Targ Logan Club Kronstadt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    da bine spus florinele...lasa sa ni le vanda tot noua sa nu plece din Kronstadt.....
    hai cu vanzarea la jante...alex ce faci? nu scapa ocazia unor jante bune...si pe placul tau.
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • #92
      jantele, sunt aproape date bre
      tu ce faci cu arcurile ?
      sigpic

      Comment


      • #93
        jantele s-au dat..au ramas arcurile..!!!
        Vand arcuri sport H&R PENTRU MCV!!! 650 RON negociabil!!
        up!
        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

        Comment


        • #94
          sus cu arcurile!!!! negociabil
          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

          Comment


          • #95
            kit xenon h4 ieftin 100 ron

            faruri logan 2006 negociabil
            astept propuneri
            Last edited by geoboss_bv; 7 February 2012, 21:54. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #96
              sus cu arcurile baietii!!!!....negociabil...o combinatie ceva..sunt deschis..
              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

              Comment


              • #97
                Vand subwoofer JBL CS1204T



                Vand subwoofer JBL CS1204T tub bass reflex, in stare perfecta functionala/ estetica. Calitate JBL !
                - Putere nomimala(RMS): 250W
                - Putere maxima muzicala: 1000W
                - Nivel presiune sunet: 94dB
                - Frecventa de raspuns: 38- 500 Hz
                - Impedanta: 4 ohmi
                - Dimensiuni(LxD): 660x335 mm


                Proba se face pe masina ! Pretul este usor negociabil !

                270 RON
                sigpic

                Comment


                • #98
                  sus cu arcurile de mcv a lui nairod, ca deah acum AVEM arcuri de berlina, iar jantele s-au dat (sper ca noua infatisare a jantelor sa va placa)
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    florinele sa stapanesti sanatos jantele...sa ai parte de ele..iar arcurile sa le turtesti numa in blana!!!...
                    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                    Comment


                    • multumesc Nairod, sa vedem care turteste arcurile mai tare
                      hai cu week-endu viitooor sa o trantim si pe a ta
                      sigpic

                      Comment


                      • frumoasa masina frumoase arcuri ..felicitari...si sa ai km muuuuulti cu ele
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • Salut....am si eu o postare pt un baiat din Sf Gheorghe....e mai aproape de voi, si ma gandeam ca poate voi sunteti mai interesati.
                          Are un set de gume pt vara 185/65/R15 , Barum Brilantis, Dot 2009, rulate cam 20.000 km, profil 6-7 milimetri....pret 550 ron/set
                          E ok baiatul, am luat un set de jante de la el si am zis sa-l ajut poate scapa si de gume....
                          Daca va intereseaza alte detalii dati-mi un pm sa va dau id-ul lui

                          Bafta
                          Attached Files

                          Comment


                          • Salutare oameni buni.
                            Vand sistem 5.1 Genius SW 5000, primul model, cel cu sateliti mici pe spate. Model foarte rar, fara probleme, arata foarte bine si suna pe masura.
                            150W RMS din care 75 W subwoofer.
                            Se face proba
                            pret: 260 lei usor negociabil

                            schimb cu COMBINA sau 2.0

                            tel: 0747 552983 sau ID cosminbv88
                            Last edited by kosmyn; 27 February 2012, 16:07.

                            Comment


                            • da da ...ii dam un up mare lui cosmin...asa ceva am si eu ...si suna trasnet...bun sistem..am dat si chefuri cu el..la maxim ..se stie.
                              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                              Comment


                              • jenti

                                poate sa-mi spuna cineva daca modelul de jeanta e buna
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google