Distractie Made By Kronstadt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    e nu chiar slabi ,doar am fost economi.. .....oricum fain o fost ...la cat mai multe.."sper ca micul dejun" va tinut de foame pana acasa....ca micii si carnatul de gratar de azi ..ne-am uitat la el .... atat de energici am fost azi....
    Last edited by sebi8ta; 20 November 2011, 18:39.
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • #62
      bah!!!!..ouale lu peste....trebuia sa faci o mega papara!!!..
      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

      Comment


      • #63
        atata galagie pentru nimic, nici nu pot sa ma oftic!
        nici o poza ma baieti si fete?
        vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

        Comment


        • #64
          il asteptam pe sefu cu poze
          nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

          Comment


          • #65
            Salutare copii mei preferati nu vreau sa va stric week-end-ul dar trebuie sa va spun,Lisa a cazut ,nici cu slujbe nu sa putut,au dat acontu "sportivii lui peste" si nu se mai poate,ma gandesc ca pentru craciun nu vreti,plus de asta exista a a-II-a varianta,este la zelistadt ,daca stiti pe unde este,sunt 2 cladiri una cu salon si 3 camere,unde paturi sunt suprapuse,pentru ca sunt case pentru vacantele copiilor si este umpicutz delicat,oricum conditii sunt super,o sa-l rog pe iubii sa va puna poze ii dau eu,iar cealalta cladire,are parca 6 camere,tot la fel cu paturiile,nu sunt camere de 2 persoane deloc,asta e singurul dezavantaj! Acolo nu cred ca ne costa atat de mult,la subsol,este un club de masa biliard,masa de fotbal,masa ping-pong,apa calda,nonstop,caldura,de care nu ne ocupam noi,liniste si pace,la fel nu are nimeni treaba cu noi ,dar mai este un dezavantaj ,nu aveti semnale la telefon de nici un fel va ganditi si ma anuntati,sa stiu ce vorbesc,cand sun ,dupamasa punem poze,va pupik

            Comment


            • #66
              in sfarsit un semn de la miky fara frica......uraaaaaaaa/.......... mda trebe sa gandim repede repede..si sa stim ce facem.
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • #67
                no!...bah bajetii ne vedem maine la soricelu si rezolvam..discutam ce avem de discutat...nu v-am mai vazut de mult..de data asta nu mai scapati de mine
                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                Comment


                • #68
                  nici de mine nu scapati, bah Dorian decand cu "soricelu" (citat din THE MAGICIAN) de pe motoru tau, iti place acolo la pensiune

                  suna bine varianta a2a, dar e naspa cu semnalu la telefon, in rest mie mi se pare ok
                  Last edited by florinc_99; 3 December 2011, 23:06. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    http://bike.dordeduca.ro/de_dormit/c..._selistat/108/ intrati aici si vedeti cam totul va pupik

                    Comment


                    • #70
                      hmmm n-ar arata rau, acum sa vedem si preturile
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        rau nu este doar ca la mine pozele sunt cu persoane in ipostaze care mai decare si ca sa nu va dau motive de rupere am preferat link-ul asta aceea este cladirea mare,mai e una mai mica,la fel cu camerele,baii cu dush-uri plus salon!

                        Comment


                        • #72




                          Last edited by sebi8ta; 5 December 2011, 02:22. Reason: Automerged Doublepost
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • #73
                            Pensiunea Piscu Ioanei din Poiana Marului..asta imi place.....Coliba lui Zalmoxe din Plaiul Foii cam scump sebica..cel putzin asta e parearea mea....Pensiunea Ela din Sanpetru..acceptabila
                            nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

                            Comment


                            • #74

                              daca da pana miercuri hotareala!!!
                              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                              Comment


                              • #75
                                Dodo e super faina,dar e aproape dublu decat la Lisa 6000 ron pe 4 zile ! plus de asta oarecum te obliga sa nu vii mai mult de 14,ca specifica 7 camere si 14 pers de cazare ori 6000 imparti la 14 e 430 /pers mult!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google