  Attached Files

                  Comment


                  • #24
                    vand 2 perechi de jante pe 15 cu 7j!!!

                    vand jante
                    1) cw by borbet 4x100 7x15j pe 15 pret fix fara gume 700lei (luate de la sebitza)
                    2)ats cup 4x100 7x15j reconditionate 80% necesita vopsirea spatiilor dintre spite si a centrului+lac, pret 550lei negociabil
                    motivul vanzarii: crizaaaaaa...
                    tel 0730780343
                    din pacate nu pot sa urc poze e o problema la internetu' meu.....
                    total sub acoperire...sunt din BZ locuiesc in BV si am masina de CT

                    Comment


                    • #25
                      vand masina asa k......

                      Schimb arcuri taiate de ph1 cu unele stoc(poate scutesc pe cineva de a strica polizoru' unghiular!)

                      Vand 2 amortizoare sport bilstein, cele din fata +cadou cele din spate( care bat se pot duce la rectificat,intarit 80ron/buc) pret 350 ron /negociabil

                      Valabil jantele cw by borbet care au fost ale lui sebitza

                      ATS cup au ajuns la Dorian sa te bucuri de ele colegu!

                      Cumpar stalpii din fata/spate cei de sub luneta (la plastice ma refer)(o ideie va rog unde pot gasi la dezmembrari sau dak va impiedica prin casa/garaj)
                      tel: 0730780343

                      Schimb arcuri taiate de ph1 cu unele stoc(poate scutesc pe cineva de a strica polizoru' unghiular!)

                      Vand 2 amortizoare sport bilstein, cele din fata +cadou cele din spate( care bat se pot duce la rectificat,intarit 80ron/buc) pret 350 ron /negociabil

                      Valabil jantele cw by borbet care au fost ale lui sebitza

                      ATS cup au ajuns la Dorian sa te bucuri de ele colegu!

                      Cumpar stalpii din fata/spate cei de sub luneta (la plastice ma refer)(o ideie va rog unde pot gasi la dezmembrari sau dak va impiedica prin casa/garaj)
                      tel: 0730780343
                      Last edited by rud_power; 7 June 2011, 01:30. Reason: Automerged Doublepost
                      total sub acoperire...sunt din BZ locuiesc in BV si am masina de CT

                      Comment


                      • #26
                        mersi frumos Dragos!!...imi plac mult de toot acum sunt la reconditionat vor iesi frumoase tare!!..spor la vanzare..o sa mai imprastii vestea ca mai dai una alta poate cine stie...salutare
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • #27
                          [quote=rud_power;977757]vand jante
                          1) cw by borbet 4x100 7x15j pe 15 pret fix fara gume 700lei (luate de la sebitza)
                          la schimb cu alte jante tot din aliaj si o diferenta?
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            catalinnyk, imi pare rau vand masina si trec la 5x100 as accepta schimburi cu jante pe 16 5x100.
                            total sub acoperire...sunt din BZ locuiesc in BV si am masina de CT

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by rud_power View Post
                              catalinnyk, imi pare rau vand masina si trec la 5x100 as accepta schimburi cu jante pe 16 5x100.
                              nu vinzi bara de mcv?
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                dak o dai la schimb pe bara ta +diferenta, ce bara ai? e vopsita partea neagra? cat oferi? valabil doar pana maine la ora 16, plek la buzau... da-mi un tel
                                total sub acoperire...sunt din BZ locuiesc in BV si am masina de CT

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google