Targ Logan Club Kronstadt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Se vinde logan 1.6 Ambition (4 geamuri electrice, oglinzi electrice incalzite, aer conditionat, abs, jante aliaj, cotiera) fabricatie 2006, unic proprietar, 86000 km, modificari: mp3 player + difuzoare jvc, alarma, deschiderea portbagajului din telecomanda aalrmei, xenon, roti de iarna, resoftare, revizii la zi, pret 3800 euro negociabil, relatii la numarul de telefon: 0742044208

    Am citit regulamentul si sunt de acord cu el
    Attached Files
    sigpic

    Broker de asigurari DESTINE

    Comment


    • #77
      de vanzare toate astea
      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

      Comment


      • #78
        Vand ulei cutie Elf 75/80 3L 50 lei
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • #79
          arcurile s-au dat si jantele s-au retras de la vanzare...

          au mai ramas astea...
          "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

          Comment


          • #80
            in continuare de vanzare... astea
            "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

            Comment


            • #82
              vand bicicleta DHS de oras-250 lei-revin cu poze

              vand kit xenon h11,folosit,in prezent montat pe masina mea,putin folosite,balasturi schimbate pe garantie in vara,deci sunt aproape noi-150 lei
              __________________
              Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

              Comment


              • #83
                caut cauciuc 195/45/r 15....heelp plees!!!! 1 bucata
                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                Comment


                • #84
                  Vand stopuri cu led pentru dacia logan ph 1 ..... pret 350 ron sau stopurile standard si 200 ron ......cine e interesat lasati-mi un mesaju sau sunati la nr 0726627793

                  stopurile sunt noi noute......
                  Last edited by ktaabv; 28 January 2012, 00:59. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #85
                    daca vrei pune si tu niste poze sa vedem si noi cum arata stopurile.

                    Comment


                    • #86
                      DSC_0000006.jpg uite stopurile

                      Comment


                      • #87
                        vand jante ATS CUP R 15 ET 28 fabricate in germania..originale..nu Gotti sau altceva...sunt albe..nu sunt lovite,nu sunt strambe! cei din Brasov le stiti 650 RON negociabil
                        vand arcuri sport MCV H&R 40mm..purtate 6-7 luni.-650 RON negociabil..
                        astept ofertele voastre!!!
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • #88
                          Originally posted by nairod View Post
                          vand jante ATS CUP R 15 ET 28 fabricate in germania..originale..nu Gotti sau altceva...sunt albe..nu sunt lovite,nu sunt strambe! cei din Brasov le stiti 650 RON negociabil
                          vand arcuri sport MCV H&R 40mm..purtate 6-7 luni.-650 RON negociabil..
                          astept ofertele voastre!!!

                          urat din partea ta sa le vinzi....mare pacat....oricum bafta in vanzare si un mare up din partea mea.
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • #89
                            sa o fac asa cum vreu pe asta ce mi-am luat-o acum este nevoie de bani ..si nu vreu sa blochez niste bani in chestii pe care nu mai imi sunt de folos..
                            uupp!!!
                            uupp!!
                            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                            Comment


                            • #90
                              da da si cu ocazia asta ne mai infrumusetam si noi masinile cu arcuri, cu jante
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google